Rodinný dům, 435 m2

25202 Jíloviště (okres Praha-západ)
25 000 000 Kč za nemovitost

Exkluzivně nabízíme rodinný dům, kterým získáte výjimečně příjemný prostor na pozemku větším než 2000 m2 v těsné blízkosti Prahy. Stavbu komplexně navrhl Ing. arch. Petr Viktorin z renomovaného Ateliéru ABV. "Máme rádi sport. Postavili jsme si tenisový kurt, dcera jezdila vedle na louce na koni a dům jsme si vybudovali pro nás, 3 děti, tchýni, vítané návštěvy a psa." vysvětluje majitel.

Rodinný dům se nachází 20 km od centra Prahy v obci Jíloviště. Zaujímá pozici na kraji zástavby, kde je dostatek soukromí, nerušený výhled a kontakt s okolní přírodou.

Suterén domu je zahlouben a dostatečně osvětlen anglickými okny. Součástí spodního patra je posilovna, sauna, společenská místnost s kulečníkem, dílna, prádelna, úložný prostor a potřebné technické zázemí. Ve víceúrovňovém přízemí je garáž pro dva osobní automobily, hala, obývací pokoj, který je jižně orientován, kuchyně, jídelna, pracovna se samostatnou koupelnou nebo také oddělený prostor pro hostinský pokoj a prostorný, prosvětlený bazén k celoročnímu využití, zimní zahrada. Druhé nadzemní podlaží je podkrovní a je vyhrazeno pro čtyři ložnice, dvě koupelny, dvě terasy, sociální zázemí a šatnu spojenou s hlavní ložnicí. Velkoryse je řešena i chodba, která slouží jako čítárna.

Koncept domu je dobře čitelný. Architekti vytvořili prostor pro rodinu, ve kterém má každý včetně hostů své soukromí a zároveň příjemné místo pro vedení firmy, sport a relax.

K domu patří tepelné čerpadlo, zavlažovací systém, tenisový kurt s umělým povrchem, zimní zahrada, kuchyň vybavena značkovými spotřebiči, bazén s technologiemi, sauna, krb, vestavěné skříně, zabezpečovací systém, vrt na vodu, dvě venkovní parkovací stání.

Obvyklá dojezdová vdálenost na Smíchov je 20 minut.

Celková cena25 000 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
90 633 KčModrá pyramida
ID zakázky151957
Aktualizace26.07.2019
Druh objektucihlová nebo skeletová
Stav objektuvelmi dobrý
Užitná plocha435
Poloha objektusamostatný

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím