Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej rodinného penzionu ve Dvorech nad Lužnicí

37808 Dvory nad Lužnicí (okres Jindřichův Hradec)

 

od 53 791 Kč / měs.

23 900 000 Kč
Spočítat

Nabízím k prodeji překrásný rodinný penzion ve Dvorech nad Lužnicí s více jak desetiletou tradicí. Penzion se nachází na samotě v nádherné jihočeské krajině na vlastních rozlehlých pozemcích. Původní stavení bylo kompletně zrekonstruováno a doplněno novými technologiemi. Přesto byla zachována původní atmosféra. Penzion je téměř soběstačný. Teplo a ohřev vody zajišťuje solární energie. V případě nižších teplot je zde kotel na pelety. V přízemí je navíc podlahové vytápění. Vše je ovládáno automaticky, nebo přes aplikace. Pitnou vodu zajišťuje třicetimetrový vrt a rezervní kopaná studna. Kanalizace je řešena čističkami - jedna pro penzion a druhá pro privátní část. Dešťová voda je svedena do vlastního rybníčku. Na pozemku se nachází velké dětské hřiště, překrásný a prostorný altán a nadzemní bazén. Penzion má dva apartmány a pět pokojů. Celková kapacita je 28 pevných lůžek s možností přistýlek. Součástí každého pokoje je dětská postýlka. Každý pokoj má svou koupelnu s WC. Penzion disponuje vlastní kuchyní, jídelnou, prostornou hernou, společenskou místností, mini kuchyňkou a společnými toaletami. K nemovitosti patří i rozsáhlé pozemky s vlastní příjezdovou cestou a parkovištěm. Celková rozloha je 49.216 m2. Zastavěná plocha s nádvořím je 782 m2 + stodola 85 m2. Kapacitu navyšuje i venkovní chatka s třemi lůžky a dvě týpí. Součástí penzionu je i privátní část. Byt 3+1 může sloužit majitelům nebo pro ubytování personálu. V podkroví je další pokoj s vlastní koupelnou a s WC. Vzhledem k tomu, že poptávka převyšuje kapacitu penzionu, je již zahájena příprava v podkroví pro rozšíření penzionu na vyšší kapacitu. Objekt je vybaven protipožárním, bezpečnostním a kamerovým systémem je vhodný pro bydlení i komerční účely. Skutečnou hodnotu dokážete ocenit až při osobní prohlídce.
Návratnost investice při provozu 6 měsíců v roce je cca 10-12 let. Jistá klientela.

ID zakázky 195724
Aktualizace 20.07.2021

Máte o nabídku zájem?

Pavel Brož

JSEM SPECIALISTA NA PRODEJ A VÝKUP NEMOVITOSTÍ.

Jsem přesvědčen, že základem oboustranně spokojené spolupráce je efektivní komunikace a férové jednání.

Těším se na dalšího spokojeného klienta, možná jím budete právě VY. Neváhejte mě kontaktovat.

+420 602 163 618

www.realitybroz.cz

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Petr Valha
Spolupráce s makléřem Pavlem Brožem byla bez problémů. Profesionální přístup, ochota a rychlost. Zajištění veškerého právního servisu a dokumentů. V případě potřeby flexibilní jednání. Vřele doporučuji těm, co potřebují mít vše zajištěné bez investice vlastního času.
12. 04. 2021
Romana Macháčová
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za prodej mé nemovitosti. Jste odborník na svém místě. Vše proběhlo rychle bez problémů. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů.
06. 04. 2021
Alena Kopřivová
Hodnotím práci realitního makléře p. Brože. Je to člověk na správném místě. SKVĚLÝ
17. 03. 2021
Jan Jeník
Dobrý den, pane Brož, spolupráce s Vámi proběhla nad očekávání. Moji nemovitost jste prodal rychle a díky Vaší službě "home stagingu" dokonce i za cenu, za níž jsem to ani neočekával. Naprostá spokojenost. Jednoznačně budu Vaše služby všem doporučovat. Děkuji Vám.
17. 02. 2021
Jan Wudy
Dobrý den, oceňujeme práci realitního makléře pana Pavla Brože z realitní kanceláře BIDLI, za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.
01. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím