T. G. Masaryka 253
272 01 Kladno

GoogleNavigovat

+420 739 075 041


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Martin Brukner Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Irena Hřibová Nemovitosti Kladno Poznejte průvodce
Ondřej Hroneš Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Roman Kunc Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Eva Votíková Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Reference
Pavlína Holcová Véghová
Votíková Eva, profesionál, vždy se na ni mohu obrátit, vždy mi zvedne telefon a vždy jsem klidnější po hovoru s ní. Pomohla mé kamarádce, proto jsem paní Votíkovou oslovila. A doporučuji dál.
08. 06. 2021
Marino Frana
Martin Brukner was assisting us with the mortgage and I must say he did an amazing job. We are buying an apartment and I was looking for a mortgage to finance part of the price of the apartment. As a foreigner in Czech Republic I think I was even more stressed out, not knowing the language, laws and what to actually expect. I was really in need of some help. A friend of mine recommended that I contact mr. Martin Brukner and from that point the things started to look a lot brighter. Not only did he manage to get us a really good interest rate, he made the whole process as easy as possible for us. To start with, his English and communication skills are great, never had a problem in that regard. First he resolved all issues with the bank, they wanted some additional, impossible papers that I was not able to provide (basically, they wanted my company to provide a paper that I’m never ever getting fired). Martin managed to wave that away and get us as many as lowered or free fees for the paperwork with the bank as possible. Then he helped us with real estate agents and sellers attorneys, both of which are not great with English. He helped us with reviewing contracts and clarifying issues, discussions with the seller. At every point of the way he described clearly the state of the process, what is expected from us, what is expected from the seller, what is going to happen next and in what timeframes. He would respond to any of our questions clearly and promptly. My opinion is that he clearly went far and above what he was obliged to do and me and my wife and really grateful for all the help we received, relieving us of so much stress and anxiety. I couldn’t have hoped for better results. Even the real estate agent was impressed!
30. 04. 2021
Dominika Kadeřábková
Vždy připravena, výborná orientace na potřeby klienta a jeho spokojenost, výběr z různých variant je také velkou výhodou.
14. 03. 2021
Roman Starchak
Naprostá spokojenost.Pan Roman Kunc je velice ochotný,vstřícný a předevšim člověk,který opravdu ví co dělá .Je to člověk na svém místě. Se vším ochotně poradí a výsvětlí.Velice se mi líbí přístup k nám, klientům a snaha řešit problémy. S jeho prací jsme maximálně spokojení a mohu jen vřele doporučit pana Romana Kunce všem známým a přátelům. 8-) Děkujeme moc za tuhle spolupráci!!!! Jsme opravdu velice vděční za vše a budeme se těšit na další spolupráci :-) S pozdravem Starchakoví!
14. 03. 2021
Robert Pečonka
Pan Hroneš je velmi komunikativní, je vidět, že se v dané problematice vyzná a orientuje. Snaží se vyjít klientovi ve všem vstříc, je schopný zařídit výhodné podmínky. Rovněž dokáže výborně vysvětlit různé pojmy a náležitosti vztahující se k hypotéce tak, že to snadno pochopí i laici jako jsme my. Neváhá věnovat nemalé množství času ať již v oblasti samotného vyřizování a komunikace s bankou, tak i v oblasti samotných schůzek s klientem. Pomáhá nám rovněž i v dalších věcech spojených s koupí nemovitosti, což by již v rámci svého pracovního zařazení dělat nemusel. Pana Hroneše jako hypotečního specialistu můžeme jen a jen doporučit a rádi to uděláme až někdo z našich známých bude potřebovat pomoci v této oblasti.
02. 03. 2021
Ivo Žaitlík
S Evou Votíkovou spolupracuji již několik let. Eva Votíková je ve svém oboru opravdovým odborníkem. Okamžitě a bez váhání mi odpověděla na veškeré dotazy, aniž by musela dodatečně zjišťovat a hledat informace z jiných zdrojů. Nabídla mi vždy výběr z několika variant řešení a společně jsme zvolili pro mne to nejlepší! Je příjemná, laskavá a je ochotná kdykoliv se přizpůsobit mému dost náročnému pracovnímu rozvrhu. Jde vidět, že má svou práci ráda a také ji plně rozumí. Její profesionální přístup je obdivuhodný, dokáže vysvětlit všechno i "polopatě", takže i člověk, který je méně finančně gramotný, má přehled o všech svých financích a možnostech trhu. Vřele její služby doporučuji všem.
01. 03. 2021
Miloš Tomí
Dekuji mnohokrát za vaši péči a profesionalitu, moc si toho vážím!
26. 01. 2021
Miloš Tomí
Paní Hřibová, jsme s manželkou rádi, že jste dokázala prodat náš byt a pomohla nám s výběrem nového. Doufáme, že se Vám bude dařit i nadále v práce i v soukromí! Pokud někde uslyšíme, že někdo potřebuje realitní služby, doporučíme Vás!
26. 01. 2021
Richard Novák
Rád bych pochválil kvalitu práce pana Ondřeje Hroneše. Zařizoval nám s manželkou hypoteční úvěr a jeho přístup byl naprosto skvělí. Je to člověk, který své práci opravdu rozumí, dělá ji velmi dobře a profesionálně. Jsem si jistý, že v budoucnu jeho služby určitě ještě využijeme. S klidným svědomím ho určitě můžeme doporučit všem ostatním klientům. Je to člověk na svém místě.
25. 01. 2021
Petr Koubín
Pan Hroneš nám několikrát pomohl jak s hypotékou tak s půjčkou na rekonstrukci. Jeho přístup byl velmi profesionální a velmi lidský. Je znát že práci dává všechno a že pro vás udělá co je v jeho silách. Rádi ho s manželkou všude doporučujeme a budeme i nadále.
23. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím