Upravit vyhledávání Zpět na výběr

K prodeji rodinný dům 4kk ( 5kk), už. pl. 155 m2, pozemek o rozloze 800 m2, Praha

15531 Praha 5, Lipence

 

od 40 794 Kč / měs.

14 950 000 Kč
Spočítat

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v části Praha 5- Lipence.
Dvoupatrový dům je dispozičně řešen jako 4kk (5kk) o celkové podlahové ploše 155 m2.
První patro domu tvoří prostorný, z části prosklený, obývací pokoj s výhledem na protější stranu řeky Berounky a s přímým vstupem na zastřešenou terasu. Kuchyně na míru je vybavena vestavěnými spotřebiči AEG, včetně vinotéky. V tomto patře se také nachází oddělená místnost, která může sloužit jako pracovna nebo ložnice pro hosty. V celém horním patře je zabudované podlahové topení.
Po schodišti s nočním osvětlením se dostanete do přízemí domu kde se nachází ložnice a dětský pokoj, který lze rozdělit na dva menší, ovšem vyhovující, neprůchozí pokoje. Také druhá koupelna s WC, vanou a technická místnost.

Veškeré části domu jsou prosvětlené, vzdušné a velmi příjemné pro bydlení. Kolaudace domu proběhla v roce 2020. Dům je napojen na dálkový vodovod a elektřinu, plyn není, kanalizace - septik, pevný internet, topeni řešeno elektrokotlem.

Na rozlehlé zahradě o výměře cca 800 m2 je postaven zděný domek, který může sloužit jako letní kuchyně nebo domek pro hosty, k pronájmu, či domek pro dvougenerační bydlení.

Prioritou domu je poloha. Dle územního plánu v okolí bez další možné výstavby. Díky tomu je zabezpečeno absolutní soukromí pro poklidný život nejen v domě samotném, ale také na jeho zahradě a okolí.
 
Lokalita Praha - Lipence je velmi dobře dostupná. Pro sportovní nadšence je zde v okolí nespočet běžeckých tras, cyklotras a např. také golfové hřiště Prague City Golf, které je s domem téměř sousedící.
 
Prohlídka po domluvě, kontaktujte makléře prosím.

ID zakázky 188448
Aktualizace 22.11.2021
Druh objektu cihlová nebo skeletová
Stav objektu velmi dobrý
Užitná plocha 155
Poloha objektu samostatný

Máte o nabídku zájem?

Ellen Dalessi

Na realitním trhu se pohybuji už několik let a působím jako průvodce nemovitostí v Bidli. Snažím se být klientům všestranně nápomocná, vyhovět veškerým požadavkům a nabízet i dodatkové produkty Bidli což je přidaná hodnota moji práce. Účastním se odborných školení a přednášek abych mohla klientům neustále prezentovat nové aktuální informace a nespočet služeb, které Bidli nabízí, jako poradenství, investice atd. Ráda bych se v budoucnu zaměřila na development čili výstavu a prodej investičních projektů. Jsem hrdá na to, že mohu propagovat a zastupovat Bidli, jednu z největších realitních kanceláři v ČR.Mým přáním je spokojený klient, který mě rád doporučí dál.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Vítězslav Kříž
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Vítězslav Kříž

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Reference
L. M.
Veškerá jednání, ohledně koupě bytové jednotky, s paní Dalessi byly na férové a solidní (lidské) úrovni, což u realitního makléře velmi oceňuji. Na dodatečné dotazy reagovala vždy okamžitě a věcně.
09. 02. 2021
Helena Zítková
Při koupi bytu v realitní kanceláři Bidli byla mou průvodkyní paní Ellen Dalessi, které děkuji za opravdu profesionální makléřskou práci. Její jednání bylo příjemné, vstřícné, ochotně reagovala na mé dotazy a přání, vždy mi dobře poradila. Když jsem se dostala do období pochybností o správnosti svého rozhodnutí stěhovat se, byla mi i psychologickou oporou. Velice si paní Dalessi vážím jako osobnosti a přeji jí hodně úspěchů.
01. 02. 2021
Michal Wimmer
Líbil se mi styl komunikace i způsob jakým byla nemovitost předvedena a že jsme dostali desky s vytištěnými informacemi. I když jsme si nakonec vybrali "jen" pozemek nikoli postaveny dům.
26. 01. 2021
Jaroslav Mikolašek
Na pana Münzberga a s ním spolupracující paní Dalessi reference rád poskytnu. Pan Münzberg naši spolupráci zastřešuje, paní Dalessi funguje jako realitní makléř. Oba zmínění přistoupili k naší spolupráci nesmírně zodpovědně a svědomitě. Na začátku projektu si velmi pečlivě nastudovali náš projekt – jeho historii a prvky, které ho formovaly i jeho současný status. Paní Dalessi tak již během prvních prohlídek dokázala našim klientům poskytnout zcela komplexní přehled a informace, které šly v mnoha případech i nad rámec toho, co klienti očekávali. Na klienty pak takové prohlídky působily profesionálně s puncem důvěryhodnosti. Vedle prodeje našich domů pak paní Dalessi velmi citlivě nabízela i služby Bidli a to v případech, kdy tyto klient opravdu potřebovat; její prezentace tak nepůsobila jako vnucování dalších produktů, ale jako kvalitní služba, jejímž cílem je pomoc klientovi. Obdivuhodnou vstřícnost ke klientům jsem pak vnímal jako takovou třešničku na dortu, která naši spolupráci příjemně dochutila… Budu moc rád, když s takovýmito profesionály budu moci i nadále spolupracovat.
14. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím