Jsem průvodcem a mým cílem je být úspěšným a nezávislým profesionálem v oboru prodeje nemovitostí. Baví mě pracovat na realitním trhu, který vyžaduje rychlost, frekvenci a odezvu. Poctivost cen a přání lidí musí být doprovázeno profesionalitou a znalostí trhu. Dobrý výsledek je dobře vypočítaná věc.

Již realizované nabídky

Reference
Nikolaj Turenkov
Chtěli bychom vám vyjádřit velké poděkování za velice profesionální jednání při prodeji našeho bytu. Byt, který byl naprosto perfektně vámi připravený, se prodal během jednoho týdně. Kdykoliv se na vás s důvěrou rádi obrátíme.
22. 06. 2021
Larisa Lezhneva
Děkuju vam za vaši dobrou práci od začátku do konce při doprovázení našeho prodeje bytů. Byla jsem klidna a sebevědoma v úspěšné řešení všech okamžiků souvisejících s prodejem. Přeji vám do budoucna vynikající prodej, doporučím vás jako talentovaného makléře, který najde společný jazyk s lidmi, a kompetentně vyřeší všechny otázky své práce.
20. 06. 2021
Dušan Kusko
Vážení, dovolte mi vyjádřit touto formou spokojenost s příkladně profesionálním přístupem pánů Petra Vyšína a Eduarda Gana při prodeji našeho bytu v Šestajovicích. Byli jsme nadmíru spokojeni s jejich službami, jsme připraveni je v případě potřeby opět využít a vřele je budeme doporučovat. Pochopitelně výše uvedené platí rovněž pro bidli.cz.
23. 03. 2021
Pavla Voláčková
Ráda bych poděkovala panu Vyšínovi a panu Ganovi za bezproblémový průběh koupě a převodu bytu. Cením si také následné možnosti doporučení výhodného pojištění nemovitosti od Bidli. Ne každá RK postupuje takto seriózně od začátku prodeje až do předání nemovitosti.
22. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím