Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Dvojgenerační rodinný dům s garáží a zahradou, Bradáčov, okres Tábor

39143 Bradáčov (okres Tábor)

 

od 6 822 Kč / měs.

2 500 000 Kč
Spočítat

Samostatný dvojgenerační rodinný dům s garáží a zahradou se nachází na okraji příjemné obce Bradáčov. Původně sloužil jako ubytovna bývalého rekreačního areálu. Celková výměra pozemku činí 945 m2, z toho je zastavěná plocha 160 m2.

Dům má dva velké byty se samostatnými vstupy. Jeden v přízemí, kde se do budoucna nabízí propojení přes terasu do zahrady. Druhý v patře s nerušeným výhledem do krajiny. Oba byty jsou čtyřpokojové se sociálním zařízením, většina pokojů má umyvadlo, kuchyňské linky byly demontované. Přístavba garáže bude mít vlastní parcelu. Užitná plocha všech místností je celkem 224 m2. Navíc nevyužívaná půda se zdravým krovem a funkční plechovou krytinou.

Dispozice je možné rozdělit, aby vznikly až čtyři apartmány 1+1 či 2+kk. Objekt lze využívat například jako ubytovnu či bytový dům, po rekonstrukci jako vícegenerační rodinný dům nebo penzion.

Zahrada se vzrostlými stromy přechází do volné krajiny. Voda se čerpá z vlastní studny, navíc je možné připojení na vodovod procházející podél pozemku. Vhodná bude nová přípojka elektřiny. Topení zajišťují elektrická akumulační kamna, ohřev vody bojlery. Odpad je sveden do jímky s přepadem do trativodu. Příjezd po obecní komunikaci, z druhé strany přístup také po obecním pozemku.

Občanská vybavenost je v 6 km vzdálené Mladé Vožici, do Tábora 18 km. Výhodou lokality je klidné okolí s turistickými značkami a cyklostezkami. Rozlehlý les blízkého Přírodního parku Polánka je v zimě protkaný značenými běžkařskými stopami.

ID zakázky 200735
Aktualizace 03.12.2021
Druh objektu cihlová nebo skeletová
Stav objektu dobrý
Užitná plocha 224
Poloha objektu samostatný

Máte o nabídku zájem?

David Kala

Férové jednání, odbornost a odpovědný přístup

Mým cílem je bezpečný prodej Vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.
Mám radost z každého spokojeného klienta.
Obraťte se na mne i Vy. Děkuji za Vaši důvěru.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Ludmila Davidová
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Ludmila Davidová

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Stanislav Venc
Vážený Pane Kala, moc děkuji za Váš profesionální a úspěšný přístup s prodejem pozemků v Roudném ČB. Doporučím Vás mým známým .
24. 11. 2021
Vladimír Prokop
S panem Kalou jsem byl spokojený a oceňuji především jeho pohotovost a časovou flexibilitu.
20. 09. 2021
Jaroslava Jaukerová
Dobrý den, pane Kalo, děkuji Vám za Vaši poctivě a spolehlivě odvedenou práci. Vždy jste nám o všem neprodleně podával informace a provedl nás i přes různá úskalí (úvěr, komplexní pozemková reforma). Ve srovnání s velmi negativní zkušeností u konkurenční kanceláře (soud), musím Vaši práci ocenit a vážit si ji. Přeji Vám spoustu úspěchů a samé spokojené klienty.
13. 09. 2021
ARTFLEX, spol. s r.o.
Nakoupených nemovitostí mám za sebou několik desítek. Poprvé se mi ale stalo, že jsem o někom uvažoval, že bych si ho vybral, kdybych nemovitost prodával. Prezentace nemovitosti, rychlost prodeje, ale zároveň schopnost dosáhnout i vyšší ceny, než byla inzerovaná, bylo něco, s čím jsem se dosud v takové formě nepotkal. Ano, kopal jste více za stranu prodávající, ale to mi přijde OK. Ten si Vás přece vybírá. A zároveň jsem jako kupující měl celou dobu pocit (a nyní i jistotu), že se se mnou hrálo férově. A já moc často nechválím, pane Kalo 😊
25. 02. 2021
Petr Binek
Vážený pane ing. arch, v souvislosti s úspěšným dokončením prodeje bytu v Dětské ulici v Praze - Strašnicích bych Vám chtěl velmi poděkovat za Váš odpovědný a profesionální přístup k celé záležitosti. Tento přístup vedl k realizaci prodejní ceny, která byla v konečném důsledku vyšší, než byly moje představy. S vaším angažmá v celé věci jsem byl velmi spokojen a pokud budu kupovat či prodávat nějaké nemovitosti v budoucnu zcela jistě se na Vás opětovně obrátím.
14. 02. 2021
Eva Linhartová
Vážený pane Kalo, chtěla bych Vám poděkovat za uskutečnění prodeje mé nemovitosti. Oceňuji Váš osobní i profesionální přístup. S průběhem prodeje jsem byla velmi spokojená, proto mohu Vaše služby doporučit.
09. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím