Jmenuji se Irena Hřibová, realitní činnosti se věnuji od roku 2012. Za tuto dobu jsem zrealizovala mnoho realitních případů. Svojí práci mám velmi ráda, dává mi možnost komunikovat s klienty, flexibilně přistupovat ke každému jednotlivému obchodu, řešit spoustu úkolů, které jsou s realitním světem spjaty. Vše se snažím dělat podle svého nejlepšího svědomí, v celém procesu mi jde hlavně o to, aby klienti byli spokojení s mou dobře odvedenou prací!

Již realizované nabídky

Reference
Miloš Tomí
Paní Hřibová, jsme s manželkou rádi, že jste dokázala prodat náš byt a pomohla nám s výběrem nového. Doufáme, že se Vám bude dařit i nadále v práce i v soukromí! Pokud někde uslyšíme, že někdo potřebuje realitní služby, doporučíme Vás!
26. 01. 2021
Miloš Tomí
Dekuji mnohokrát za vaši péči a profesionalitu, moc si toho vážím!
26. 01. 2021
Radim Vondruška
Moc rád bych touto cestou poděkoval paní Ireně Hřibové za spolupráci při prodeji bytu. Za její profesionalitu, vstřícnost a solidnost při jednání. Byl jsem s její prací spokojený a budu velmi rád doporučovat dál.
22. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím