Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej Hostince Na Fakultě + pozemek 832 m2, strategická lokalita

40747 Krásná Lípa, Kyjov (okres Děčín)

 

od 32 717 Kč / měs.

11 990 000 Kč
Spočítat

Exkluzivní prodej Hostince Na Fakultě s tradicí provozu od roku 2002 + parcela o výměře 832 m2 v obci Krásná Lípa - Kyjov.
Nemovitost je o výměře 298 m2 s třemi podlaží. V 1 NP naleznete kuchyň, jídelnu s výčepem, sociální zařízení a technické zázemí. V 2 NP je další technické zázemí a 5 pokojů, které mohou sloužit k ubytování personálu, nebo hostů. 3 NP lze rozšířit rekonstrukcí kapacitu ubytovacích jednotek, nebo kapacitu k míst k sezení pro hosty.

NÁVRATNOST INVESTICE JE CCA DO 6ti LET! (při provozu, který funguje do teď)

Nemovitost s pozemkem se nachází na strategickém místě, kde je několik možností jak návratnost investice ponížit v časovém horizontu.

Lokalita, kde se objekt nachází je přímo u STARTU a nebo CÍLE Národního parku České Švýcarsko. Turistické trasy vedou do Kyjovského údolí, jeskyně Víl, zimní ledopády, ale i k našim německým sousedům. Německá hranice od Hostince na Fakultě je jen pár kilometrů.

Rád osobně sdělím více informací, nejenom proto, že lokalitu znám velmi dobře, ale i protože cestovní ruch je v tomto místě i vidět. Dle statistik za posledních 5 let průměrně za rok navštíví Národní park České Švýcarsko cca 1 000 000 návštěvníků.

Rád vás provedu tímto skvělým místem i výborným podnikatelským záměrem.

ID zakázky 197828
Aktualizace 05.08.2021

Máte o nabídku zájem?

Marek Raatz

Jmenuji se Marek Raatz a v oblasti bydlení, financí a investic se pohybuji již 11 rokem.

Práce s nemovitostmi mě vždy lákala, jelikož každý případ je vždy jiný. Ať chceme nebo ne, tak se může vyskytnout překážka, která je potřeba vyřešit, jak pro stranu kupující, tak pro prodávající. Díky několikaletým zkušenostem jak v oblasti hypoték, tak i na realitním trhu, mohu případ přizpůsobit dle potřeb klienta a být tak garantem transakce pro obě strany.

Pokud plánujete změnu v oblasti bydlení, nebo chcete ocenit Vaší nemovitost, tak to rozhodně žádná překážka není a můžete mě kdykoliv kontaktovat.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Jakub Hradil
Chtěl bych poděkovat panu Marku Raatzovi za skvěle odvedenou práci při prodeji mého pozemku. Pan Raatz dokázal nemovitost prodat za vyšší cenu, než jsem očekával.Rád se na něj obrátím s další spoluprací.
31. 08. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím