Prodej bytu 4+2 122 m2

11000 Praha 1, Staré Město
19 000 000 Kč za nemovitost

Exkluzivně nabízíme byt v území Starého Města v těsné blízkosti Staroměstského náměstí.

Byt se nachází v prvním patře domu s prvky klasicismu a secese. Využívá z balkónu výjimečného výhledu do Dlouhé ulice a na věž Staroměstské radnice. Chloubou bytu je secesní balkón, dobové dřevěné obložení oken, velkoryse řešené chodby.

Prostory bytu lze podle současného uspořádání využít jako dvě apartmá, tedy dvě samostatné jednotky, kde každá z nich nabízí dvě ložnice, koupelnu, kuchyň a sklepní prostory.

Přikládáme schémata dalších využití.
1. Po drobném stavebním zásahu je možné dosáhnout velkoleposti původního bytu. Pěti pokojů, které budou reprezentovat Vás, nebo Vaši společnost.
2. Jiným příkladem je uspořádání pro krátkodobé bydlení typu Airbnb.com, Booking.com. Nabízí komfortní ubytování pro nejměně 13 osob.
3. Zajímavým řešením je schéma typu HOSTEL, kde je společná hala, kuchyň a pět samostatných ložnic s nejméně 14 lůžky.

Fasáda domu čeká do roka na rekonstrukci. V současné době probíhá jednání s Odborem památkové péče Hl. města Prahy. K vybavení domu patří výtah.

Rozhodnete-li se pro uspořádání součané nebo vytvoříte jeden velký byt anebo změníte prostory na HOSTEL, věříme, že se jedná o investiční příležitost.

Dlouhá ulice zažila v posledních letech řadu změn. Nejenže jde o skutečné centrum města, jde o místo nabízející mnohá kulinářská potěšení, jedinečnou architekturu a genius loci. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost a dostupnost na MHD.

Celková cena19 000 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
71 213 KčModrá pyramida
ID zakázky149616
Aktualizace15.11.2018
Dispozice4+1
Stav objektuvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Podlahová plocha122

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím