Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej jedinečného souboru historických objektů ve Slavonicích.

37881 Slavonice (okres Jindřichův Hradec)

 

od 35 110 Kč / měs.

15 600 000 Kč
Spočítat

Nabízíme exkluzivně k prodeji soubor historických objektů na náměstí ve Slavonicích. Jedná se o objekt č.p. 468 (Rodinný dům) a objekt č. p. 631(Rodinný dům). První z objektů je situován přímo na historickém náměstí Míru, druhý je přístupný přes nádvoří domu prvního a zároveň samostatně z protilehlé ulice přes vlastní pozemek s vjezdem z obecní komunikace (zahrada). Objekt na náměstí je historický měšťanský dům s historickým sklepením. V objektu nalezneme obchodní prostor o výměře cca. 60 m2, dále ve 2 n.p. a 3 n.p. Dva rekonstruované apartmány dříve využívané ke krátkodobému pronájmu. Historické sklepy jsou známou turistickou zajímavostí Slavonic, tento lze využít např. jako vinárnu. Objekt prošel zdařilou rekonstrukcí, momentálně nevyžaduje žádné investice.

Druhý objekt je bývalá gotická sýpka, kompletně rekonstruována na objekt pro bydlení. V přízemí nalezneme průjezd mezi uzavřeným dvorem a zadním pozemkem. Kamenným točitým schodištěm se dostaneme do obytné části, ve které nalezneme v přízemí kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelnu a WC, v dalším podlaží dále kancelář s čítárnou a ochozem kolem centrální části obytného prostoru, v nejvyšším patře vlevo a vpravo od schodiště jsou umístěny dvě ložnice.

I tento objekt prošel kompletní rekonstrukcí, aktuálně tedy nevyžaduje žádné nutné investice.

Oba objekty jsou napojeny na vodovod, kanalizaci a elektřinu. Tvoří jeden funkční celek a tak je majitelem preferován prodej obou objektů současně. O prodeji jednotlivých budov však lze jednat .

Jedná se o nádhernou nemovitost v jedinečné lokalitě. V oblasti České Kanady nalezneme známé turistické zajímavosti, například Hrad Landštejn, všudypřítomné betonové bunkry, Bizoní farma, a zejména nádherná mystická příroda liduprázdného pohraničí...


Virtuální 3D prohlídky obou objektů:

https://my.matterport.com/show/?m=9HEzi7xY5Em

https://my.matterport.com/show/?m=zwY8UXhC5aW

ID zakázky 194241
Aktualizace 11.06.2021
Druh objektu smíšená
Stav objektu velmi dobrý
Užitná plocha 480
Poloha objektu řadový

Máte o nabídku zájem?

Stanislav Rychnavský

Jmenuji se Stanislav Rychnavský a jsem realitním makléřem, specialistou na České Budějovice. Posledních více než 10 let se ve svém profesním životě věnuji obchodu. V předchozích zaměstnáních jsem nejprve pracoval pro poskytovatele úvěrových produktů, poté jako obchodník pro stavební a developerskou společnost, dlouho jsem hledal povolání, které mě bude profesně i osobně naplňovat.

K mé naprosté spokojenosti jsem se jednoho dne dozvěděl o možnosti pracovat pro velkou realitní a investiční skupinu. Ačkoliv předchozí a současná kariéra byla vždy především o perfektní službě zákazníkům, dodržování slibů, vstřícné a korektní jednání, které vede k vytyčeným cílům, až toto rozhodnutí bylo to pravé.

Od té doby působím jako realitní makléř se zaměřením na komplikované a specifické nemovitosti. Do své činnosti jsem zařadil nejnovější trendy v realitní branži. Ať už jde o videoprohlídky, profesionální fotografie, homestaging nebo 3D Scan nemovitosti, navázal jsem spolupráci s odborníky v daných oborech tak, abych mohl svým zákazníkům nabídnout stoprocentní servis. Patřím mezi zkušené makléře skupiny a velice rád se s Vámi kdykoliv podělím o své získané zkušenosti.

Volný čas věnuji své rodině, ženě, svým dvěma dětem, cestování, posezení s přáteli, procházkám se psem, rybaření a činnosti v dobrovolném hasičském spolku.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Jan Škoda
Hodnotím práci realitního makléře p. Rychnovského. Je to člověk na správném místě. SKVĚLÝ
09. 06. 2021
Petr Potoček
Děkuji moc za zprostředkování prodeje bytu. Spolupráce byla výborná, skvělá domluva, vstřícnost, pomoc i s "poprodejním" servisem. Není co vytknout, jen mohu doporučit.
05. 05. 2021
Mgr. Růžena Zámečníková
Vážený pane Rychnavský, ráda bych Vám tímto poděkovala za zprostředkování prodeje mého bytu a zejména za Vaši práci, kterou mohu popsat samými superlativy. Od první schůzky do posledního e-mailu. Byl jste mi po celou dobu probíhajícího obchodu k dispozici, reagoval jste okamžitě nebo dal vědět, že se ozvete zpět, jakmile to bude možné, tak se i dělo. Kdykoli jsem potřebovala cokoli vědět, objasnit či zjistit, dal jste mi srozumitelné vysvětlení, jasnou odpověď, přehledné informace. Váš přístup i vystupování jsou velmi profesionální, přesto neztrácí na lidskosti. Je vidět, že své práci rozumíte a děláte ji rád. Přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a samé spokojené klienty.
19. 04. 2021
Eva Wittnerová
Vážený pane Rychnavský, spolupráce s Vámi byla velmi dobrá a jsem sVaším jednáním velmi spokojená. Jste velmi ochotný a jednání s Vámi bylo korektní. Příště budu vědět kam se obrátit.
02. 03. 2021
Jan Paukovič
Dobrý den, S naší dosavadní spoluprací ve věci realit jsem spokojena. Velice si cením serioznosti, snahy o uspokojení našich potřeb, profesionálního přístupu. Naše volba v opakování Vašich služeb mluví ve Váš prospěch.
24. 02. 2021
Jan Šťastný
Koupi bytu jsme začali realizovat v prosinci 2021. Pan Rychnavský s námi udělal prohlídku bytu,vše nám podrobně vysvětlil,ukázal. Když jsme mu potvrdili koupi bytu,připravil REZERVAČNÍ SMLOUVU,vše bylo časově připraveno tak,jak předem domluvil. Po úhradě rezervační částky jsme dále domluvili další náležitosti ke koupi bytu. V současné době je vše uzavřeno,převedeno. Pan Rychnavský byl vždy vstřícný,ochotný,příjemný.Byla s ním výborná spolupráce.
16. 02. 2021
Věra Kedziorová
Jsem velice ráda za spolupráci s panem makléřem Stanislavem Rychnavským. Hodně si cením jeho upřímného, férového jednání. Se vším co je potřeba ochotně pomůže, tak aby to pro vás bylo to nejlepší. Pokud budu v budoucnu zase potřebovat realitní služby, určitě se na něj znovu ráda obrátím
14. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím