Když už domov není bezpečným místem. Domácí násilí je často diskutované téma, přesto neustále patří mezi společenská tabu. Děje se tak možná i z důvodu, že osoby postižené domácím násilím po většinou mají strach a stydí se o problému mluvit nebo, v horších případech, nemají šanci se z bludného kruhu vymanit.

Spolek Čas Robinsonů se problematice domácího násilí plně věnuje. Poukazuje na něj však už v jeho nejranějších fázích, kdy se dá ještě udělat mnohé pro to, aby vůbec nevzniklo – a pokud se nedá, je ještě možnost daleko snáze z takového vztahu odejít. O těchto ošklivých věcech je na čase mluvit otevřeně, aby bylo možno tento problém účinně řešit.

Domácí násilí by nemělo být nikomu lhostejné, a to ani nám v Bidli. Proto jsme se rozhodli nabídnout pomocnou ruku těm z vás, kteří se ocitli v obtížné situaci domácího násilí a chtějí se z ní dostat. Jedním z kroků, které je totiž třeba podniknout, je vyřešit otázku samostatného bydlení.

 

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím