Krásný byt 2+kk v novém developerském projektu BD Primátorská

18000 Praha 8, Libeň
5 140 000 Kč za nemovitost

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný dům o dispozici 2+kk v novém developerském projektu BD Primátorská.

Bytový dům Primátorská bezprostředně navazuje na rozlehlý park Pod Korábem, který je zeleným srdcem lokality. Bydlení v klidu parku a zároveň v dosahu centra města je ideálním spojením aktivního životního stylu.

Pár minut chůze od vašeho nového domova se nachází obchody, úřady i městská hromadná doprava. Rodiny s dětmi ocení blízkost školy a školky, které jsou v pěší vzdálenosti. Autem se do centra dostanete za 15 minut díky vyústění tunelu Blanka v Tróji.

Park Pod Korábem je vyhledávaným místem pro volnočasové aktivity a v širším okolí najdete další zelené plochy jako např. Thomayerovy sady a Přírodní památka Bílá skála. V Thomayerových sadech se navíc nachází sportovní areál s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty. V parném létě oceníte i nedaleké venkovní koupaliště Stírka.

Hlavní cyklotrasa vedoucí celou Prahou podél Vltavy, která je vhodná i pro kolečkové brusle, vede jen několik kroků od domu. Do Zoo Trója Vám bude cesta na kole trvat jen 14 minut a naprostou většinu z délky tratě pojedete po cyklostezce.

Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme!

Celková cena5 140 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
18 634 KčModrá pyramida
ID zakázky158468
Aktualizace20.02.2019
Dispozice2+kk
Stav objektunovostavba
Vlastnictvíosobní
Podlahová plocha45

Hypoteční kalkulačka

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím