Lužická roubenka 3+kk k dokončení rekonstrukce, České Švýcarsko

40744 Chřibská, Dolní Chřibská (okres Děčín)
950 000 Kč za nemovitost

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme původní lužickou roubenku s popisným číslem ve stádiu probíhající rekonstrukce. Nemovitost se nachází v oblíbené chalupářské oblasti Lužických hor na hranici vyhledávaného Národního parku České Švýcarsko v Dolní Chřibské a je vhodná k rekreaci nebo i k trvalému bydlení. Jako dům s popisným číslem lze rekonstrukci financovat hypotékou! Dispozičně je v přízemí plánována společenská místnost s kuchyní a kachlovými kamny, předsíň, koupelna s WC, v podkroví je pak možno vybudovat dva pokoje. K chalupě náleží přiměřeně velký pozemek zahrady a místa na parkování 200 m2, kde je možno vybudovat přístřešek pro dvě vozidla. V současné době proběhla oprava části obvodových stěn z trámů a byly osazeny kompletně nové krovy se střechou ze štípaného smrkového šindele.
Nemovitost je vhodná pro menší rodinu se dvěma dětmi k rekreaci, pro seniory i k trvalému bydlení nebo po dokončení rekonstrukce jako investiční nemovitost ke krátkodobému nebo dlouhodobému pronájmu na rekreaci. Jako chalupa k pronájmu byla plánována i stávajícími majiteli, kteří prodej řeší z rodinných důvodů. Chalupa se nachází nedaleko centra obce s veškerou občanskou vybaveností.
Domluvte si osobní prohlídku nebo pro více informací kontaktujte průvodce.

Celková cena950 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
3 255 KčModrá pyramida
ID zakázky182529
Aktualizace03.08.2020

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím