Po dlouholetých zkušenostech jsem se rozhodl spojit své síly s BIDLI, využít velký potenciál společnosti a o to větší přínos pro vás. Jsem zde proto, abych vám šetřil čas, který díky mě můžete využít pro sebe nebo pro rodinu.

Již realizované nabídky

Reference
Hana Kratochvílová
Na základě doporučení od Bc.paní Ludmily Davidové jsem vstoupila do jednání s panem Davidem Brzkem. Pracoval profesionálně, ochotně. Naše pracovní schůzky, prohlídka chaty, zahrady, lesa a videonahrávka probíhaly v domluvených termínech, časech. Děkuji i za praktické připomínky ,které se později týkaly koupě bytu v Praze. S přátelským pozdravem Mgr. Hana K.
25. 01. 2021
Věra Hodková
Pan Brzek byl velice vstřícný po celou dobu prodeje. Měla jsem u něho jistotu, že stojí na mé straně a snaží se nemovitost prodat za maximální možnou cenu. Dokázal mezi námi vytvořit atmosféru důvěry a také komfort pro mne, protože jsem se prakticky o nic nemusela starat - vše zařídil on. Navíc nemovitost prodal za výrazně vyšší cenu, než s jakou jsem původně počítala. Moc děkuji. Věra Hodková
25. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím