1. máje 858/26
460 07 Liberec

GoogleNavigovat

+420 774 110 007


po-čt9-12-13-18
9-12-13-17

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Vladimír Marek Nemovitosti Liberec Poznejte průvodce
Radka Klečková Hypotéky Liberec Poznejte průvodce
Ondřej Hofman Nemovitosti Liberec Poznejte průvodce
Josef Podraczký Hypotéky Liberec Poznejte průvodce
Jan Matějíček Finance Liberec Poznejte průvodce
Reference
Jaroslav Brož
S panem Hofmanem byla perfektní spolupráce po celou dobu řešení prodeje. Super jednání. Doporučuji!!
15. 01. 2021
Aleš Baudyš
Bezstarostný prodej nemovitosti. Vše proběhlo bez problému. Super domluva. Pana Hofmana doporučuji.
07. 01. 2021
Jana Divácká
S panem Hofmanem jsem byli velice spokojení. Profesionální přístup a můžeme ho jen doporučit.
08. 09. 2020
Radoslav Sládek
Setkal jsem se s řadou realitních makléřů, kteří mě víceméně do něčeho tlačili a snažili se za každou cenu něco prodat. Pan Hofman tuto špatnou reputaci zcela vyvrátil a se vší skromností a úctou věnoval tu energii jinam. Do péče o zákazníka... Se vším umí skvěle poradit, zařídí vše potřebné, má o problematice přehled a naslouchá vám. Takový typ člověka, na kterého se velmi rádi obrátíte znovu. Mockrát děkuji za spolupráci a vřele doporučuji!
07. 09. 2020
Šárka Rohánková
S paní Šárkou Beranovou jsem vyřizovala financováni koupě svého bytu, kde vše proběhlo v naprostém pořádku a s panem Ondřejem Hofmanem jsem byt kupovala a mohu jen doporučit - velmi profesionální a milé jednání.
12. 06. 2020
Aleš Prokůpek
Rychlé a férové jednání, komunikace na jedničku a přesné plnění všech dohod ohledně pronájmu. Za celou rodinu mohu říci, že pro další spolupráci se obrátíme opět na pana Ondřeje Hofmana.
09. 06. 2020
Lukáš Zděněk
Naprostá spokojenost, super jednání , žádné zbytečné zdržování. S BIDLI konkrétně s p. Hofmanem jsme prodávali náš byt v Jablonci n/N a mohu jen doporučit, zvlášť musím vyzdvihnout možnost a hlavně funkci profesionálního nafocení a natočení bytu. Byt byl prodán téměř okamžitě.
22. 05. 2020
Lukáš Musil
Dobrý den pane Marek, byli jsme s vámi velice spokojeni, snažil jste se najít pro obě strany tu nejlepší cestu a také Vám chceme ještě jednou poděkovat, že jste nám pomohl odvézt nové dveře do bytu, velmi si toho vážíme. Vaše služby můžeme jenom doporučit. Lukáš Musil
21. 05. 2020
Libor Stejskal
Služeb realitního makléře jsem využil poprvé a díky doporučení se sešel s panem Markem. Musím říci, že je příjemná změna neřešit agendu ohledně pronájmu bytu sám, ale přenechat služby profesionálovi a tím pan Marek bezesporu je. Zejména oceňuji jeho lidský přístup a angažovanost i v řešení problémů, které se netýkaly zprostředkovatelské smlouvy. Je vidět, že ho práce baví a jeho hlavním cílem je spokojený klient. Příště pana Marka určitě zase oslovím.
11. 05. 2020
Michal Mareš
Sdílím velice pozitivní zkušenost v záležitosti prodeje bytu. Od chvíle první schůzky do připsání peněz na účet uběhly dva měsíce. Jednání pánů Ondřeje Hofmana a Jakuba Pýchy bylo vždy profesionální a dobře připravené. Mimo nutné součinnosti při stylingu bytu a podpisu dokumentů jsem nemusel ve věci prodeje bytu nic dělat a ušetřil jsem hodně času. Pány Hofmana a Pýchu mohu vřele doporučit. Celkově nadstandardní přístup a veliká spokojenost.
10. 05. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím