Pronájem, Sprotovní hala s restaurací, 2346m2, Přerov,

75124 Přerov, Přerov II-Předmostí
Cena na vyžádání za měsíc

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu největší multifunkční sportovní halu v Přerově i s restaurací, nebo můžete využít jen pronájem haly se zázemím (šatny, sprchy, toalety, kanceláře a ostatní prostory). Jde pouze o dlouhodobý pronájem. Po dobu rekonstrukce by nájemník neplatil žádné nájemné-při větší a rozsáhlejší investici by po dohodě s majitelem mu bylo nájemné prominuto i na více let. Nájemné bude vyčísleno dle dohody a vložené investice. Majitel se na rekonstrukci po dohodě může také podílet. V případě pronájmu pouze sportovní haly, by si pivovar restauraci sám zrekonstruoval a provozoval.
Rozměry sportovní haly:
samostatná sportovní hala má výměru 1008 m2 (24m x42m) k dispozici sklady, kanceláře, sklad na nářadí, sprchy, toalety, šatny o výměře 1338 m2
Rozměry restaurace:
sál: 238 m2
kuchyně: 28 m2
kancelář, nebo sklad (za kuchyní) 28 m2
sklad 20 m2
toalety 29 m2
celková plocha k pronájmu 338 m2, kapacita 100 osob.
Celková plocha k pronájmu obou prostorů je 2346 m2. Celý objekt je napojen na elektřinu, vodu, plyn i kanalizaci.
Výše nájemného bude stanoveno po dohodě s majitelem. Volné ihned. Jde o výbornou lokalitu, kde žije mnoho mladých rodin a vyžití je prakticky nulové. Tyto prostory se dají využít jak na sportování, restauraci, oslavy, ale také je možnost vybudovat krásné a moderní středisko pro děti a mládež, které v Přerově zatím není. Nachází se přímo u připravovaného areálu Mamutov. Určitě investice vložená do tohoto projektu se vrátí mnohonásobně. Neváhejte si prohlídku objednat ještě dnes. Více informací Vám poskytne realitní makléř.

Celková cenaCena na vyžádání za měsíc
ID zakázky156812
Aktualizace21.01.2019

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím