Adresa
Hybešova 985/30
Brno - Staré Brno
602 00

GoogleNavigovat
Telefon
+420 702 061 565
Otevírací doba
Po - Pá9:00-16:00 hod

Průvodci

Daniela ČervenáHypotékyPoznejte průvodce
Darja RodkováFinancePoznejte průvodce
David BorekNemovitostiPoznejte průvodce
Dita KotoulováHypotékyPoznejte průvodce
Filip ŠenkNemovitostiPoznejte průvodce
Georgios RaftopulosNemovitostiPoznejte průvodce
Irena LukešováNemovitostiPoznejte průvodce
Jan HöklHypotékyPoznejte průvodce
Jan KlímaFinancePoznejte průvodce
Jan KyzlinkNemovitostiPoznejte průvodce
Jan StašekInteriéryPoznejte průvodce
Jan VernerNemovitostiPoznejte průvodce
Jana KlinerováEnergiePoznejte průvodce
Jiří PopolanskýHypotékyPoznejte průvodce
Josef BittnerNemovitostiPoznejte průvodce
Kamila JežkováEnergiePoznejte průvodce
Libor BukáčekHypotékyPoznejte průvodce
Libor MajerNemovitostiPoznejte průvodce
Libor PředešlýHypotékyPoznejte průvodce
Lubomír SzabóEnergiePoznejte průvodce
Lucie Lilian DaňkováInteriéryPoznejte průvodce
Lucie ŽivnáPoznejte průvodce
Marek DvořákNemovitostiPoznejte průvodce
Markéta LattováNemovitostiPoznejte průvodce
Martin FňukalEnergiePoznejte průvodce
Martin ZríniHypotékyPoznejte průvodce
Michal KlementNemovitostiPoznejte průvodce
Michal TesařNemovitostiPoznejte průvodce
Milan FolprechtFinancePoznejte průvodce
Miriam ČenčováInteriéryPoznejte průvodce
Patrik MrázEnergiePoznejte průvodce
Pavel BrlicaEnergiePoznejte průvodce
Pavel HrdličkaNemovitostiPoznejte průvodce
Pavel JirkůHypotékyPoznejte průvodce
Pavel PulecFinancePoznejte průvodce
Petr DofekPoznejte průvodce
Petr ŘihaBidli holdingPoznejte průvodce
Petr VysokýNemovitostiPoznejte průvodce
Radek PernicaNemovitostiPoznejte průvodce
Radek PlaširybaEnergiePoznejte průvodce
Radoslav HladkýNemovitostiPoznejte průvodce
Tomáš ČapekNemovitostiPoznejte průvodce
Tomáš LoudaPoznejte průvodce
Tomáš PrudíkNemovitostiPoznejte průvodce
Tomáš SalákNemovitostiPoznejte průvodce
Tomáš SedlákNemovitostiPoznejte průvodce
Zdeněk KomárekNemovitostiPoznejte průvodce

Jsme tu pro vás.

Reference
pan P.
Pan Tomáš Salák je výborný, úspěšný, komunikativní, úsměvný, ochotný realiťák, který nám sjednal koupi domu, udělal se společností veškeré převody - přepisy (včetně elektřiny a plynu), dokonce vypsal Daňové přiznání z nabytí nemovitosti a nezapoměl nás upozornit i na podání roční Daňové přiznání . Jelikož jsme s jeho prací velmi spokojení obrátili jsme se na něj i s prodejem garáže, která byla strašně rychle provená a dopadla velmi dobře nad naše očekávání. Takže bych pana Saláka doporučila všem co prodávají nebo chtějí kopit nemovitost, protože pracuje na 150%. Ještě jednou moc dík
26. 03. 2020
Miroslav V.
Se službami pana Salak jsme byli velmi spokojeni. Od první chvíle vstřícné jednání. Všechny problémy, které během naší spolupráce vznikly se řešily otevřeně a rychle. Pokud to bylo v jeho možnostech tak vycházel vstříc. Samozřejmě jako správný obchodník, se nám snažil nabídnout všechny možné podpůrné prodeje a služby. Některé jsme využili, jiné ne bylo to na našem rozhodnutí a přesvědčení. Pokud bychom potřebovali v budoucnu poradit na trhu s realitami, určitě by byl jedním z těch na koho bychom se obrátili. :)
20. 03. 2020
Ilona M.
Spolupráci s Bidli hodnotím kladně.Nas případ byl komplikovaný a prodej RD delší,než jsme původně čekali.Nase realitní makléřka,Markéta Lattova,dělala všechno proto,aby prodej proběhl ke spokojenosti všem a naše vážná situace byla co nejrychleji vyřešena.Pomohla nám nejenom jako makléřka,ale i jako člověk.Uklidnovala nás,podržela nás když bylo potřeba,snažila se najít nejlepší řešení.Patri ji nás velký dík.Je možné,že budeme ještě jednou potřebovat realitní služby,už teď vím,na koho se obrátím...
28. 01. 2020
Marcela V.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za pomoc, vstřícnost a ochotu při koupi bytu. Pan Kyzlink se nám vždy ochotně věnoval a snažil se vyřídit každý problém.
16. 01. 2020
Tomáš T.
Nemovitost jsme sice přes tuto realitní kancelář nakonec nekoupili, ale byli jsme velice mile překvapeni profesionálním a vstřícným jednání makléřky p. Lattové, která ochotně provedla nemovitostí a dokonce poukázala i na skryté vady apod. (jestli všechny se tedy nikdy nedozvíme, ale i tak skvělé jednání). Jsem rád, že se i při dnešních podmínkách na trhu najdou profesionálové a ne jen amatéři.
16. 01. 2020
Milan Ř.
Chtěl jsem poděkovat za spolupráci s realitní kanceláři Bidli. Zástupce Vaší společnosti realitní makléřka paní Irena Lukešová mi v loňském roce asistovala při koupi bytu a i v letošním roce jsem se na ni mohl naprosto spolehnout při hledání nájemce. Domnívám se, že takovým přístupem ke klientům dělá Vaší společnosti výbornou reklamu. Kéž by podobných spolehlivých, seriózních a pracovitých lidí bylo více. Realitní kancelář Bidli mohu z tohoto důvodu vřele doporučit.
26. 11. 2019
Alexandra M.
Převážně bych chtěla poděkovat paní Lukešové úplně za vše protože je úžasná, lidská a hlavně jsem se na ni mohla spolehnout na 200%.Vše bylo super a já jsem moc ráda že jsem do toho šla a poznala, že v Bidli umí držet slovo a lidi jsou tam úžasní. Ještě jednou moc děkuji paní Lukešové kdyby bylo víc takových lidí tak je na světě krásně.
15. 07. 2019
Štefan S.
Mohu 100% doporučit.Paní Lukešová je v oblasti realit opravdový profesionál a pomohla nám také z koupi nového domu,což bylo nad rámec jejich povinností/dům jsme kupovali přes jinou realitní kancelář,totálně neschopnou/Paní Lukešová je nejen profesionál ale i skvělý člověk ze srdcem na pravém místě.Moc moc děkujeme.Jen tak dál.Manželé Stehlíkovi.
08. 04. 2019
Václav T.
Během procesu koupě našeho domu jsme jednali téměř celou dobu s paní Lukešovou a na začátku také s panem Salákem. Oba makléři byli velmi profesionální, vstřícní a féroví. Pokud jsme něco potřebovali nebo jsme narazili na něco, čemu jsme nerozuměli, paní Lukešová se nám vždy snažila pomoct. Na maily i telefonáty reagovala okamžitě. Celkově jsme nenarazili na žádný zásadní problém, který bychom s realitní kanceláří měli. Ano, objevily se nějaké komplikace týkající podmínek, které si kladla banka původních majitelů, nicméně je otázka, jestli tuto skutečnost mohla RK nějakým způsobem ovlivnit... Náš dojem z jednání s paní Lukešovou zůstává stále pozitivní a děkujeme za její vstřícnost a ochotu. Jednu hvězdičku jsem strhl za zdlouhavý proces při vyřizování celého obchodu.
16. 03. 2019
Jaroslava M.
Byt 2 + KK ve Znojmě mi půl roku prodávala jedna velká realitní kancelář,která dlouhodobě působí v této oblasti. Zcela bezvýsledně a zájmem též nepřekypovala. Paní Lukešová sehnala zájemce do měsíce a kdyby nebyl konec roku, tak by byl byt prodán do 2 měsíců. O peníze,zda mi přišly na účet se starala,tak jako by šlo o její vlastní. Takže pro prodej a koupi jakékoliv nemovitosti mohu na 150% doporučit paní Irenu Lukešovou. Nejde o realitní kancelář, ale jde o konkrétního člověka, který je velmi schopný a tou je určitě paní Irena Lukešová.
08. 03. 2019
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím