Lidická Třída 2331/6a
České Budějovice
370 01

GoogleNavigovat

+420 731 008 278


Po - Pá:9:00-17:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Pavel Dufek Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Stanislav Rychnavský Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Pavel Brož Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Oldřich Konfršt Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
David Kala Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Reference
Vladimír Prokop
S panem Kalou jsem byl spokojený a oceňuji především jeho pohotovost a časovou flexibilitu.
20. 09. 2021
Jaroslava Jaukerová
Dobrý den, pane Kalo, děkuji Vám za Vaši poctivě a spolehlivě odvedenou práci. Vždy jste nám o všem neprodleně podával informace a provedl nás i přes různá úskalí (úvěr, komplexní pozemková reforma). Ve srovnání s velmi negativní zkušeností u konkurenční kanceláře (soud), musím Vaši práci ocenit a vážit si ji. Přeji Vám spoustu úspěchů a samé spokojené klienty.
13. 09. 2021
Spolek trvale udržitelného rozvoje lidské bytosti
Moc děkuji, všechno proběhlo v pořádku
25. 08. 2021
Bronislava Součková
Děkuji za prostředkování tohoto obchodu. Dnes už mohu hodnotit, že vše dopadlo dobře, tak jak bylo dohodnuto. Termínově vlastně nad očekávání v kratším čase. Za celou dobu spolupráce jsem nezaznamenal žádný zásadní problém. Naopak jsem byl dvakrát velmi mile překvapen. Musím pochválit způsob a zpracování nabídkové prezentace. Pak musím zmínit elektronické podepisování smluv. To jsem v této situaci nečekal, ale nejen a hlavně vzhledem k fyzickým vzdálenostem velmi oceňuji. Pokud by byla šance na další obchod, rád bych se na vás znovu obrátil.
02. 08. 2021
Bronislava Součková
Dobrý den, co se týče služeb Vaší realitní kanceláře, vše probíhalo naprosto vpořádku a v souladu s mými představami. Děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných obchodních transakcí.
26. 07. 2021
Jan Škoda
Hodnotím práci realitního makléře p. Rychnovského. Je to člověk na správném místě. SKVĚLÝ
09. 06. 2021
Petr Potoček
Děkuji moc za zprostředkování prodeje bytu. Spolupráce byla výborná, skvělá domluva, vstřícnost, pomoc i s "poprodejním" servisem. Není co vytknout, jen mohu doporučit.
05. 05. 2021
Mgr. Růžena Zámečníková
Vážený pane Rychnavský, ráda bych Vám tímto poděkovala za zprostředkování prodeje mého bytu a zejména za Vaši práci, kterou mohu popsat samými superlativy. Od první schůzky do posledního e-mailu. Byl jste mi po celou dobu probíhajícího obchodu k dispozici, reagoval jste okamžitě nebo dal vědět, že se ozvete zpět, jakmile to bude možné, tak se i dělo. Kdykoli jsem potřebovala cokoli vědět, objasnit či zjistit, dal jste mi srozumitelné vysvětlení, jasnou odpověď, přehledné informace. Váš přístup i vystupování jsou velmi profesionální, přesto neztrácí na lidskosti. Je vidět, že své práci rozumíte a děláte ji rád. Přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a samé spokojené klienty.
19. 04. 2021
Petr Valha
Spolupráce s makléřem Pavlem Brožem byla bez problémů. Profesionální přístup, ochota a rychlost. Zajištění veškerého právního servisu a dokumentů. V případě potřeby flexibilní jednání. Vřele doporučuji těm, co potřebují mít vše zajištěné bez investice vlastního času.
12. 04. 2021
Michal Gurka
S Bidli jsme byli velice spokojeni. Nemovitost jsme prodali za cenu, kterou jsme si stanovili a navíc vše proběhlo velice rychle. Pan Dufek odvedl skvělou práci. Bidli bych určitě doporučil.
12. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím