Jmenuji se Irena Hřibová, realitní činnosti se věnuji od roku 2012. Za tuto dobu jsem zrealizovala mnoho realitních případů. Svojí práci mám velmi ráda, dává mi možnost komunikovat s klienty, flexibilně přistupovat ke každému jednotlivému obchodu, řešit spoustu úkolů, které jsou s realitním světem spjaty. Vše se snažím dělat podle svého nejlepšího svědomí, v celém procesu mi jde hlavně o to, aby klienti byli spokojení s mou dobře odvedenou prací!

Již realizované nabídky

Reference
Květoslava Poláčková
Dobrý deň, paní Hřibová. Týmto by som Vám chcela poďakovať za Vašu odvedenú prácu s prenájmom môjho bytu. Už prvé stretnutie s Vami ma presvedčilo o Vašom profesionálnon prístupe. Celým procesom ste ma sprevádzala a informovala. Veľmi Vám ďakujem za Vás čas, za všetky zodpovedané dotazy a aj za výber nájomníka. Táto spolupráca ma plne uistila, že sa obrátim na Vás aj s predajom nehnuteľnosti, ktorú plánujem. Rada Vás doporučím okoliu. Prajem Vám krásný deň. Kvetoslava Poláčková
06. 10. 2021
Žaneta Pokorná
Paní Irenu Hřibovou jsem poprosila, aby mi pomohla prodat byt, který jsem zdědila po své matce. Velmi mě překvapil úžasný přístup paní Hřibové. Na začátku mi vysvětlila, jak bude vše probíhat a tím si získala mou plnou důvěru. Během celého prodeje mě pravidelně informovala o novinkách a o tom, co ode mě bude průběžně potřebovat. Byt byl skvěle připraven k prodeji, krásně nafocen a protože přilákal i hodně zájemců, rozhodovala aukce, díky které jsem získala finanční prostředky navíc, které jsem ani nepředpokládala. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat poradit ve světě realit, vím, na koho se mám obrátit. Paní Irenu Hřibovou mohu všem doporučit. Takový přístup jako ona by měl mít každý realitní makléř. S pozdravem Žaneta Pokorná a Michal Peroutka :-)
24. 09. 2021
Miroslav Vrba
Velmi chci poděkovat za skvěle odvedenou profesionální práci při prodeji mého rodinného domu v Kněževsi u Rakovníka. Vaše práce předčila moje očekávání a veškeré mé dotazy byly zodpovězeny k mé naprosté spokojenosti. O veškerých krocích jsem byl vždy od Vás včas informován. Moc děkuji a přeji další úspěšné prodeje. Na shledanou Vrba.
20. 09. 2021
Radomír Baszó
Vážení, vzhledem k maximální míře ochoty realitní makléřky spol. Bidli paní I. Hřibové v rámci prodeje mého rodinného domu na výše uvedené adrese, mohu jen doporučit služby paní Hřibové, která díky svému osobitému přístupu dokázala prakticky ve vteřině poskytnout veškerý servis, který souvisel s prodejem předmětné nemovitosti. Mohu s klidem říci, že starosti, kterých jsem se obával, a které v rámci prodeje mé osobě vyvstaly, se přičiněním pani Hřibové staly nicotnými a celý prodej byl vlastně zábavou, neboť svým přístupem a zkušenostmi mé osobě dokázala, že pokud odborník zběhlý v dané problematice se věnuje jak nemovitosti, tak klientovi a vše je vysvětleno krok po kroku s přisazením osobního charisma, strach a starosti vymizí a naopak veškerý kontakt je plně komfortním a příjemným setkáním. Blahopřeji spol. Bidli k výběru těch správných profesionálů, mezi které já osobně řadím pani I. Hřibovou. Jsem s pozdravem Mgr. Bc. Radomír Baszó,DiS.
20. 09. 2021
Petr Ibl
Spolupráce s realitní kanceláří Bidli a konkrétně makléřkou Irenou Hřibovou, byla naprosto v pořádku a spolupráci mohu vřele doporučit. Celý proces prodeje od přípravy nemovitosti k prodeji, přes organizování prohlídek, až po uskutečnění samotného prodeje proběhlo na profesionální úrovni, bez jakýchkoliv problémů. Vždy bylo vše jasně, rychle a dle dohody vyřešeno
20. 09. 2021
Miloš Tomí
Paní Hřibová, jsme s manželkou rádi, že jste dokázala prodat náš byt a pomohla nám s výběrem nového. Doufáme, že se Vám bude dařit i nadále v práce i v soukromí! Pokud někde uslyšíme, že někdo potřebuje realitní služby, doporučíme Vás!
26. 01. 2021
Miloš Tomí
Dekuji mnohokrát za vaši péči a profesionalitu, moc si toho vážím!
26. 01. 2021
Radim Vondruška
Moc rád bych touto cestou poděkoval paní Ireně Hřibové za spolupráci při prodeji bytu. Za její profesionalitu, vstřícnost a solidnost při jednání. Byl jsem s její prací spokojený a budu velmi rád doporučovat dál.
22. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím