Romantický rodinný domek v blízkém dosahu letiště v Kněževsi u Prahy

25268 Kněževes (okres Praha-západ)
3 995 000 Kč za nemovitost

BIDLI vám exkluzivně představuje prodej romantického rodinného domku s pozemkem 557 m2 v Kněževsi. Dům byl dosud díky své výhodné poloze v těsném dosahu Prahy a letiště Václava Havla úspěšně pronajímán pro ubytování typu airbnb / booking.

Dům je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci obytných prostor. Ty mají výměru přibližně 80 m2 a sestávají se ze dvou oddělených jednotek. V hlavním domě je bytová jednotka 2+kk, kterou tvoří obytná kuchyně, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. Druhá jednotka je pokoj v samostatném cihlovém domku s vlastním vchodem ze dvora.
V domě jsou zavedeny všechny sítě, topení a teplá voda jsou řešeny novým plynovými kotlem. Okna jsou rovněž vyměněna za kvalitní eurookna. Dům je postaven z bílých opukových kvádrů, které jsou doplněny cihlami. Půda není vhodná pro adaptaci. Dům pochází z 20. let 20. století.
V menším cihlovém domku je umyvadlo s tekoucí vodou, topení lze řešit kamny na tuhá paliva nebo elektrickým přímotopem. Vedle domku, přístupné samostatně ze dvora, je druhé WC. Na dvoře jsou i další budovy, a to zahradní domek pro uskladnění nářadí a dílna, která dříve mj. sloužila jako koupelna a lze ji tak adaptovat dle potřeby, například na prádelnu nebo saunu. Dále je tu krásný velký sklep zahloubený do svahu, který se přímo nabízí k využití jako vinný sklípek.

K domku patří příjemná zahrada se vzrostlými stromy, přístupná ze dvora po kamenných schodech, která je v úrovni výše položené ulice.

Obec Kněževes má základní občanskou vybavenost - mj. restauraci a obchod s potravinami. Autobusy zajišťují přímé spojení ke stanici metra A Veleslavín (16 minut) a s letištěm (9 minut). Autem je cestování rychlé a pohodlné díky nájezdu na D7 hned u obce (letiště 7 minut).

Nemovitost je vhodná i k částečnému bydlení a pronájmu jen jedné z bytových jednotek, případně pro podnikavé duše, kteří by využili blízkost vyhlídkové plošiny na přistávací dráhu pro nabídku suvenýrů a občerstvení přímo ze zahrady.

Celková cena3 995 000 Kč za nemovitost
ID zakázky171537
Aktualizace09.10.2019

Hypoteční kalkulačka

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím