Analýza trhu s nemovitostmi

  • Neočekáváme propad cen nemovitostí. Dle našich statistik je po třítýdenním výkyvu poptávajících stejně jako před zavedením opatření.
  • Potřeba řešit vlastní bydlení se krizí nezměnila.
  • S prodejem se nevyplatí otálet, protože hrozí riziko zpřísnění podmínek bank pro odsouhlasení hypotečního úvěru. V Bidli máme stále tisíce klientů s předschválenými hypotékami hledající nemovitost.
  • Nabídka nemovitostí ani v této době nedosahuje zdaleko poptávky.
  • Výstavba nových nemovitostí se dle interních informací developerů zpomalila o 20-30% z důvodu nedostatku zahraničních pracovníků.

Financování v době koronavirové

Veřejnou otázkou je, jestli se budou snižovat sazby hypoték díky opatření ČNB.
ČNB dále uvolnila parametr DSTI, zrušila DTI a zrušila limit pro poskytování 90% hypoték. Očekáváme, že banky dle našich informací podmínky v této, ani brzké době, opatření zmírňovat nebudou a nebudou ani hypotéky zlevňovat. Bankám rostou rizikové náklady v souvislosti s odklady splácení a tvorbou opravných položek. Navíc nově vznikají ruzná omezení. Některé banky neakceptují zaměstnání na dobu určitou, zároveň nastavují přísnější parametry s přihlédnutím k profesi žadatele. Chystáte řešení bydlení a hypoteční úvěr jste odkládali? Teď už na nic nečekejte, ať to máte jisté. Využijte pohotovostní úvěr a schvalte si finance na 18 měsíců dopředu.

I teď lze bezpečně investovat

Nejlepší investice jsou do nemovitostí, zároveň jsou z hlediska dlouhodobosti jednou z nejbezpečnějších na trhu. V Bidli investujeme především do našich kvalitativních projektů v oblasti nemovitostí, developmentu a energetiky. Světové trhy i ten náš český sice prochází nelehkou dobou, přesto se poptávka po těchto produktech navyšuje. Rostoucí spotřeba u dodávek energií domácností a propad cen ropy na světových trzích, který srazil ceny energií na burzách, významně navyšuje marže. Realizace staveb běží bez sebemenších problémů, dokonce i poptávky po developerských projektech nezaznamenali žádný pokles. Investičním produktům se daří, jelikož tyto investice mají výnos konstantní bez ohledu na situaci na finančních trzích. Zhodnoťte svoje volné finance a vytvořte si rezervy.

Ušetřete na elektřině a plynu!

V náročné době je třeba myslet na to, jak lze ušetřit na každodenních maličkostech. Napadlo vás někdy, že můžete ušetřit na elektřině a plynu? Přesně to vám teď nabízíme! Snížíme vám ceny energií od standardních dodavatelů, a to včetně osvobození od papírování se změnou dodavatele.

Chcete změnit svůj interiér?

Více času na změny - k tomu současná situace přímo nahrává. Napadlo vás, že je třeba oprášit váš interiér nebo vyměnit vaši starou kuchyňskou linku za novou? I když je na trhu málo firem v provozu, na naši designérskou pohotovost se můžete spolehnout.

Má cenu stavět nový dům?

Cenově přijatelné dřevostavby i domy našich developerských projektů jsou stále v prodeji. Myslíme na vás. Veškeré potřebné dokumenty s námi vyřídíte online.

Pojistit se na horší čas

Víme, že tato situace může být pro některé nelehká. Nastavíme Vám pojištení s ohledem na možná rizika v budoucnosti.

Komunikujeme online

Komunikujeme online - telefon, email, Messenger, WhatsApp, Skype, Zoom. Záleží jen na vás, my se přizpůsobíme.

Komunikujeme online

Jsme nejkomplexnější projekt bydlení na trhu. Vše zařídíme za vás, nemusíte nic řešit a nikam chodit.

Komunikujeme online

Zařídíme vám rychlý a bezpečný průběh s nepřetržitou podporou našich průvodců všech našich služeb.

Pomůžeme vám vyřešit vaši situaci!

Máte zájem získat více informací o momentálních možnostech?

Pošlete nám svůj dotaz

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím