T. G. Masaryka 253
272 01 Kladno

GoogleNavigovat

+420 739 075 041


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Roman Kunc Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Martin Brukner Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Petra Urbanová Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Michaela Kellerová Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Petra Kindlová Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
12
Reference
Milena Přibylová
Jsem klientkou BIDLI od otevření kladenské pobočky. A věřte, že největší radost mám z toho, že mám toho nejskvělejšího poradce ve světě financí a nyní i bydlení. A to je...??? Jedinečný pan Roman Kunc, děkuji za něj. Všem přeji hodně úspěchů Milena Přibylová
06. 12. 2021
Martin Dlouhý
S přítelem jsme začali hledat možnosti financování našeho budoucího bydlení. Po doporučení od našeho známého jsme nakonec zkontaktovali pana Bruknera. Na první schůzce jsme probrali všechny možnosti, včetně propočítání různých druhů financování. Pan Brukner neměl vůbec problém nám cokoliv vysvětlit a když bylo potřeba, tak i vícekrát. Naprosto skvělý lidský přístup, komunikace a hlavně jsme neměli pocit, že je nám vnucováno něco, co nechceme. Nakonec jsme našli pro nás vhodné financování, pomocí hypotečního úvěru. Pan Brukner se snažil vše co šlo zařídit za nás, aby jsme měli s koupí co nejméně starostí. V průběhu realizace jsme se setkali s hodně zvláštním jednáním ze strany realitního makléře a nebýt snahy pana Bruknera, možná by se nakonec ani koupě neuskutečnila. Za tuhle snahu a trpělivost jsme opravdu vděční. Pan Brukner nás nakonec dovedl ke zdárnému konci a koupě nemovitosti se podařila. Poté jsme se rovnou dohodli na odběru energií od Bidli. Pana Bruknera rozhodně doporučíme svým známým. Velice děkujeme. S pozdravem Pavla Holečková a Martin Dlouhý
13. 10. 2021
Petr Žebro
Vřele doporučuji všem! Slečna je ,,profík" ve svém oboru. Co se týče refinancování a celkově hypoték, dokáže zázraky. Je ochotná, spolehlivá a moc milá, rozhodně se nebojte na ni s čímkoliv obrátit.
20. 09. 2021
Pavlína Jarábová
Skvělá a velice ochotná poradkyně, která vždy najde řešení a pomůže ať už s řešením hypotéky nebo úvěru. Zařídí vše, ať už je v pracovním nasazení či na dovolené. Oceňuji kvalitní přístup a přátelské jednání. Stará e o Vás s plným nasazením za účelem opravdu pomocí a hledat to nejlepší vyhovující řešení. Také poradí i s problémy, které se netýkají smluv, ať už to jsou postupy ohledně bydlení, či pojištění a dalších služeb. Pokud se rozhodujete, zda chcete člověka co Vám pomůže, abyste na jednání s bankami nebyli sami - vřele paní Kellerovou doporučuji.
17. 09. 2021
Vít Pařík
Rád bych touto cestou poděkoval panu Romanu Kuncovi za jeho práci při zajišťování úvěru na naše nové bydlení. Celým procesem nás provedl profesionálně a vždy nám srozumitelně vše vysvětlil, tak abychom potřebné podklady vždy dodaly včas a kompletní. Po realizaci nákupu nemovitosti nám byly nabídnuty doplňkové služby, ze kterých jsme využili pojištění domácnosti i nemovitosti a dodávku energií. Díky přístupu, znalostem, bezproblémové a vstřícné spolupráci plánujeme opět využít jeho služeb při získání úvěru na nákupu další nemovitosti.
28. 06. 2021
Jan Kaluš
Hledal jsem možnost financování nemovitosti, kterou jsem si chtěl pořídit. Obešel jsem pár bank, kde jsem zjišťoval své možnosti. Zde se na mne dívali shora, viděl jsem, že mé dotazy je otravují, jelikož jsem se úplně neorientoval ve finančních produktech, tak se mě snažili tlačit, abych podepsal nevýhodné smlouvy, které jsem nepodepsal. Měl jsem pocit, že mi hypotéku nikde neschválí. Pak se mi ozval pan Brukner a z jeho přístupu jsem byl nadšený. Konečně se našel finanční poradce, který mi byl schopen zodpovědět všechny mé otázky (a že jich nebylo málo), jelikož jsem byl ze začátku velmi nedůvěřivý, ale s postupem času jsem si k panu Bruknerovi vybudoval důvěru. Z jeho přístupu a komunikace jsem se necítil, že by mě do něčeho tlačil. Byl trpělivý, na mé dotazy odpovídal s trpělivostí a některé věci mi opakoval a vysvětloval i jinými slovy, až jsem vše správně pochopil. Jeho přístup byl příjemný a přátelský a ne škrobený. Na schůzkách jsem se cítil příjemně a nebál jsem se zeptat i na primitivní věci. Pan Brukner mi ukázal možnosti financování hypotéky a také jsme došli k výsledku, který je pro mě velmi uspokojivý. Díky panu Bruknerovi jsem si u Vás zařídil Doplňkové penzijní připojištění, má partnerka si také nechala udělat doplňkové penzijní připojištění, dále stavební spoření pro sebe i pro naší dceru a investiční dluhopisy. Jsme spokojeni s Vašim přístupem a v budoucnu plánujeme další spolupráci. Rád bych také poděkoval za spolupráci nejen panu Bruknerovi (který byl s náma po celou dobu jednání), ale také i panu Hronešovi, paní Hřibové a panu Kuncovi. Budeme určitě doporučovat společnost BIDLI a pana Bruknera našim známým i ostatním lidem.
28. 06. 2021
Kristýna Madejová
Pan Kunc pro nás sjednával hypoteční úvěr. Vše nám vždy srozumitelně a jasně vysvětlil. Je velice ochotný a pokaždé se snažil, aby vše vedlo k naší maximální spokojenosti a ochotně nám vycházel vstříc s termíny schůzek. Vše potřebné vždy obratem zařídil. Se vzájemnou spoluprací jsme maximálně spokojeni a můžeme ho jen doporučit.
27. 06. 2021
Marino Frana
Martin Brukner was assisting us with the mortgage and I must say he did an amazing job. We are buying an apartment and I was looking for a mortgage to finance part of the price of the apartment. As a foreigner in Czech Republic I think I was even more stressed out, not knowing the language, laws and what to actually expect. I was really in need of some help. A friend of mine recommended that I contact mr. Martin Brukner and from that point the things started to look a lot brighter. Not only did he manage to get us a really good interest rate, he made the whole process as easy as possible for us. To start with, his English and communication skills are great, never had a problem in that regard. First he resolved all issues with the bank, they wanted some additional, impossible papers that I was not able to provide (basically, they wanted my company to provide a paper that I’m never ever getting fired). Martin managed to wave that away and get us as many as lowered or free fees for the paperwork with the bank as possible. Then he helped us with real estate agents and sellers attorneys, both of which are not great with English. He helped us with reviewing contracts and clarifying issues, discussions with the seller. At every point of the way he described clearly the state of the process, what is expected from us, what is expected from the seller, what is going to happen next and in what timeframes. He would respond to any of our questions clearly and promptly. My opinion is that he clearly went far and above what he was obliged to do and me and my wife and really grateful for all the help we received, relieving us of so much stress and anxiety. I couldn’t have hoped for better results. Even the real estate agent was impressed!
30. 04. 2021
Roman Starchak
Naprostá spokojenost.Pan Roman Kunc je velice ochotný,vstřícný a předevšim člověk,který opravdu ví co dělá .Je to člověk na svém místě. Se vším ochotně poradí a výsvětlí.Velice se mi líbí přístup k nám, klientům a snaha řešit problémy. S jeho prací jsme maximálně spokojení a mohu jen vřele doporučit pana Romana Kunce všem známým a přátelům. 8-) Děkujeme moc za tuhle spolupráci!!!! Jsme opravdu velice vděční za vše a budeme se těšit na další spolupráci :-) S pozdravem Starchakoví!
14. 03. 2021
Marek Sábl
Profesionální přístup Petry nám pomohl k realizaci našeho snu. Přátelská, milá, vtipná a velice ochotná. S ní má člověk pocit, že nic není problém a všechno vyřeší. Vřele doporučuji.
25. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím