Prodej stavebního pozemku v Praze Křeslicích

10400 Praha 10, Křeslice
12 900 000 Kč za nemovitost
vč. Provize a právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme jedinečný stavební pozemek v Praze. Kompletní sítě, tzn. voda, elektřina, plyn a kanalizace jsou součástí nabízené nemovitosti. Až na místě samotném zjistíte, o jak exkluzivní nabídku se jedná. Koupí tohoto pozemku získáte jedinečné místo pro váš nový budoucí domov - tři kilometry od stanice metra Háje, čtyři kilometry od nájezdu na D1 a zároveň dva kilometry od vodní nádrže a lesoparku Hostivař. Milíčovský les, nebo Dendrologická zahrady Průhonice jsou ještě blíže. Samotný pozemek se nachází přímo v městské části Prahy, v Křeslicích. Tato městská část je součástí Přírodního parku Botič - Milíčov. Ulice ve které je námi nabízený pozemek je poloslepá a z druhé strany sousedí s údolím Botičského potoka.
V obci je restaurace, služebna Městské policie, potraviny a také mateřská škola a jesle. Pokud se rozhodnete tuto jedinečnou příležitost využít, neváhejte nás kontaktovat. Budeme vám profesionálními průvodci při realizaci a se vším ochotně pomůžeme.

Celková cena12 900 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
44 195 KčModrá pyramida
ID zakázky182241
Aktualizace03.09.2020

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím