T. G. Masaryka 253
272 01 Kladno

GoogleNavigovat

+420 739 075 041


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Martin Brukner Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Ondřej Hroneš Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Roman Kunc Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Eva Votíková Hypotéky Kladno Poznejte průvodce
Irena Hřibová Nemovitosti Kladno Poznejte průvodce
Reference
Petr Ibl
Spolupráce s realitní kanceláří Bidli a konkrétně makléřkou Irenou Hřibovou, byla naprosto v pořádku a spolupráci mohu vřele doporučit. Celý proces prodeje od přípravy nemovitosti k prodeji, přes organizování prohlídek, až po uskutečnění samotného prodeje proběhlo na profesionální úrovni, bez jakýchkoliv problémů. Vždy bylo vše jasně, rychle a dle dohody vyřešeno
20. 09. 2021
Radomír Baszó
Vážení, vzhledem k maximální míře ochoty realitní makléřky spol. Bidli paní I. Hřibové v rámci prodeje mého rodinného domu na výše uvedené adrese, mohu jen doporučit služby paní Hřibové, která díky svému osobitému přístupu dokázala prakticky ve vteřině poskytnout veškerý servis, který souvisel s prodejem předmětné nemovitosti. Mohu s klidem říci, že starosti, kterých jsem se obával, a které v rámci prodeje mé osobě vyvstaly, se přičiněním pani Hřibové staly nicotnými a celý prodej byl vlastně zábavou, neboť svým přístupem a zkušenostmi mé osobě dokázala, že pokud odborník zběhlý v dané problematice se věnuje jak nemovitosti, tak klientovi a vše je vysvětleno krok po kroku s přisazením osobního charisma, strach a starosti vymizí a naopak veškerý kontakt je plně komfortním a příjemným setkáním. Blahopřeji spol. Bidli k výběru těch správných profesionálů, mezi které já osobně řadím pani I. Hřibovou. Jsem s pozdravem Mgr. Bc. Radomír Baszó,DiS.
20. 09. 2021
Miroslav Vrba
Velmi chci poděkovat za skvěle odvedenou profesionální práci při prodeji mého rodinného domu v Kněževsi u Rakovníka. Vaše práce předčila moje očekávání a veškeré mé dotazy byly zodpovězeny k mé naprosté spokojenosti. O veškerých krocích jsem byl vždy od Vás včas informován. Moc děkuji a přeji další úspěšné prodeje. Na shledanou Vrba.
20. 09. 2021
Eva Kopernická
S mým poradcem paní Evou Votíkovou jsem velice spokojená. Vždy dobře poradí a má trpělivost.
10. 07. 2021
Jan Kaluš
Hledal jsem možnost financování nemovitosti, kterou jsem si chtěl pořídit. Obešel jsem pár bank, kde jsem zjišťoval své možnosti. Zde se na mne dívali shora, viděl jsem, že mé dotazy je otravují, jelikož jsem se úplně neorientoval ve finančních produktech, tak se mě snažili tlačit, abych podepsal nevýhodné smlouvy, které jsem nepodepsal. Měl jsem pocit, že mi hypotéku nikde neschválí. Pak se mi ozval pan Brukner a z jeho přístupu jsem byl nadšený. Konečně se našel finanční poradce, který mi byl schopen zodpovědět všechny mé otázky (a že jich nebylo málo), jelikož jsem byl ze začátku velmi nedůvěřivý, ale s postupem času jsem si k panu Bruknerovi vybudoval důvěru. Z jeho přístupu a komunikace jsem se necítil, že by mě do něčeho tlačil. Byl trpělivý, na mé dotazy odpovídal s trpělivostí a některé věci mi opakoval a vysvětloval i jinými slovy, až jsem vše správně pochopil. Jeho přístup byl příjemný a přátelský a ne škrobený. Na schůzkách jsem se cítil příjemně a nebál jsem se zeptat i na primitivní věci. Pan Brukner mi ukázal možnosti financování hypotéky a také jsme došli k výsledku, který je pro mě velmi uspokojivý. Díky panu Bruknerovi jsem si u Vás zařídil Doplňkové penzijní připojištění, má partnerka si také nechala udělat doplňkové penzijní připojištění, dále stavební spoření pro sebe i pro naší dceru a investiční dluhopisy. Jsme spokojeni s Vašim přístupem a v budoucnu plánujeme další spolupráci. Rád bych také poděkoval za spolupráci nejen panu Bruknerovi (který byl s náma po celou dobu jednání), ale také i panu Hronešovi, paní Hřibové a panu Kuncovi. Budeme určitě doporučovat společnost BIDLI a pana Bruknera našim známým i ostatním lidem.
28. 06. 2021
Vít Pařík
Rád bych touto cestou poděkoval panu Romanu Kuncovi za jeho práci při zajišťování úvěru na naše nové bydlení. Celým procesem nás provedl profesionálně a vždy nám srozumitelně vše vysvětlil, tak abychom potřebné podklady vždy dodaly včas a kompletní. Po realizaci nákupu nemovitosti nám byly nabídnuty doplňkové služby, ze kterých jsme využili pojištění domácnosti i nemovitosti a dodávku energií. Díky přístupu, znalostem, bezproblémové a vstřícné spolupráci plánujeme opět využít jeho služeb při získání úvěru na nákupu další nemovitosti.
28. 06. 2021
Kristýna Madejová
Pan Kunc pro nás sjednával hypoteční úvěr. Vše nám vždy srozumitelně a jasně vysvětlil. Je velice ochotný a pokaždé se snažil, aby vše vedlo k naší maximální spokojenosti a ochotně nám vycházel vstříc s termíny schůzek. Vše potřebné vždy obratem zařídil. Se vzájemnou spoluprací jsme maximálně spokojeni a můžeme ho jen doporučit.
27. 06. 2021
Pavlína Holcová Véghová
Votíková Eva, profesionál, vždy se na ni mohu obrátit, vždy mi zvedne telefon a vždy jsem klidnější po hovoru s ní. Pomohla mé kamarádce, proto jsem paní Votíkovou oslovila. A doporučuji dál.
08. 06. 2021
Marino Frana
Martin Brukner was assisting us with the mortgage and I must say he did an amazing job. We are buying an apartment and I was looking for a mortgage to finance part of the price of the apartment. As a foreigner in Czech Republic I think I was even more stressed out, not knowing the language, laws and what to actually expect. I was really in need of some help. A friend of mine recommended that I contact mr. Martin Brukner and from that point the things started to look a lot brighter. Not only did he manage to get us a really good interest rate, he made the whole process as easy as possible for us. To start with, his English and communication skills are great, never had a problem in that regard. First he resolved all issues with the bank, they wanted some additional, impossible papers that I was not able to provide (basically, they wanted my company to provide a paper that I’m never ever getting fired). Martin managed to wave that away and get us as many as lowered or free fees for the paperwork with the bank as possible. Then he helped us with real estate agents and sellers attorneys, both of which are not great with English. He helped us with reviewing contracts and clarifying issues, discussions with the seller. At every point of the way he described clearly the state of the process, what is expected from us, what is expected from the seller, what is going to happen next and in what timeframes. He would respond to any of our questions clearly and promptly. My opinion is that he clearly went far and above what he was obliged to do and me and my wife and really grateful for all the help we received, relieving us of so much stress and anxiety. I couldn’t have hoped for better results. Even the real estate agent was impressed!
30. 04. 2021
Dominika Kadeřábková
Vždy připravena, výborná orientace na potřeby klienta a jeho spokojenost, výběr z různých variant je také velkou výhodou.
14. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím