Upravit vyhledávání Zpět na výběr

RD s pozemkem 3347 m2, Lensedly-Kaliště, Praha-východ

25165 Kaliště, Lensedly (okres Praha-východ)

 

od 16 858 Kč / měs.

7 490 000 Kč
Spočítat

Nabízíme k prodeji samostatný, patrový RD se sedlovou střechou a zastavěnou plochou přes 135 m2, užitnou plochou více než 220 m2 na parcele 3347 m2 ve vesnici Lensedly obec Kaliště v okrese Praha východ přibližně 35 km jihovýchodním směrem od Prahy. Lensedly se nacházejí v kopcovité krajině v blízkosti obce Ondřejov, Hrusice nebo Mnichovice, necelých 15 km vzdálených od města Říčan s veškerou občanskou vybaveností. Na rozsáhlém pozemku se dále nachází samostatná stavba v současné době využívaná jako dílna s kůlnou, stodolou a přístřeškem pro chov domácích zvířat. Na svažitý oplocený pozemek je možný vjezd dvěma směry - horní a spodní bránou. Na pozemku se dále nachází nemalý vyzděný podzemní sklepní prostor s možností budoucího různorodého využití. Dům je po částečné rekonstrukci včetně sedlové střechy. Půdní prostor je připraven k možné rekonstrukci dalších pokojů. Vytápění domu včetně ohřevu vody je v současnosti zajišťováno kombinovaným kotlem na tuhá paliva, dům je napojen na veřejný vodovod, případně lze používat vodu z kopané studny na pozemku přes domácí vodárnu. Kanalizace je svedena do septiku. Celý dům je kompletně podsklepen. V suterénu domu se nachází kotelna, dílna, garáž, několik samostatných oddělených sklepních prostor. Dostupnost do Prahy autem po dálnici D1 nebo autobusem PID do Ondřejova dále do Prahy metro C Háje, případně autobusem do Mnichovic na vlak, který jezdí pravidelně do Prahy hl. nádraží. Díky své poloze a okolním lesům je obec nejen vyhledávaným cílem turistů a cykloturistů, ale stala se významnou rekreační oblastí. Doporučuji vidět, neboť žádná fotografie ani popisek nenahradí atmosféru prožitou přímo v nabízené nemovitosti. V současné době ukazatel energetické náročnosti není k dispozici, proto je uváděna třída G*. PENB se vyřizuje a aktualizovaný bude dodán následně. Pro více informací mě kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle.

ID zakázky 172043
Aktualizace 31.01.2021
Druh objektu cihlová nebo skeletová
Stav objektu dobrý
Užitná plocha 220
Poloha objektu samostatný

Máte o nabídku zájem?

Vladimír Pátek

Realitní činnosti se profesionálně věnuji již téměř dvanáct let a oblasti poskytování poradenských, finančních a realitních služeb se věnuji přes dvacet let. Specializuji se zejména na prodej rodinných domů, bytů, pozemků a pronájem nemovitostí v Praze a blízkém okolí. V současné době se též zaměřuji na poradenskou činnost a pomoc s prodejem nemovitostí i jiným než klasickým způsobem v případech s hrozící exekucí např. výkupem nemovitostí a tím i rychlejší realizací prodeje. Pracovat pro realitní kancelář pro mě znamená být součástí solidní makléřské společnosti, být garantem právní čistoty a bezproblémovosti zajišťující rychlé a efektivní transakce mezi stranou nabízející a stranou poptávající nemovitosti. Dobře prodat znamená mít za sebou nejen kvalitní servis, ale i vůli nikdy nic nevzdávat. V mém případě to platí dvojnásob, neboť jsem znamením beran.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Eva Kyzourová
Byla jsem velmi spokojena s Vámi poskytnutými komplexními službami.
17. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím