V období, kdy terpve začínáme hledat sami sebe, bývá nesmírně obtížné rozpoznat správnou cestu, po které se v naší budoucí kariéře budeme ubírat. O něco složitější to poté mají děti ze sociálně znevýhodněných rodin, kde často chybí pozitivní vzory a pracovní návyky, nehledě chybějící finanční právní gramotnosti a rozhledu možností, které současný pracovní trh nabízí.

Tento palčivý problém se snaží řešit nezisková organizace Nadání a dovednosti o.p.s.. Do svého projektu Rozhled zapojuje mladé lidi ve věku od 14 do 26 let, kteří žijí mimo svou biologickou rodinu, a pomáhá jim nasměrovat jejich kroky tak, aby mohli vést naplněný život v dospělosti. Proto jsme se rozhodli projekt podpořit.

Bidli neplní sny jen Vám, klientům, kteří už své zázemí a místo našli. Záleží nám na ostatních, na těch, co teprve začínají a nemají to v životě lehké. A to nejen finanční podporou. V rámci projektu Rozhled otevřeme své dveře účastníkům, jejichž snem je pomáhat v oblasti bydlení a provedeme je celým dnem průvodce bydlení.

Jsme hrdí, že právě i my můžeme umožnit mladým lidem z dětských domovů a sociálně znevýhodněného prostředí, aby v budoucnu uspěli v osobním i profesním životě, třeba právě v našich řadách.

 

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím