Za roky, které působím v oboru, chápu bydlení jako základní lidskou potřebu a tak se snažím být svým klientům maximálně při tomto životním kroku nápomocen. Lpím na profesionalitě a baví mě zajišťovat nejlepší možné podmínky financování, řešit životní situace a mít k dispozici kvalitní produkty. Odměnou mi pak jsou pozitivní zpětné vazby a spokojení klienti, se kterými mnohdy máme díky lidskému a individuálnímu přístupu i přátelské vztahy. Koncept Bidli mi tak maximálně vyhovuje jelikož mohu vše zařídit na jednom místě a komplexně. Budu rád, když mne zkusíte i Vy a budu se těšit na případné setkání.

Reference
Martina Cupalová
Dobrý den pane Benáčku, za těch pár měsíců, co jsme s Vámi s partnerem v kontaktu, jsme spokojeni s Vaším jednáním vůči nám. Působíte profesionálně a zároveň sympaticky. Reagujete vstřícně, věcně a rychle. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme, ať se Vám nadále daří, jak v profesním, tak i v osobním životě. S pozdravem za nás oba M.C.
07. 04. 2021
Jiří Kružík
Před rokem jsem si koupil byt a kvůli časovému tlaku na rychlost realizace a mé nezkušenosti jsem skočil na nabídku realitní makléřky, která má zaručeně skvělou bankéřku, která mi vše zařídí jak nejlíp je možné. To se samozřejmě nestalo, měl jsem několik s paní několik problémů, ale potřeboval jsem financování co nejdřív dotáhnout do konce. Spokojil jsem se s tím, že to nějak dopadlo a měl jsem pocit, že to i dopadlo vlastně dobře. Až po konzultaci s Jirkou Benáčkem jsem zjistil, co všechno šlo zařídit lépe, výhodněji a rychleji. Jirka vše názorně vysvětlit, zařídil mi odhad bytu a vše navíc v rekordním čase. Moc díky! Cením si toho, že někdo umí svou práci dělat opravdu v zájmu klienta, nevěší bulíky na nos a říká věci takové, jaké jsou. Velké plus vidím i v tom, že hypotéka od Jirky není navázáná na žádné zbytečné životní pojištění apod. Ještě jednou díky a mohu jen doporučit!
16. 03. 2021
Nikola Procházková
S panem Benáčkem jsme navázali kontakt na základě referencí od příbuzných. Řešili jsem hypotéku na koupi a následnou poměrně rozsáhlou rekonstrukci rodinného domu. Bohužel s paní poradkyní od jiné společnosti se řešení úvěru vleklo a během vyřizování se neustále vyskytovaly nějaké problémy. Tohle byl tedy hlavní důvod oslovení pana Benáčka. Na první schůzku jsme šli s partnerem v ne zrovna dobrém rozpoložení, kdy už jsme dva měsíce řešili hypotéku někde jinde, ovšem bez jakýchkoliv výsledků. Po pár minutách se vše změnilo, ano, tak málo stačilo. Začali jsme popisovat problémy a překážky, které se během řešení našeho úvěru vyskytovaly a zjistili jsme, že ne všude je tomu stejně. Konečně se daly věci do pohybu a začali jsme se společně někam posouvat. Řešení celého úvěru pak probíhalo naprosto hladce, komunikace byla velmi rychlá, řekla bych až blesková, kdykoliv jsme se ozvali, odezva proběhla prakticky okamžitě a vždy přišly jasné instrukce, jak věci řešit. Nyní je vše schváleno podle našich představ a my si můžeme konečně začít plnit náš sen o krásném bydlení. Pokud budeme ještě někdy nějaký úvěr řešit, rozhodně to bude opět s panem Benáčkem. Ušetřil nám totiž nejen spoustu času, ale taky nervů.
06. 03. 2021
Isabela Dundáčková
Spolupráce s panem Benáčkem byla naprosto perfektní. Schůzky probíhaly v příjemném a přátelském prostředí. Pan Benáček byl velice vstřícný a rozumný, se vším si věděl rady. Zařídil nám skvělé podmínky a výborný úrok. Komunikace byla také na jedničku, vše nám dokonale vysvětlil. Určitě jsme byli se vším spokojeni.
05. 03. 2021
Nikola Kuchařová
Dobrý den, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za to, že jste nás provedl naší první hypotékou. Jelikož jsme neměli zatím žádné zkušenosti, jsme radi, že jste nám celý průběh do detailu vysvětlil a v případě dotazů jste byl ochoten všechny naše otázky zodpovědět. Byli jsme opravdu spokojeni a rádi Vás jen doporučíme. ​Děkujeme,
02. 03. 2021
Jana Žáková
Pan Jiří Benáček, měl už od začátku velice vstřícný a lidský přístup. Hypotéku jsme vyřešili za velice krátký čas. Vše poctivě vysvětlil tak aby i úplný laik všemu porozuměl. V první řadě mě ujistil, že kdybych cokoli potřebovala, mám se okamžitě obrátit na něj a vyřešíme co bude potřeba. Že mi se vším rád pomůže. Profesionální jednání. Paráda, prostě spokojenost. :)
15. 02. 2021
Martin Blaha
Pan Benáček nám byl doporučen na základě pozitivní zkušenosti našich sousedů. Obrátili jsme se na něj s žádostí o komplexní řešení naši složité situace (myšleno složitý případ refundace dřívější koupě, nikoliv tíživé situace). Přestože jsme na úvěr nijak zvlášť nespěchali, tak vždy jednal bez zbytečného odkladu a iniciativně. Nejvíce si považujeme komunikace, kdy nás pravidelně informoval o aktuálním stavu a taky poskytoval přehledné informace formou přehledových emailů a dalších soupisů. Při vyřízení úvěru nastaly komplikace při schvalování podkladů, kdy schvalovatel hledal formální maličkosti. Pan Benáček nám vytvořil ideální podmínky a vše trpělivě komunikoval a dokládal a zařizoval všechny nutné podrobnosti. Do budoucna se těšíme na další spolupráci a další vyřízené úvěry případně i jiné produkty.
10. 02. 2021
Robert Šustr
Dobrý den pane Benáček, spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní a celkový přístup k našemu požadavku ohledně hypotéky byl opět perfektní. Věřím že díky Vám budeme konečně bydlet ve svém vysněném domku. Ještě jednou děkuji za ochotu.
09. 02. 2021
Petr Krupica
Dobrý den pane Benáček, byli jsme s Vámi maximálně spokojení, udělal jste pro nás vždy maximum a teď při konsolidaci jste nám navíc zařídil i skvělý úrok, který nám v budoucnu ušetří nemalé peníze. Rychlost, obětavost, plně vytížený ale vždy si najdete čas, poradce co nikdy nespí 😅🙂 prostě top hypoteční poradce. Díky za vše.
05. 02. 2021
Jana Gorčíková
Pan Benáček je ve své profesi skutečným odborníkem a jsem moc ráda, že při vyřizování hypotéky padla má volba právě na něj. Sjednání hypotečního úvěru byla k mému úžasu velmi rychlá a snadná záležitost, navíc výše hypotečního úvěru a možnosti jeho čerpání naprosto předčily všechny mé představy a očekávání. Pan Benáček reagoval na mé dotazy vždy okamžitě, a s úsměvem a vstřícností sobě vlastní mi vše do detailu vysvětlil. Velmi mě potěšil jeho příslib, že se na něj mohu při koupi nemovitosti kdykoliv obrátit a on mi vše pomůže vyřídit a zařídit. Za mě jednička podtržená s hvězdičkou!
18. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím