1. máje 858/26
460 07 Liberec

GoogleNavigovat

+420 774 110 007


po-čt9-12-13-18
9-12-13-17

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Šárka Beranová Hypotéky Liberec Poznejte průvodce
Petr Flek Hypotéky Liberec Poznejte průvodce
Radka Klečková Hypotéky Liberec Poznejte průvodce
Ondřej Hofman Nemovitosti Liberec Poznejte průvodce
Josef Podraczký Hypotéky Liberec Poznejte průvodce
Reference
Lucie Christová
Šárko, tímto Vám mockrát děkuji za vyřízení financování koupě bytu. Díky Vám vše proběhlo rychle a snadno. Rovněž děkuji za Váš vždy milý, vstřícný až přátelský přístup. V oblasti financování jsem se s takovou ochotou a profesionalitou ještě nesetkala. Jste úžasná a strašně moc ráda jsem Vás poznala. Tisíckrát díky za pomoc ke splnění mého snu!!!
07. 04. 2021
Zuzana Jirkalová
Díky Tobě jsem získala hypotéku na byt, a mohu si splnit svůj sen o vlastním bydlení. Jsi skvělá poradkyně, na vše ohledně hypotéky, pojištění a všeho co k tomu patří. Dokážeš to vysvětlit co nejjednodušeji a velmi rychle vyřídit. Na nic jsem nemusela dlouho čekat. A toho jsem se nejvíce bála. Nemohla jsem se obrátit na lepšího poradce 😊 mockrát Ti za všechno děkuji. Jsi úžasná ❤️ Doporučuji každému, kdo si chce svůj sen o vlastním bydlení splnit.
06. 04. 2021
Lucie Christová
Veliké díky panu Ondřeji Hofmanovi za zprostředkování koupě bytu. Jeho osobní i profesionální přístup byl pro mě milým překvapením. Byl vždy milý, ochotný, se vším pomohl, poradil a co šlo zařídil. Takže vřele doporučuji!!!
02. 04. 2021
Svitlana Oleksiyivna Banyas
Musím poděkovat p.Hofmanovi. Opravdový průvodce při prodeji reality. Prodej mého bytu proběhl bez problémů, bez starostí.
01. 04. 2021
Jitka Fenclová
Pan Podraczký ve spolupráci s paní Podraczkou pro nás zajišťovali hypotéku na pořízení rodinného domu a produkty pojištění s tím související. Jednalo se o naši srdcovou záležitost, dům, na který jsme velmi dlouho čekali a možnost jeho koupě byla velmi nejistá vzhledem k původnímu majiteli. Pan a paní Podracztí nám poskytli kompletní informace, vždy byli ochotní odpovědět na veškeré naše dotazy. Schůzky s námi byli ochotní sjednat ihned do druhého dne, případně naše požadavky zpracovávali i mimo standardní pracovní dobu. Díky jejich ochotě, flexibilitě a rychlosti se nám podařilo vysněný dům koupit a to za skvělých úvěrových podmínek. V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla příjemnou a přátelskou atmosféru veškerých jednání, které jsme společně absolvovali.
30. 03. 2021
Pavel David
Chtěl bych poděkovat p. Hofmanovi za velmi proaktivní a vstřícný přístup při zprostředkování koupě nemovitosti. Jeho služby mohu upřímně doporučit.
03. 03. 2021
Petr Kvapil
Děkujeme R.K. Bidli. Perfektní služby. Hlavně p. Hofmanovi a J. Böhmové.
27. 01. 2021
Tomáš Nápravník
Komunikativní, vstřícný a profesionální přístup, vřele doporučujeme
26. 01. 2021
Jiří Sázavský
Pan Ondřej Hofman, průvodce Bidli.cz, mi velice pomohl při koupi chaty v Liberci. Díky jeho profesionálnímu, ale i osobnímu, přístupu vše proběhlo hladce i v době Covidu, od prohlídky po sepsání smlouvy a předání nemovitosti.
26. 01. 2021
Libuše Rosso
Plná spokojenost, pan Hofman byl velmi trpělivý a ochotný! Cítili jsme se v dobrých rukou od začátku až do konce! Velmi dobře nám poradil, posháněl a vyřešil vše, co jsme potřebovali! Děkujeme moc, budeme se těšit na další realitní transakce :))
21. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím