Sokolovská 329/63
360 05 Karlovy Vary

GoogleNavigovat

+420 603 815 874


PO - PÁ: 9:00 - 14:00-

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Petr Kvis Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
Lukáš Konvalina Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
Iva Braunová Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
Tomáš Borl Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
Naděžda Altundal Nemovitosti Karlovy Vary Poznejte průvodce
12
Reference
Jan Hudec
Děkuji RK.Bidli a konkrétně Ivě Braunové která nás nadchla svým jednáním a přístupem při prodeji našeho bytečku a vyřízení všech potřebných náležitostí. Mockrát děkujeme. Hudecovi.
19. 01. 2021
Karel Jirkovský
Rychle, bez komplikací a za top cenu. Tak jsem si představoval prodej bytu. Nemusel jsem se o nic starat, veškeré smlouvy a podklady, které bylo třeba podepsat mi paní Braunová dopředu připravila.
18. 01. 2021
Anita Bartošová
Tímto bych chtěla poděkovat Vaší realitní kanceláři za skvělou práci v prodání nemovitosti. Jmenovitě paní Ivě Braunové, která se výtečně postarala o všechny náležitosti ,co se týče prodeje. I v mé složitější situaci. Velice jí děkuji za skvělý přístup, veškeré informace a rychlé vyřízení. Prosím touto cestou o její velkou pochvalu. Výběr Vaší kanceláře byla skvělá volba a příště se na Vás určitě obrátím. Přeji hezké časy. Velmi spokojená klientka
10. 12. 2020
Hana Zichová
Velmi děkuji paní Braunové za profesionální přístup, rychlou reakci a komunikaci, kompletní servis, příjemné a milé vystupování při zprostředkování prodeje mého bytu.
08. 12. 2020
Markéta Vojáčková
Strašně moc vám děkuji za skvělou spolupráci ohledně prodeje RD .Vaše vstřícnost, ochota a rychlost nemá chybu. Jste člověk na tom správném místě a to v dnešní době je málo kdo.. Když bych měla prodávat nějakou nemovitost tak přesně vím na koho se obrátit. Doporučovat budu jen vás. Hezký den Ještě jednou moc děkuji
02. 12. 2020
Erika Jelinková
Ráda bych poděkovala panu Kvisovi za zprostředkování prodeje mého domu u Karlových Varů. Po celou dobu aktivně zajišťoval prohlídky, komunikoval se zájemci a nakonec jsme společně našli nejvhodnějšího kupujícího, kterému pan Kvis pomohl i se zafinacováním. Skvěle připravený právní servis včetně zajištění všech potřebných řízení na KN byly už poté samozřejmostí. Se službou pana Kvise jsem byla velmi spokojená a spolupráci s ním mohu Všem vřele doporučit.
19. 11. 2020
Věra Rusková
Setkala jsem se se vstřícností, profesionalitou. Spokojená klientka.
16. 11. 2020
Martin Sewald
Při prodeji bytu nás kontaktoval a nabídl nám své služby p. Kvis. S prodejem bytu jsme neměli samozřejmě žádné zkušenosti. A musím říct, že tak profesionální přístup a komunikace se tak často nevidí. Vše platilo na 100%. Takže mohu jen doporučit. Díky p.Sewald
14. 11. 2020
Růžena Radová
Na samém počátku prodeje mého RD mne zaujala profesionalita se kterou pan Kvis k prodeji přistupoval. Sdělil mi maximum informací a velice jsem si cenila, že vše řekl narovinu a na nic si nehrál, to jsem u makléřů z jiných RK, kteří mne kontaktovali nezaznamenala. Samotný proces prodeje a prodej proběhl výborně na vysoké úrovni a hlavně rychle. Když se vynořil nějaký problém ze strany finančního poradce kupujících, tak jej pan Kvis obratně vyřešil. Myslím, že pan Kvis je člověk na svém místě a mohu ho doporučit každému prodávajícímu i kupujícímu.
11. 11. 2020
Alex Pavlová
S panem Kvisem jsme od počátku spolupracovali výborně. Komunikace jak elektronická, telefonická, tak osobní byla výborná. Podařilo se nám prodat rychle nemovitost za cenu, na které jsme se domluvili. Ochotně vysvětlil postup prodeje a jednotlivé části smluv, které bylo potřeba podepsat. Z naší strany nemám žádné připomínky k jeho náročné práci. Děkuji, s pozdravem Pavlová
10. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím