Nádherné bydlení + podnikání + investice

46844 Josefův Důl, Antonínov (okres Jablonec nad Nisou)
8 490 000 Kč za nemovitost

K prodeji nabízíme nádhernou plně zařízenou a vybavenou chalupu s velkou travnatou zahradou na krásném velice žádaném místě. Majitelka momentálně chalupu dlouhodobě pronajímá k rekreačním účelům se skvělou obsazeností, reklamou a prokazatelným čistým výdělkem. Vřele doporučuji pro rodinu s dětmi, která by spojila bydlení s podnikáním nebo pro lidi, kteří v životě touží po restartu ale i pro početnější rodinu. V přízemí chalupy je oddělená bytová jednotka s obývákem, ložnicí, kuchyní, koupelnou a toaletou. Dále se pak nachází prostorná společenská místnost s barem a kachlovými kamny, v kterých si můžete zatopit a užít si klid a pohodu. Uvařit si můžete v čisté, plně vybavené a útulné kuchyni. V prvním a druhém patře je 7 samostatných neprůchozích pokojů s vlastní koupelnou a WC a 1 apartmánový pokoj, opět se sociálním zařízením. V prvním patře je zároveň prostorná společenská místnost, která slouží jako dětský koutek pro děti. V chalupě je spousta úložných a skladovacích prostorů. Chalupa je dopravně přístupná po celý rok, má vlastní uzamykatelné parkoviště pro 8 aut a náleží k ní prostorná garáž pro 2 auta s půdou.

Ski areály Špičák, Severák, Bedřichov. Vše v dosahu 4 km a dostupné skibusem, autem, vlakem.

Další vleky v místě Bukovka 0,5 km, Lucifer 2 km a trasa k běžecké magistrále. Cyklistické trasy, nový sportovní areál pro fotbal, tenis, volejbal, basketbal atd. 5 minut od chalupy.

Celková cena8 490 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
29 087 KčModrá pyramida
ID zakázky170332
Aktualizace07.10.2020

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím