Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej vily 6+kk, už. pl. 228m2, pozemek 2571m2, Kamenice-Ládví, Praha-Východ

25168 Kamenice, Ládví (okres Praha-východ)

 

od 45 978 Kč / měs.

16 850 000 Kč
Spočítat

Nabízíme k prodeji novostavbu vily "Jelen", o dispozici 6+kk, užitková pl. 228 m2, pozemek o rozloze 2571 m2, v obci Kamenice-Ládví, Praha-Východ. Vila číslo 10 je součástí projektu www.uzameckeobory.cz, který sestává z pěti dvojdomků typu "Muflon", čtyř samostatných domů "Daněk" a pěti luxusních vil "Jelen" od renomovaného architekta p. Rymeše.
Tato vila je vrcholem naší nabídky. Nabízí silnou individualitu provázanou s unikátní architekturou.
Stavba je nízkoenergetická, použita je moderní difúzně otevřená konstrukce od společnosti Insowool. Dispozice domu je rozdělena do dvou pater, v 1.NP je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu, technická místnost, šatna, zádveří, pracovna a WC. Centrálním bodem vily je zavěšený krb, který se vznáší v patrovém obývacím pokoji a vytváří atmosféru klidu a luxusu. Ve 2. NP jsou 2 ložnice, 2 pokoje, 2 koupelny, 2 WC, šatna a pracovna. Primárním zdrojem vytápění je elektrokotel. Dům je napojen na všechny dostupné IS.
Vila má vlastní dvougaráž a parkovací stání. Samozřejmostí je prostorná terasa s výhledem posuvnými okny firmy Rehau. Velkoryse dimenzované zahrada je orientována jižním směrem.
Provedení "Jelen" je možné pořídit ve stavu Shell & Core, tedy s kompletním vnějším dokončením (omítka, okna, terasa, vjezdová brána, branka, plot, podlahový topný systém, konstrukci podlahy, vodovod, kanalizace, ) avšak bez interiéru, nebo "na klíč" včetně rozvodů elektřiny, elektrického kotle, betonových podlah a tak dale.
Obec Ládví je velmi dobře přístupnou obcí s pravidelným spojením do Prahy. Je zde základní občanská vybavenost a možnost mnoha aktivit. Cesta do Prahy po dálnici přibližně 30 min.Autobusová zastávka je přímo u projektu. Obec nabízí celou řadu sportovních a rekreačních aktivit koupání, golf, minigolf, tenis, vhodné terény pro pěší turistiku a cykloturistiku, projížďky na koních... Ideální pro rodiny s dětmi.
Splňte si sen, bydlete u zámecké obory ....

ID zakázky 184218
Aktualizace 17.09.2021
Druh objektu dřevěná
Stav objektu novostavba
Užitná plocha 228
Poloha objektu samostatný

Máte o nabídku zájem?

Ellen Dalessi

Na realitním trhu se pohybuji už několik let a působím jako průvodce nemovitostí v Bidli. Snažím se být klientům všestranně nápomocná, vyhovět veškerým požadavkům a nabízet i dodatkové produkty Bidli což je přidaná hodnota moji práce. Účastním se odborných školení a přednášek abych mohla klientům neustále prezentovat nové aktuální informace a nespočet služeb, které Bidli nabízí, jako poradenství, investice atd. Ráda bych se v budoucnu zaměřila na development čili výstavu a prodej investičních projektů. Jsem hrdá na to, že mohu propagovat a zastupovat Bidli, jednu z největších realitních kanceláři v ČR.Mým přáním je spokojený klient, který mě rád doporučí dál.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
L. M.
Veškerá jednání, ohledně koupě bytové jednotky, s paní Dalessi byly na férové a solidní (lidské) úrovni, což u realitního makléře velmi oceňuji. Na dodatečné dotazy reagovala vždy okamžitě a věcně.
09. 02. 2021
Helena Zítková
Při koupi bytu v realitní kanceláři Bidli byla mou průvodkyní paní Ellen Dalessi, které děkuji za opravdu profesionální makléřskou práci. Její jednání bylo příjemné, vstřícné, ochotně reagovala na mé dotazy a přání, vždy mi dobře poradila. Když jsem se dostala do období pochybností o správnosti svého rozhodnutí stěhovat se, byla mi i psychologickou oporou. Velice si paní Dalessi vážím jako osobnosti a přeji jí hodně úspěchů.
01. 02. 2021
Michal Wimmer
Líbil se mi styl komunikace i způsob jakým byla nemovitost předvedena a že jsme dostali desky s vytištěnými informacemi. I když jsme si nakonec vybrali "jen" pozemek nikoli postaveny dům.
26. 01. 2021
Jaroslav Mikolašek
Na pana Münzberga a s ním spolupracující paní Dalessi reference rád poskytnu. Pan Münzberg naši spolupráci zastřešuje, paní Dalessi funguje jako realitní makléř. Oba zmínění přistoupili k naší spolupráci nesmírně zodpovědně a svědomitě. Na začátku projektu si velmi pečlivě nastudovali náš projekt – jeho historii a prvky, které ho formovaly i jeho současný status. Paní Dalessi tak již během prvních prohlídek dokázala našim klientům poskytnout zcela komplexní přehled a informace, které šly v mnoha případech i nad rámec toho, co klienti očekávali. Na klienty pak takové prohlídky působily profesionálně s puncem důvěryhodnosti. Vedle prodeje našich domů pak paní Dalessi velmi citlivě nabízela i služby Bidli a to v případech, kdy tyto klient opravdu potřebovat; její prezentace tak nepůsobila jako vnucování dalších produktů, ale jako kvalitní služba, jejímž cílem je pomoc klientovi. Obdivuhodnou vstřícnost ke klientům jsem pak vnímal jako takovou třešničku na dortu, která naši spolupráci příjemně dochutila… Budu moc rád, když s takovýmito profesionály budu moci i nadále spolupracovat.
14. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím