Lidická Třída 2331/6a
České Budějovice
370 01

GoogleNavigovat

+420 731 008 278


Po - Pá:9:00-17:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Pavel Dufek Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Stanislav Rychnavský Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Oldřich Konfršt Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Pavel Brož Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
David Kala Nemovitosti České Budějovice Poznejte průvodce
Reference
Bronislava Součková
Dobrý den, co se týče služeb Vaší realitní kanceláře, vše probíhalo naprosto vpořádku a v souladu s mými představami. Děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných obchodních transakcí.
26. 07. 2021
Jan Škoda
Hodnotím práci realitního makléře p. Rychnovského. Je to člověk na správném místě. SKVĚLÝ
09. 06. 2021
Petr Potoček
Děkuji moc za zprostředkování prodeje bytu. Spolupráce byla výborná, skvělá domluva, vstřícnost, pomoc i s "poprodejním" servisem. Není co vytknout, jen mohu doporučit.
05. 05. 2021
Mgr. Růžena Zámečníková
Vážený pane Rychnavský, ráda bych Vám tímto poděkovala za zprostředkování prodeje mého bytu a zejména za Vaši práci, kterou mohu popsat samými superlativy. Od první schůzky do posledního e-mailu. Byl jste mi po celou dobu probíhajícího obchodu k dispozici, reagoval jste okamžitě nebo dal vědět, že se ozvete zpět, jakmile to bude možné, tak se i dělo. Kdykoli jsem potřebovala cokoli vědět, objasnit či zjistit, dal jste mi srozumitelné vysvětlení, jasnou odpověď, přehledné informace. Váš přístup i vystupování jsou velmi profesionální, přesto neztrácí na lidskosti. Je vidět, že své práci rozumíte a děláte ji rád. Přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a samé spokojené klienty.
19. 04. 2021
Petr Valha
Spolupráce s makléřem Pavlem Brožem byla bez problémů. Profesionální přístup, ochota a rychlost. Zajištění veškerého právního servisu a dokumentů. V případě potřeby flexibilní jednání. Vřele doporučuji těm, co potřebují mít vše zajištěné bez investice vlastního času.
12. 04. 2021
Michal Gurka
S Bidli jsme byli velice spokojeni. Nemovitost jsme prodali za cenu, kterou jsme si stanovili a navíc vše proběhlo velice rychle. Pan Dufek odvedl skvělou práci. Bidli bych určitě doporučil.
12. 04. 2021
Romana Macháčová
Chtěla bych Vám tímto poděkovat za prodej mé nemovitosti. Jste odborník na svém místě. Vše proběhlo rychle bez problémů. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů.
06. 04. 2021
Alena Kopřivová
Hodnotím práci realitního makléře p. Brože. Je to člověk na správném místě. SKVĚLÝ
17. 03. 2021
Michal Plecha
Vážený pane Dufku, chtěl bych vám vyjádřit velké poděkování za velice profesionální jednání při prodeji mého bytu. Byt, který byl naprosto perfektně vámi připravený se prodal během jediného dne. Kdykoliv se na vás s důvěrou rád obrátím.
15. 03. 2021
Lukáš Duchoslav
Děkuji panu Dufkovi za profesionální pomoc při vyhledání bytu ke koupi. Pomohl mi byt najít a zafinancovat nákup. Také dohlédl na veškeré právní záležitosti. Vřele doporučuji
15. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím