T. G. Masaryka 253
272 01 Kladno

GoogleNavigovat

+420 739 075 041


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Irena Hřibová Nemovitosti Kladno Poznejte průvodce
Ondřej Hroneš Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Roman Kunc Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Petra Urbanová Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Eva Votíková Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
123
Reference
Dominika Kadeřábková
Vždy připravena, výborná orientace na potřeby klienta a jeho spokojenost, výběr z různých variant je také velkou výhodou.
14. 03. 2021
Roman Starchak
Naprostá spokojenost.Pan Roman Kunc je velice ochotný,vstřícný a předevšim člověk,který opravdu ví co dělá .Je to člověk na svém místě. Se vším ochotně poradí a výsvětlí.Velice se mi líbí přístup k nám, klientům a snaha řešit problémy. S jeho prací jsme maximálně spokojení a mohu jen vřele doporučit pana Romana Kunce všem známým a přátelům. 8-) Děkujeme moc za tuhle spolupráci!!!! Jsme opravdu velice vděční za vše a budeme se těšit na další spolupráci :-) S pozdravem Starchakoví!
14. 03. 2021
Robert Pečonka
Pan Hroneš je velmi komunikativní, je vidět, že se v dané problematice vyzná a orientuje. Snaží se vyjít klientovi ve všem vstříc, je schopný zařídit výhodné podmínky. Rovněž dokáže výborně vysvětlit různé pojmy a náležitosti vztahující se k hypotéce tak, že to snadno pochopí i laici jako jsme my. Neváhá věnovat nemalé množství času ať již v oblasti samotného vyřizování a komunikace s bankou, tak i v oblasti samotných schůzek s klientem. Pomáhá nám rovněž i v dalších věcech spojených s koupí nemovitosti, což by již v rámci svého pracovního zařazení dělat nemusel. Pana Hroneše jako hypotečního specialistu můžeme jen a jen doporučit a rádi to uděláme až někdo z našich známých bude potřebovat pomoci v této oblasti.
02. 03. 2021
Ivo Žaitlík
S Evou Votíkovou spolupracuji již několik let. Eva Votíková je ve svém oboru opravdovým odborníkem. Okamžitě a bez váhání mi odpověděla na veškeré dotazy, aniž by musela dodatečně zjišťovat a hledat informace z jiných zdrojů. Nabídla mi vždy výběr z několika variant řešení a společně jsme zvolili pro mne to nejlepší! Je příjemná, laskavá a je ochotná kdykoliv se přizpůsobit mému dost náročnému pracovnímu rozvrhu. Jde vidět, že má svou práci ráda a také ji plně rozumí. Její profesionální přístup je obdivuhodný, dokáže vysvětlit všechno i "polopatě", takže i člověk, který je méně finančně gramotný, má přehled o všech svých financích a možnostech trhu. Vřele její služby doporučuji všem.
01. 03. 2021
Miloš Tomí
Paní Hřibová, jsme s manželkou rádi, že jste dokázala prodat náš byt a pomohla nám s výběrem nového. Doufáme, že se Vám bude dařit i nadále v práce i v soukromí! Pokud někde uslyšíme, že někdo potřebuje realitní služby, doporučíme Vás!
26. 01. 2021
Miloš Tomí
Dekuji mnohokrát za vaši péči a profesionalitu, moc si toho vážím!
26. 01. 2021
Richard Novák
Rád bych pochválil kvalitu práce pana Ondřeje Hroneše. Zařizoval nám s manželkou hypoteční úvěr a jeho přístup byl naprosto skvělí. Je to člověk, který své práci opravdu rozumí, dělá ji velmi dobře a profesionálně. Jsem si jistý, že v budoucnu jeho služby určitě ještě využijeme. S klidným svědomím ho určitě můžeme doporučit všem ostatním klientům. Je to člověk na svém místě.
25. 01. 2021
Marek Sábl
Profesionální přístup Petry nám pomohl k realizaci našeho snu. Přátelská, milá, vtipná a velice ochotná. S ní má člověk pocit, že nic není problém a všechno vyřeší. Vřele doporučuji.
25. 01. 2021
Petr Koubín
Pan Hroneš nám několikrát pomohl jak s hypotékou tak s půjčkou na rekonstrukci. Jeho přístup byl velmi profesionální a velmi lidský. Je znát že práci dává všechno a že pro vás udělá co je v jeho silách. Rádi ho s manželkou všude doporučujeme a budeme i nadále.
23. 01. 2021
Simona Černá
Rada bych pochvalila kvalitni praci p.Ondreje Hroneše. Pomohl mi s preuverovanim a byl velice ochotny a prímy. Vse diky jeho pristupu a praci dopadlo v poradku. Pokud budu potrebovat v budoucnu jeho sluzby rada se na nej obratim a doporucim i svym znamym. Dekuji moc.
22. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím