Osvoboditelů 2649
440 01 Louny

GoogleNavigovat

+420 773 551 552


Po - Pá9:00-17:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Marie ml. Grimmová Nemovitosti Louny Poznejte průvodce
Miron Stejskal Nemovitosti Louny Poznejte průvodce
Marie Grimmová Nemovitosti Louny Poznejte průvodce
Eva Čížková Nemovitosti Louny Poznejte průvodce
1
Reference
Yvetta Fidlerová
Díky mé dceři, která měla velmi dobrou zkušenost s realitní kanceláří Bidli, zvl. s p. Grimmovou Marií, jsem se seznámila s p. Grimmovou Marií, kterou v uvozovkách "mi seslal sám Bůh". Nejsem věřící, ale takhle milého, vstřícného a empatického člověka, by člověk hledal světa kraj. Nejsem ani básník, ale p. Grimmová mi mnohokrát pomohla ve svízelných situacích týkajících se mého dědictví, protože situace nebyla zrovna veselá, ale ona při každém problému byla ihned na telefonu, o jakékoliv změně mě ihned informovala a především, protože můj případ dědictví nebyl zrovna jednoduchý, byla ochotna i za mě řešit špatné problémy, které jsem si měla zajistit já. Proto mám potřebu jí touto cestou velmi poděkovat, spolupráce úžasná a vůbec.....Skvělá žena.
10. 07. 2021
Vladislav Hruška
Touto cestou bych chtěl moc poděkovat paní Marii Grimmové z mostecké pobočky Bidli za její pomoc s koupí mé investiční nemovitosti. Od samotného začátku byl její přístup naprosto profesionální a o celý proces se postarala bezvadně. Paní Marii Grimmovou mohu vřele doporučit.
04. 03. 2021
Patrik Purket
Byl jsem velice spokojený se slečnou Marií Grimmovou. Byla ochotná, uměla poradit, vždy mi vyšla vstříc.
04. 03. 2021
Jiřina Filipová
Ráda bych vám ještě jednou poděkovala za zprostředkování prodeje bytu v ulici Kpt.Jaroše v Mostě. Z hlediska profesionality oceňuji vaši připravenost při každém našem setkání, ucelenost potřebných dokumentů a vaši schopnost reagovat na všechny mé dotazy. Zároveň děkuji za osobní přístup a vyhovění všem mým potřebám, přizpůsobení termínů schůzek apod. To, co se nepovedlo konkurenční realitní makléřce během půl roku, dokázala jste za 14 dní. Přeji vám mnoho úspěchů v pracovním i soukromém životě.
01. 03. 2021
Kateřina Janatová
Slečna Grimmová je velmi příjemná a ve svém oboru se velmi dobře orientuje. Veškeré záležitosti ohledně prodeje se snažila vyřídit rychle a efektivně. Pravidelně se mnou komunikovala a informovala mě o veškerém dění. Je to profesionálka a rozhodně bych ji všem doporučila.
15. 02. 2021
Gregor Kameš
S paní Grimmovou mám vyzkoušeny obě strany obchodu, jak jako zájemce, tak jako prodejce. V obou případech milé vystupování, spolehlivost a profesionalita. Věděla zkrátka co dělá, což je pro zákazníka nebo zájemce asi nejdůležitější. Proto rád doporučím.
07. 01. 2021
Marcela Müllerová
Dlouho jsme se rozmýšleli, komu se s výběrem budoucí nemovitosti a prodejem stávající svěřit. Nakonec jsme se rozhodli, pro nám méně známou, realitku BIDLI. Teď, s odstupem času víme, že jsme se rozhodli správně. Naší poradkyní v tomto, pro nás neznámém světě, se stala paní Marie ml. Grimmová. Naše cesta se započala již v září, kdy jsme se pevně rozhodli prodat naši stávající nemovitost a pořídit si bydlení nové. Paní Grimmová nám každý týden zasílala nabídky nemovitostí do e-mailu a my tak nemuseli nic složitě hledat. U nemovitostí, které se nám z fotografií líbily, nám ochotně sjednala osobní prohlídku. Po několika prohlídkách, kdy se ukázaly dané nemovitosti jako zcela nevyhovující, jsme to s manželem už pomalu vzdávali. Totéž se ale nedalo říct o paní Grimmové. Díky jejímu pracovnímu nasazení a velkému odhodlání, se kterým se nám i nadále věnovala, povzbuzovala nás, že nabídek je stále dost a zcela jistě jednou přijde ta, která bude pro nás ta pravá, jsme získávali jistotu, že vše bude nakonec dobré. Pak přišel prodej naší nemovitosti. Paní Grimmová i zde odvedla perfektní práci a my jsme jí za to dodnes velmi vděčni. Protože se náš byt nacházel v lokalitě, která je nechvalně proslulá, ani jsme nedoufali, že jej prodáme. Navíc i ceny nemovitostí se zde pohybovaly velmi nízko. Upřímně jsme nevěřili, že bychom za náš byt mohli dostat slušné peníze, které bychom obratem použili ke koupi nového bydlení. Paní Marie ve velmi krátké době nejen, že našla kupce pro naši nemovitost, ale dokázala ji prodat za senzační cenu, což bylo naprosto úžasné. A jako třešničku na dortu nám paní Grimmová našla perfektní bydlení, které odpovídalo přesně našim přáním a tužbám. Abych to tedy shrnula. Paní Grimmová pro nás odvedla velký kus práce, s obrovským nasazením. Jsem velmi ráda, že jsme si ji vybrali jako naši realitní makléřku. Rozhodně bych ji doporučila dále. V dnešní době, si myslím, že už je málo lidí, co svoji práci nedělají jen s vidinou zisku, ale srdcem, přesně jako paní Grimmová.
04. 01. 2021
Miroslav Slačík
Doporučuji p.Grimmovou, profesionální přístup.
04. 01. 2021
Michaela Hostašová
Paní Grimmová je velice zkušená, ochotná a milá. Velká spokojenost s jejím přístupem při prodeji našeho bytu.
03. 12. 2020
Gregor Kameš
S paní Grimmovou mám vyzkoušeny obě strany obchodu, jak jako zájemce, tak jako prodejce. V obou případech milé vystupování, spolehlivost a profesionalita. Věděla zkrátka co dělá, což je pro zákazníka nebo zájemce asi nejdůležitější. Proto rád doporučím.
03. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím