Naplňuje mě práce s lidmi. Realitní svět vnímám jako možnost plnit jak sny svým klientům, tak svoje osobní. Férové jednání a empatie jsou u mě prioritou, startem a spokojený zákazník cílem. Díky našim komplexním službám, které v Bidli máme můžu zaručit ty nejlepší podmínky na trhu a to mě těší.

Již realizované nabídky

Reference
Michaela Sladká
Pan Lukáš Janicskovics byl vstřícným a profesionálním průvodcem po celou dobu procesu koupě. Ochotně nám vždy podal jakoukoli doplňující informaci, pokaždé se nám snažil vyjít vstříc, nebál se nevyzkoušených řešení. Díky němu a díky společnosti Bidli.cz jsme našli náš dům snů. K jeho vlastnictví nás pan Janicskovics s velkým nasazením a ochotou doprovodil od první prohlídky až do konce.
17. 09. 2021
Martin Kašpar
Rád Vám poskytnu zpětnou vazbu k naší spolupráci při prodeji chalupy. Od začátku jsem vnímal přístup Bidli i Váš jako velmi příjemný, profesionální, racionální a efektivní. Měl jsem možnost srovnání s jinými třemi realitními kancelářemi, přes které jsem se pokoušel chalupu prodat dříve. Oceňuji také flexibilitu, s jakou jste reagovali na různé změny, které v průběhu prodeje nastávaly, a ochotu vycházet stranám vstříc k jejich spokojenosti. Za sebe mohu říci, že právě tento přístup a profesionalita mě přesvědčily, že jsem přes Bidli neváhal prodat vzápětí také byt v Hradci Králové. Děkuji Vám za spolupráci, přeji mnoho úspěchů v profesním i osobním životě, a těším se na případnou další spolupráci. S pozdravem M.K.
09. 09. 2021
Jan Postrach
Pan Janicskovics nám poskytl všechny potřebné informace. Vše co bylo potřeba, tak zařídil a vždy se snažil dělat něco navíc. Reagoval rychle a vstřícně. Pokud budu v budoucnu potřebovat podobné služby, znovu se rád na pana Janicskovicse obrátím. Jan Postrach
29. 08. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím