Lidická Třída 2331/6a
České Budějovice
370 01

GoogleNavigovat

+420 731 008 278


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Pavel Dufek Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Stanislav Rychnavský Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Oldřich Konfršt Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Pavel Brož Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
David Kala Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Reference
ARTFLEX, spol. s r.o.
Nakoupených nemovitostí mám za sebou několik desítek. Poprvé se mi ale stalo, že jsem o někom uvažoval, že bych si ho vybral, kdybych nemovitost prodával. Prezentace nemovitosti, rychlost prodeje, ale zároveň schopnost dosáhnout i vyšší ceny, než byla inzerovaná, bylo něco, s čím jsem se dosud v takové formě nepotkal. Ano, kopal jste více za stranu prodávající, ale to mi přijde OK. Ten si Vás přece vybírá. A zároveň jsem jako kupující měl celou dobu pocit (a nyní i jistotu), že se se mnou hrálo férově. A já moc často nechválím, pane Kalo 😊
25. 02. 2021
Jan Jeník
Dobrý den, pane Brož, spolupráce s Vámi proběhla nad očekávání. Moji nemovitost jste prodal rychle a díky Vaší službě "home stagingu" dokonce i za cenu, za níž jsem to ani neočekával. Naprostá spokojenost. Jednoznačně budu Vaše služby všem doporučovat. Děkuji Vám.
17. 02. 2021
Petr Binek
Vážený pane ing. arch, v souvislosti s úspěšným dokončením prodeje bytu v Dětské ulici v Praze - Strašnicích bych Vám chtěl velmi poděkovat za Váš odpovědný a profesionální přístup k celé záležitosti. Tento přístup vedl k realizaci prodejní ceny, která byla v konečném důsledku vyšší, než byly moje představy. S vaším angažmá v celé věci jsem byl velmi spokojen a pokud budu kupovat či prodávat nějaké nemovitosti v budoucnu zcela jistě se na Vás opětovně obrátím.
14. 02. 2021
Věra Kedziorová
Jsem velice ráda za spolupráci s panem makléřem Stanislavem Rychnavským. Hodně si cením jeho upřímného, férového jednání. Se vším co je potřeba ochotně pomůže, tak aby to pro vás bylo to nejlepší. Pokud budu v budoucnu zase potřebovat realitní služby, určitě se na něj znovu ráda obrátím
14. 02. 2021
Eva Linhartová
Vážený pane Kalo, chtěla bych Vám poděkovat za uskutečnění prodeje mé nemovitosti. Oceňuji Váš osobní i profesionální přístup. S průběhem prodeje jsem byla velmi spokojená, proto mohu Vaše služby doporučit.
09. 02. 2021
jiřina Petrovová
Vážený pane Dufek, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc a spolupráci při prodeji bytu. Byl jste vždy perfektně připravený a jednání s klienty probíhalo v klidu a v pohodě, jednal a vystupoval jste vždy jako profesionál i spolu s Vašim fotografickým týmem. Vždy jste byl milý a ochotný , a byla radost s Vámi pracovat. Kdybych Vás měla ohodnotit, dala bych Vám jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou Vám veliké poděkování.
11. 01. 2021
Bohumila Ráčková
Spolupráce s panem Pavlem Dufkem byla excelentní. Velmi oceňujeme vysokou profesionalitu, úroveň vystupování a spolehlivost.
17. 12. 2020
Michal Boška
„Děkuji panu Dufkovi za rychlý a profesionální prodej mého bytu. Byl jsem příjemně překvapený za konečnou kupní cenu, za kterou pan Dufek tento byt prodal. Vřele jej můžu doporučit pro prodej nemovitostí i ostatním.“
30. 11. 2020
Jan Wudy
Dobrý den, oceňujeme práci realitního makléře pana Pavla Brože z realitní kanceláře BIDLI, za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.
01. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím