Drlíčov 145/17
397 01 Písek

GoogleNavigovat

+420 724 718 718


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Michaela Marešová Finance Písek Poznejte průvodce
Iva Nymburská Finance Písek Poznejte průvodce
1
Reference
mgr. Adamcová Kateřina
Iva Nymburská je vždy ochotná řešit situace, se kterými si lidé neumí sami poradit. Velkým benefitem při spolupráci s ní je skutečnost, že pomáhá obratně řešit i následná jednání při řešení pojistných událostí. Iva je laskavá a chápává osoba, která na sobě neustále pracuje a snaží se svou práci dělat zodpovědně a důkladně. Její snaha se zlepšovat je na její práci vidět, neboť dosahuje nejlepších výsledků.
18. 10. 2021
Jitka Janešová
Jsem klientkou Ivy Nymburské už několik let a musím říct, že je to člověk na pravém místě. Dokáže mi vždy poradit, když od ní něco potřebuji a hlavně udělá si na mě vždy čas. Je spolehlivá, pracovitá a usměvavá 😊....jsem moc ráda, že mám takovou finanční poradkyni a mohu ji všem jen doporučit 😊
24. 09. 2021
Josef Čadek
Spolupráce s paní Marešovou je vynikající, je vidět že je do práce zapálená a vždy se snaží najít nejvýhodnější řešení. Velmi oceňuji lidský přístup a žádný nátlak. Zná všechny odpovědi na naše záludné otázky ohledně pojištění. V případě potřeby vyřízení pojistky je velmi pohotová, reaguje okamžitě, což se nám u předchozího fin. poradce nestalo. Nyní řešíme finance pro přístavbu a věříme, že jsme v těch nejlepších rukách. Paní Marešovou všem velmi doporučujeme!!!
13. 09. 2021
Jiří Malkus
Paní Marešová si získala moji důvěru svou vysoce profesionální prací. Vždy pro mě dokáže najít nejvýhodnější nabídku pojištění, odpovídající mým požadavkům. Narozdíl od jednotlivých pojišťoven, které vždy nabízí své "nejlepší "produkty, výhodné spíše pro ně, paní Marešová dokáže ve spleti všech možných nabídek vždy nalézt tu nejlepší variantu která je zajímavá jak produktem tak i cenou pro mě. Velmi si její práce vážím a vřele doporučuji všem.
10. 09. 2021
Michal Bašár
Paní Míšu Marešovou známe snad už od jakživa, ale profesně od roku 2013. K její profesní stránce můžeme jen říci... milá, vstřícná, jednání vždy na vysoké úrovni a vždy včas vše vyřešeno. O nových produktech finančního trhu jsme vždy a v čas informováni. Vše nám dokáže vysvětlit a doporučit, protože to my s manželem v našem věku oceníme. Jsme rádi, že jí máme.
10. 09. 2021
Petra Králová
Paní Bc. Iva Nymburská je profesionál, který přesně ví, co dělá. Poradila nám ohledně investice do dluhopisů a také se životním pojištěním, pojištěním domácnosti, auta a spořením. Díky ní máme nyní pořádek ve všech smlouvách s pojištěním 😊 a s její pomocí jsme zakoupili dluhopisy firmy Bidli. Kdykoliv jsme potřebovali, byla paní Nymburská nápomocná a spolupráce s ní byla velmi příjemná. Velmi oceňujeme vysokou profesionalitu, vystupování a spolehlivost. Budeme nadále doporučovat a děkujeme.
06. 09. 2021
Petra Vlášková
Na Míšu jsme dostali kontakt tak trochu náhodou od naší společné kamarádky. Je to člověk na správném místě, na kterém je vidět, že ji práce baví a hlavně, dělá ji s láskou. Co beru jako přednost, nic nevnucuje, ale hledá řešení, které je pro nás nejvýhodnější. Profesionální přístup, dobré rady, rychlá komunikace, úsměv na tváři, to jsou slova, kterýma bych ji charakterizovala. Tímto bych ji i chtěla poděkovat, jak se stará o naši rodinu a blízké. Náš vztah se změnil v průběhu let z pracovního na kamarádský. Přejeme ji hodně štěstí, ať se Míše stále dobře daří a hlavně, ať jsou všichni klienti spokojeni tak jako my.
03. 09. 2021
Zdeněk Koleš
Spokojenost veliká, schůzka proběhla profesionálně, dle mých představ a to v nejbližším možném termínu, který jsem potřeboval. U mě se jednalo o pojištění majetku, kterou jsem měl na uvedené schůzce připravenou ve více provedení a s výběrem různých pojišťoven. Paní Marešová mi vše srozumitelně vysvětlila a učinila mi lepší nabídku, než jsem měl u předchozích společností. Děkuji a pojištěním majetku nekončíme :-), určitě doporučuji.
02. 09. 2021
Klára Honzíková
Paní Ivu Nymburskou lze považovat za velkého profesionála. Již několikrát jsem využila jejích služeb, nejen já, ale celá má rodina. Vždy je ochotná a velmi pečlivá. Snaží se klientovi vše vysvětlit a poradit. Pokaždé jsem byla spokojena, obzvlášť při vyřizování všech složitostí spojených s hypotečním úvěrem. Paní Nymburskou vřele doporučuji!
01. 09. 2021
Václav Procházka
Potřeboval jsme narychlo zařídit pojištění domácnosti a paní Nymburská mi během chvíle dala na výběr několik možností a každou nám srozumitelně vysvětlila. Po výběru bylo vše zprostředkováno během chvíle a nemusel jsem nikam jezdit podepisovat smlouvy, což se na dovolené opravdu hodilo. Paní Nymburskou opravdu doporučuji.
27. 08. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím