Romantický domek k rekreaci i trvalému bydlení, pozemek 557 m2, Kněževes, okr. Praha - západ

25268 Kněževes (okres Praha-západ)
3 995 000 Kč za nemovitost

BIDLI vám exkluzivně představuje romantický domek z opukových kvádrů, vhodný k celoročnímu užívání, s pozemkem o výměře 557 m2 v pohodlném dosahu Prahy západním směrem, v Kněževsi.

Dům je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci obytných prostor. Ty mají výměru přibližně 80 m2 a sestávají se z obytné kuchyně, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC v hlavní budově a ze samostatného pokoje s vlastním vchodem v menším domku.
V domě jsou zavedeny všechny sítě, topení a teplá voda jsou řešeny novým plynovými kotlem. Okna jsou rovněž vyměněna za kvalitní eurookna. Dům byl postaven ve 20. letech 20. století z bílých opukových kvádrů, které jsou v místech krovů doplněny cihlami.
V menším cihlovém domku je vodovod, topení zde je možné řešit kamny na tuhá paliva nebo elektrickým přímotopem. Vedle domku, přístupné samostatně ze dvora, je druhé WC. Na dvoře jsou i další budovy, a to zahradní domek pro uskladnění nářadí a dílna, která dříve mj. sloužila jako koupelna a lze ji tak adaptovat dle potřeby, například na saunu. Dále je tu krásný velký sklep zahloubený do svahu, který se přímo nabízí k využití jako vinný sklípek, případně k uskladnění potravin.

K domku patří příjemná zahrada se vzrostlými stromy, která je v úrovni výše položené ulice. Ze dvora k ní vedou kamenné schody.

Obec Kněževes má základní občanskou vybavenost - do obchodu je to 100 m, je zde restauraci, hřiště a sportoviště, vyhlídková plošina na přistávací dráhu. Autobusy zajišťují přímé spojení ke stanici metra A Veleslavín, vlakové nádraží je čtvrt hodiny chůze, autem je cestování rychlé a pohodlné díky nájezdu na D7 hned u obce.

Celková cena3 995 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
14 483 KčModrá pyramida
ID zakázky171508
Aktualizace14.10.2019

Hypoteční kalkulačka

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím