Za roky, které působím v oboru, chápu bydlení jako základní lidskou potřebu a tak se snažím být svým klientům maximálně při tomto životním kroku nápomocen. Lpím na profesionalitě a baví mě zajišťovat nejlepší možné podmínky financování, řešit životní situace a mít k dispozici kvalitní produkty. Odměnou mi pak jsou pozitivní zpětné vazby a spokojení klienti, se kterými mnohdy máme díky lidskému a individuálnímu přístupu i přátelské vztahy. Koncept Bidli mi tak maximálně vyhovuje jelikož mohu vše zařídit na jednom místě a komplexně. Budu rád, když mne zkusíte i Vy a budu se těšit na případné setkání.

Reference
Jana Žáková
Pan Jiří Benáček, měl už od začátku velice vstřícný a lidský přístup. Hypotéku jsme vyřešili za velice krátký čas. Vše poctivě vysvětlil tak aby i úplný laik všemu porozuměl. V první řadě mě ujistil, že kdybych cokoli potřebovala, mám se okamžitě obrátit na něj a vyřešíme co bude potřeba. Že mi se vším rád pomůže. Profesionální jednání. Paráda, prostě spokojenost. :)
15. 02. 2021
Martin Blaha
Pan Benáček nám byl doporučen na základě pozitivní zkušenosti našich sousedů. Obrátili jsme se na něj s žádostí o komplexní řešení naši složité situace (myšleno složitý případ refundace dřívější koupě, nikoliv tíživé situace). Přestože jsme na úvěr nijak zvlášť nespěchali, tak vždy jednal bez zbytečného odkladu a iniciativně. Nejvíce si považujeme komunikace, kdy nás pravidelně informoval o aktuálním stavu a taky poskytoval přehledné informace formou přehledových emailů a dalších soupisů. Při vyřízení úvěru nastaly komplikace při schvalování podkladů, kdy schvalovatel hledal formální maličkosti. Pan Benáček nám vytvořil ideální podmínky a vše trpělivě komunikoval a dokládal a zařizoval všechny nutné podrobnosti. Do budoucna se těšíme na další spolupráci a další vyřízené úvěry případně i jiné produkty.
10. 02. 2021
Robert Šustr
Dobrý den pane Benáček, spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní a celkový přístup k našemu požadavku ohledně hypotéky byl opět perfektní. Věřím že díky Vám budeme konečně bydlet ve svém vysněném domku. Ještě jednou děkuji za ochotu.
09. 02. 2021
Petr Krupica
Dobrý den pane Benáček, byli jsme s Vámi maximálně spokojení, udělal jste pro nás vždy maximum a teď při konsolidaci jste nám navíc zařídil i skvělý úrok, který nám v budoucnu ušetří nemalé peníze. Rychlost, obětavost, plně vytížený ale vždy si najdete čas, poradce co nikdy nespí 😅🙂 prostě top hypoteční poradce. Díky za vše.
05. 02. 2021
Jana Gorčíková
Pan Benáček je ve své profesi skutečným odborníkem a jsem moc ráda, že při vyřizování hypotéky padla má volba právě na něj. Sjednání hypotečního úvěru byla k mému úžasu velmi rychlá a snadná záležitost, navíc výše hypotečního úvěru a možnosti jeho čerpání naprosto předčily všechny mé představy a očekávání. Pan Benáček reagoval na mé dotazy vždy okamžitě, a s úsměvem a vstřícností sobě vlastní mi vše do detailu vysvětlil. Velmi mě potěšil jeho příslib, že se na něj mohu při koupi nemovitosti kdykoliv obrátit a on mi vše pomůže vyřídit a zařídit. Za mě jednička podtržená s hvězdičkou!
18. 01. 2021
Daniela Mořkovská
S prací pana Benáčka jsem byla velmi spokojena. Služby byly profesionální, vyšel mi vstříc s termíny schůzek tak jak jsem potřebovala. Hypotéka byla velmi rychle vyřízená a podmínky byly výhodnější než u ostatních nabídek, které jsem si zajistila. Oceňuji také možnost řešit dílčí kroky elektronicky s nutností navštívit pobočku jen v okamžiku podpisu dokumentů.
18. 11. 2020
Markéta Stehlíková
Děkujeme moc za veškeré služby a servis a když budeme cokoli v budoucnu potřebovat, opět se ozveme Vám. Byli jsme s Vámi velice spokojeni. S pozdravem K.R. s rodinou.
22. 07. 2020
Klára Haluzová
Děkuji za perfektní přístup k zákazníkovi, který na počátku vyřizování vůbec nevěděl o čem hypotéka a pořízení vlastního bydlení vlastně je. Díky panu Benáčkovi jsem zjistila, že se nemusím bát. Je to úžasný člověk a děkuji že mi vše vyřídil a mohu díky němu pohodově bydlet.
01. 07. 2020
Ondřej Daněk
Během vyřizování hypotečního úvěru jsem jednal s několika hypotečními poradci a teprve až pan Benáček mi byl schopný skutečně pomoci, vyřešit všechny nejasnosti a drobné problémy a dovést celou věc do zdárného konce, za což mu velice děkuji. Jedná se opravdu o profesionála a člověka na pravém místě, pro kterého není klient pouhou položkou v seznamu, ale je vždy připravený pomoci a poradit. Rychlost jednání, lidský přístup, ochota a spolehlivost jsou u pana Benáčka samozřejmostí, proto ho mohu směle každému doporučit.
28. 05. 2020
Lenka Kleinová
Touto cestou bych chtěla moc pochválit pana Jiřího Benáčka za 100% odvedenou práci. Je to moc hodný a laskavý člověk, kterého mohu všem jen doporučit. Vše bylo vyřízeno rychle a s maximální spokojeností. Pokud někdo budete potřebovat hypoteční úvěr, rozhodně doporučuji se obrátit na pana Benáčka a jsem moc ráda, že mi úvěr vyřizoval právě on.
21. 04. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím