Pozemek 1300 m2 s rozestavěným domem 270 m2 , Zlonice - Vyšínek, okres Kladno

27371 Zlonice, Vyšínek (okres Kladno)
2 090 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pozemek 1300 m2 s rozestavěným patrovým domem se zastavěnou plochou 135 m2, s možností vlastního dispozičního řešení. Jedná se o rovinatý pozemek s vlastní studnou na užitkovou vodu a přivedenou elektřinou na pozemek, v klidné části obce Vyšínek,vzdálené pouze 9 km od města Slaný, okres Kladno. Obecní vodovod a kanalizace jsou na hranici pozemku. Na pozemku se nachází rozestavěný nepodsklepený dům s velkým obytným podkrovím, které je možné rozdělit na 2 až 3 místnosti i se sociálním zařízením na patře. Přízemí je zatím navrženo jako 3 + kk, ale jelikož je dokončena pouze hrubá stavba, lze si dispozičně celý dům upravit podle vlastních potřeb a představ.

V sousedství se nachází biofarma certifikovaného ekologického zemědělství. Pro milovníky golfu může být zajímavá blízkost golfového hřiště v nedalekých Beřovicích a rodina s dětmi jistě ocení aquapark Slaný. Za zmínku stojí i památník Antonína Dvořáka a Železniční muzeum ve Zlonicích. V blízkém okolí se nachází také zámek Libochovice, zámek Nelahozeves, památník Lidice, Lány a Okoř.

Velkou výhodou této lokality je výborné autobusové spojení na Slaný a díky rozšířené PID (Pražská integrovaná doprava) do oblasti Slánska, přímé spojení s Prahou, Kladnem a Rakovníkem. Zlonice leží na křižovatce dvou železničních tratí (směr Kralupy nad Vltavou - Louny a Straškov - Vraňany). Ve Zlonicích je škola, školka, praktický doktor pro děti a dospělé, lékárna, pošta, knihovna, dům s pečovatelskou službou, fotbalový i hokejový oddíl.

Dům by mohl být zajímavý pro rodinu s dětmi, nebo pro každého, kdo chce žít v přírodě, ale zároveň se zázemím většího města. Stejně tak by mohl po dokončení sloužit k rekreaci.

Celková cena2 090 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
7 577 KčModrá pyramida
ID zakázky173879
Aktualizace10.12.2019

Hypoteční kalkulačka

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím