Prodej dvougeneračního RD, zahrada 886 m2, Ul. Maršála Žukova Most

43401 Most
6 240 000 Kč za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi atraktivní dům s velkým potenciálem v Mostě, v jediné lokalitě, kde bydlení je opravdu velmi atraktivní a to přímo pod hradem Hněvín, v ulici Maršála Žukova. V domě jsou dvě bytové jednotky, v přízemí byt o velikosti 2+1, který je po starší rekonstrukci, v prvním nadzemním podlaží se nachází druhý, mezonetový byt, který je po kompletní, velmi zdařilé a vkusné rekonstrukci. Doménou tohoto bytu je naprosto unikátní prostorná koupelna, jak s vanou, tak sprchovým koutem. K domu náleží krásná terasa a zahrada o velikosti 886 m2 s výhledem na Most a hrad Hněvím.
Dům nabízí dvougenerační bydlení, ale také prostory k podnikání, kdy prostory, které dříve sloužily jako prodejna a výrobna masny, nabízí spousty variant pro budoucí podnikatelský záměr. Např. lékařská ordinace, kosmetické studio, kadeřnictví, obchod a spousty dalších variant. Prostory jsou odděleny od domu a ničím tak nenarušují chod a soukromí domácností. Součástí prodeje domu je i garáž pro dva osobní automobily.
Více fotografií a technických informací na vyžádání.

Celková cena6 240 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
22 622 KčModrá pyramida
ID zakázky159451
Aktualizace26.07.2019
Druh objektukamenná
Stav objektupo rekonstrukci
Užitná plocha350
Poloha objektusamostatný

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím