T. G. Masaryka 253
272 01 Kladno

GoogleNavigovat

+420 739 075 041


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Eva Votíková Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Jakub Čamek Nemovitosti Kladno Poznejte průvodce
Martin Brukner Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Roman Kunc Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Hana Vaněčková Nemovitosti Kladno Poznejte průvodce
123
Reference
Lenka Hluchá
Ráda bych touto cestou chtěla vyjádřit kladné reference na pana Romana Kunce, který se mnou řešil možnosti nové hypotéky na koupi rodinného domu. Jeho profesionální přístup, lidskost, přehled v oblasti financí jsou velkým bonusem, kdy dokáže reagovat na jakýkoli dotaz či vyřešit problém. Hypotéku jsme nakonec zvládli vyjednat, i s velkým bonusem, kdy jsem nemusela prodávat byt a nyní ho můžu nabízet k pronájmu. Jednání s panem Kuncem je opravdu na velmi vysoké úrovni, kdy se člověk nemusí bát přijít s jakýmkoliv dotazem ohledně financí. Je super, že máte takového zaměstnance.
15. 01. 2021
Martina Hašková
Primární spolupráce s panem Kuncem se týkala refinancování hypotéky. Vše probíhalo rychle, dostala jsem návrhy a porovnání jednotlivých nabídek tak, aby bych mohla být s výsledným výběrem co nejvíce spokojená. Nyní mám hypotéku již refinancovanou a jsem s poradenstvím a službami pana Kunce velice spokojená. Nadále jsme spolu v kontaktu a řešíme i další možnosti v oblasti investování a fondů.
30. 11. 2020
Robert Žák
S ing. Romanem Kuncem jsme řešili financování rekonstrukce rodinného domu refinancováním nevýhodných úvěrů a rovněž zajištění životními pojistkami. Z naší nelehké situace nám pomohl ve chvíli, kdy ostatní finanční instituce si již nevěděli rady, jak náš případ vyřešit. Spolupráci mohu jen doporučit.
19. 11. 2020
Leontýna Beranová
S panen Kuncem jsme vyřizovali hypoteční úvěr na dům. Pan Kunc nám nabídl ze široké škály služeb a po celou dobu vyřizování hypotéky nám ochotně a rychle odpovídal na veškeré dotazy; taktéž nám pokaždé vyšel vstříc s termíny společných setkání. Kromě hypotečního úvěru nám pan Kunc pomohl i s pojištěním. Po celou dobu byl naším průvodcem a informoval nás o dalších krocích, které nás čekaly. Vše proběhlo ve stanovených lhůtách a pana Kunce můžeme doporučit.
10. 11. 2020
Alan Landa
Ing. Kunc pro mě vyřizoval hypotéční úvěr při koupi bytu a všechny související otázky (pojištění nemovitosti, životní pojištění, zástavní právo pro úvěrující banku atd.). Vše proběhlo naprosto hladce a v krátkých lhůtách i přes komplikace dané karanténními opatřeními. Ing. Kunc je velmi kompetentní a ochotný a rovněž nápomocně reagoval na nečekané změny. Mohu bez výhrad doporučit.
19. 05. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím