Výstavba rodinného domu 5+kk, na pozemku 965 m2

53862 Dolní Bezděkov (okres Chrudim)
3 746 000 Kč za nemovitost

Nabízíme výstavbu prostorného rodinného domu na krásném a klidném místě, v Dolním Bezděkově, kousíček za Chrudímí (7 km) a nedaleko Pardubic (13 km).
Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro 4-5 člennou rodinu. Ernet je vyprojektován v nadčasovém designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru. Koncepce domu je připravena na klientské změny dle individuálního životního stylu. Ve společném jádru domu je obývací část chytře propojena s velkou kuchyní do tvaru U, což poskytuje velkou pracovní plochu. Sociální zařízení domu je řešeno koupelnou a odděleným WC v patře u ložnic a dalším samostatným WC v přízemí. Dále jsou v přízemí dva skladovací prostory. V domě je instalováno vlastní inteligentní řízení domácnosti, které se postará o úsporu energie pro vytápění až o 30% oproti běžným otopným systémům, což dům řadí v rámci energetické náročnosti do kategorie "B - velmi úsporná".
Přípojky vody a elektro na parcele, kanalizace v dosahu.
Pokud sháníte prostorné, moderní bydlení na klidném místě za rozumnou cenu, kontaktujte nás, rádi poradíme a zařídíme všechny náležitosti, včetně výhodného financování.

Celková cena3 746 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
14 176 KčModrá pyramida
ID zakázky163975
Aktualizace09.05.2019
Druh objektudřevěná
Stav objektunovostavba
Užitná plocha130
Poloha objektusamostatný

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím