Herlošova 1626
390 01 Tábor

GoogleNavigovat

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Monika Černohorská Finance Tábor Poznejte průvodce
David Mareš Finance Tábor Poznejte průvodce
Jaroslav Černohorský Finance Tábor Poznejte průvodce
Michal Hraníček Finance Tábor Poznejte průvodce
Martina Trejbalová Finance Tábor Poznejte průvodce
12
Reference
Karel Kadeřábek
S paní Černohorskou spolupracuji několik let, úrazová pojistka, povinné ručení, pojištění nemovitosti a v neposlední řadě hypoteční úvěr. Z mé strany maximální spokojenost, vždy najde nejlepší řešení, vše dobře vysvětlí a poradí. Velká ochota, spolupráce, rychlost vyřizování i zájem během roku. Mohu jen doporučit !
15. 10. 2021
David Novotný
Díky paní Černohorské s kterou jsem řešil hypoteční úvěr jsem nemusel oběhávat všechny banky kvůli nejlepší nabídce hypotéky. Všechny varianty a nabídky jsem měl právě od ní , hned a na různé kombinace částky a splatnosti , tak jak mi to vyhovuje. Vše v krátké době a rychle jsem vyřešil a dostal peníze na účet. Na jednom místě jsem vyřešil pojištění nemovitosti i životní pojistku, od paní Černohorské jsem se dozvěděl klady a zápory od různých pojišťoven, poskládali jsme mojí poptávku na moji míru. Jsem velice spokojený jak mi to vyšlo. Spolupráce s paní Černohorskou, byla příjemná, ráda všechno vysvětlí a poradí. Všechno co jsem potřeboval, na jednom místě. Mohu jen doporučit všem.
12. 10. 2021
Nina Voráčková
S paní Černohorskou jsem řešila životní pojištění a nemůžu si vynachválit milý, ochotný přístup. Se vším poradí, zajímá se o Vás, můžete se na ni kdykoliv s čímkoliv obrátit. Vždy se snaží najít nejlepší řešení co nejrychleji. Doporučuji všem."
04. 10. 2021
Vladislava Dušáková2
Moc oceňuji poradenství paní Moniky Černohorské. Pracuje profesionálně a přitom s milým a lidským přístupem. Řešíme společně veškeré zajištění mé rodiny i majetku. Protože jsou v Bidli připraveni na vše, tak nám paní Monika pomohla i k výhodnější ceně energií. S výborným výsledkem vyřídila také mému synovi refinancování hypotéky a další zajištění. Vždy ochotně poradí a vysvětlí co je třeba a vybere to nejlepší řešení. Nám ušetřila spoustu času s vyřizováním. Navíc se na ni můžeme obracet i nadále a toho si nejvíce ceníme. Naše spolupráce se nese v přátelském duchu a vždy je milé se s paní Monikou setkat a cokoli řešit. Je vždy ochotná a spolehlivá. Mohu jen doporučit její komplexní finanční služby, protože vím, že se jim věnuje naplno a má velký přehled. Je to žena na svém místě a profík v jednom !!!! Jsme rádi, že ji máme !!!
12. 08. 2021
Ivana Podlahová
S paní Černohorskou spolupracuji téměř rok. Při všech jednáních má velice příjemné vystupování, je vstřícná a mám dojem, že se vždy snaží najít nejlepší možné řešení.
10. 06. 2021
Romana Rejlková
Paní Černohorská, která mi pomáhá s produkty ohledně úrazového pojištění a povinného ručení. S jejími službami jsem nadstandartně spokojená, protože se mi vždy snažila poradit co nejlépe a co nejrychleji. Toho si opravdu hodně cením a vážím. Přineslo mi to, že takové služby by jistě ocenil každý zákazník a já je mám díky paní ČERNOHORSKÉ, proto bych jí určitě každému doporučila.
23. 04. 2021
Kristýna Němcová
S paní Černohorskou řeším veškerá pojištění již několik let. Vždy mi se vším poradí, pomůže, vysvětlí. Kterýkoliv den a hodinu. S přítelem už vše řešíme jen u ní, ať je to povinné ručení na auta ,pojistky, penzijní a tak. Poradenství paní Moniky je vždy nejlepší!! Doufáme, že bude s námi i nadále spolupracovat a radit nám. Takže paní Moniku vždy a všude doporučujeme!!!
24. 03. 2021
Ďurechová Natálie
Když se mě někdo zeptá, zda neznám nějakého odborníka na finance, pojištění, investice apod. - první kdo mě napadne je pan Mareš - protože pan Mareš, ten umí všechno - a nejlíp - a rychle ! :-) Spolupracujeme již několik let - pomohl nám s pojištěním domácnosti, auta, spořením a do budoucna se na něj určitě obrátím s hypotékou a kompletním servisem skrz nové bydlení a investice. O panu Marešovi jsem se dozvěděla právě kvůli jeho profesionalitě a je tomu opravdu tak — je to profík a navíc je to sympaťák! Dnes ho můžu nazvat již rodinným přítelem. Budu nadále doporučovat kde to půjde a ještě jednou díky za všechno! Tenhle rok ŽP od Uniqy.
18. 03. 2021
Patrik Hodas
Pan David Mareš je skutečný profesionál ve svém oboru. Myslím si, že každý člověk by měl pečovat o své finance a u p.Mareše je budete mít ve správných rukou. Ať už se jedná o úvěry, pojištění, hypotéky či investice, tak Vám se vším umí perfektně poradit. Řešení jsou rychlá, přesná a detailní. Na výborné spolupráci s p.Marešem je to, že konečné rozhodnutí je na Vás, tudíž nejste do ničeho tlačeni. Vyjadřuji veliký respekt a uznání.
17. 03. 2021
Jan Víteček
S paní Černohorskou jsem poprvé řešil novou pojistku, protože starou mi u rodičů zrušili a já osobně jsem nechtěl dále spolupracovat s mojí tehdejší pojišťovatelkou, ke které jsem ztratil během těch let důvěru. A proto jsem kontaktoval paní Černohorskou, která mi se vším poradila a byla ochotná mi vše vysvětlit, tak abych to pochopil. Pak se mi i ozvala sama ohledně stavebního spoření, jestli bych ho chtěl založit, že je to teď výhodné a ať si to nechám projít hlavou, nijak na mne netlačila, spíš naopak přišlo mi velmi milé, že si na mě vzpomněla. Já osobně jsem o stavebním spoření a o jiných investicích přemýšlel delší dobu, ale měl jsem pár zásadních otázek, ale ona mi vše vysvětlila, odpověděla mi na všechny mé otázky a poradila, co by pro mě bylo nejlepší. Za co bych jí chtěl moc poděkovat, protože finance do budoucna jsou pro mladého člověka důležité a člověk si dobře promyslí s kým chce řešit finance. A já jsem moc rád, že mohu své finance řešit právě s paní Černohorskou.
25. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím