Sokolovská 329/63
360 05 Karlovy Vary

GoogleNavigovat

+420 603 815 874


PO - PÁ: 9:00 - 14:00-

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Tomáš Borl Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
Iva Braunová Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
Petr Kvis Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
Vít Kubánek Finance Karlovy Vary Poznejte průvodce
Lucie Brožíková Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
1
Reference
Anna Kloudová
Realitní kancelář BIDLI v zastoupení pana Kvise můžeme vřele doporučit. Profesionální jednání, flexibilita a lidský přístup je pro pana Kvise samozřejmostí. Samotná prezentace nemovitosti k prodeji byla na TOP úrovni a zároveň nám pomohla k rychlému prodeji nemovitosti a dokonce k navýšení požadované ceny. Tedy na závěr TOP, SUPER !!!
20. 10. 2021
Patrick Peisler
Pana Kvise nelze jinak, než vřele doporučit. Jeho milý, troufám si říct až přátelský přístup ke klientům velice usnadňuje a zpříjemňuje celý průběh koupi nemovitosti. Pan Kvis nám vždy vše dostatečně vysvětlil a se vším pomohl. Mohli jsme se na něj obrátit s dotazy jakýkoli den, či hodinu a vždy byl příjemný, profesionální, ochotný a díky tomu mohu říct, že případný další prodej, či koupi nemovitosti chceme realizovat už jen s ním :) Přejeme hodně štěstí a úspěchů v pracovním i osobním životě, Peislerovi (teď už) z Tatrovic :)
18. 10. 2021
Jan Jelínek
Chci Vám poděkovat za profesionální servis a bezvadně odvedené služby při prodeji mého pozemku v Andělské hoře.
01. 06. 2021
Růžena Prekopová
Moc rády bychom poděkovaly za výborně odvedenou profesionální práci pana Petra Kvise z realitní společnosti BIDLI, pobočka Karlovy Vary. Jeho vystupování, inteligentní řešení a hlavně nekonečná ochota a trpělivost s vysvětlením, vstřícnost vyjednat schůzku mimo místo prodeje nemovitosti a navíc velmi příjemné vystupování, to vše je velký bonus při jednání s panem Kvisem. Byly jsme naprosto spokojeny s jeho spoluprací při prodeji naší nemovitosti. Můžeme jeho realitní služby jednoznačně doporučit. Děkujeme, pane Kvisi a přejeme Vám pevné zdraví a mnoho úspěchů ve Vaší profesi.
03. 05. 2021
Dominik Musil
Byl jsem spokojen s prodejem bytu. Vysoké nasazení v těžké době od pana Kvise. Byl jsem spokojen s jednáním.
20. 03. 2021
Eliška Černá
Děkuji za vaše služby ohledně prodeje bytu. Byla jsem spokojená a když bude někdo potřebovat stejně služby, tak vás doporučím.
19. 03. 2021
Alena Suttöová
Děkuji Vám za skvěle odvedenou službu při prodeji bytu po mé matce. Uděluji Vám 10x1*
19. 03. 2021
Jan Hudec
Děkuji RK.Bidli a konkrétně Ivě Braunové která nás nadchla svým jednáním a přístupem při prodeji našeho bytečku a vyřízení všech potřebných náležitostí. Mockrát děkujeme. Hudecovi.
19. 01. 2021
Karel Jirkovský
Rychle, bez komplikací a za top cenu. Tak jsem si představoval prodej bytu. Nemusel jsem se o nic starat, veškeré smlouvy a podklady, které bylo třeba podepsat mi paní Braunová dopředu připravila.
18. 01. 2021
Anita Bartošová
Tímto bych chtěla poděkovat Vaší realitní kanceláři za skvělou práci v prodání nemovitosti. Jmenovitě paní Ivě Braunové, která se výtečně postarala o všechny náležitosti ,co se týče prodeje. I v mé složitější situaci. Velice jí děkuji za skvělý přístup, veškeré informace a rychlé vyřízení. Prosím touto cestou o její velkou pochvalu. Výběr Vaší kanceláře byla skvělá volba a příště se na Vás určitě obrátím. Přeji hezké časy. Velmi spokojená klientka
10. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím