Reference
Miroslav Müller
Dobrý den pane Josefus, ještě jednou jsem Vám chtěl moc poděkovat za vyřízení úvěru. Dostal jsem od Vás nejlepší podmínky. Děkuji a budu Vás doporučovat. S pozdravem
07. 12. 2020
Zdeněk Chmelík
Hezký den, chtěl bych Vám poděkovat za perfektní práci při vyřízení úvěru a především lidský přístup. Děkuji moc a hezký den.
04. 12. 2020
Jiří Brych
Lukáš je super parťák pro financování nákupu nemovitostí. Nejlepším důkazem je to, že spolu agendu nemovitostí, bydlení al i investic řešíme v pravidelném cyklo cca 2 let a jsem velmi rád, že každá další spolupráce je ještě výhodnější a ještě profesionálnější, než ta předchozí.
04. 12. 2020
Michal Kukula
Dobrý den, chtěl jsem touto cestou vyjádřit pochvalu a svou spokojenost se službami, které mi při zařizování spolufinancování nákupu nemovitosti v Praze poskytl pan Lukáš Josefus z pobočky v Jindřišské ul. v Praze 1. Jeho práce byla velice precizní a rychlá. Obzvlášť oceňuji, že pan Josefus poskytl součinnost i při zřízení vázaného účtu v KB a to i v době, kdy byl čerstvě po úrazu, který si přivodil během sportu.
21. 09. 2020
Petra Jakab
Obrovský dík patří za financování Lukáši Josefusovi - s Radkem jsou perfektní tandem a jejich klientský servis je více než nadstandardní. Lukáš odvedl spoustu mravenčí práce, kterou my klienti nevidíme a kolikrát si to ani neumíme představit, co všechno bylo potřeba udělat. Naše transakce byla ve spoustě věcí nestandardní, proto si velmi ceníme veškeré podpory, trpělivosti a kreativity při řešení našeho případu. Radku, Lukáši - dostali jsme díky vaší práci nový start do života a velmi si toho vážíme. Věříme, že s vaším přístupem budete mít spoustu spokojených klientů i do budoucna. Děkujeme!
28. 04. 2020
Sylva MUDr. Ambrozová
Vážená Bidli a Vážená Modrá Pyramido, Píši vám jako vaše velmi spokojená klientka, abych zde vyjádřila poděkování a vděčnost, protože diky naprosto mimořádně kvalitni práci pana Lukáše Josefuse bude moje rodina mít vytouženou možnost bydlet pospolu pod jednou střechou v krásném domě se zahradou, a především si budu moci vzít k sobě moji přestárlou a nevidomou maminku a poskytnout jí takto důstojné stáří. Toto je pro mne hodnota naprosto nejvyšší, která se nedá ničím vyvážit, a jsem si jista, že bez práce pana Josefuse by se mi to nikdy nepovedlo. Byla jsem určitě nejsložitější klient, jakého si lze představit, a potřebovala jsem poměrně vysoký úvěr u Modré Pyramidy, abych koupi zmíněného domova pro moji rodinou mohla realizovat. Pan Josefus byl ochoten se mne jako klienta ujmout přesto, že věděl, že tento případ jej bude stát mnohem víc práce než standardní případ, že bude se potýkat s mnohými komplikacemi, spotřebuje s tím mnohem více času a bude muset počítat s nepružnou komunikací, protože pracuji na operačním sále a ještě k tomu v zahraničí. Z těchto důvodů se mou žádosti o úvěr předtím nikdo nebyl ochoten vůbec ani zabývat, zkrátka - přespříliš práce a muzika nejistá... Pan Josefus se mne nejen ujal, ale skutečně celou věc dokázal dotáhnout do štastného konce. Jeho profesionalita je naprosto fantastická, při jednání je velmi příjemný, lidský, a přitom naprosto profesionální. Nikdy mi nedal nijak najevo, že jeho i jeho čas je vzácný a přizpůsobil si jej pro mne podle mých potřeb, protože jsem na jednání lítala ze zahraničí. Vysoce si vážím, že jednal s individuálním přístupem, s pochopením mé složité rodinné situace, a s maximální snahou najít řešení. Skutečně jako vrcholový sportovec, který do toho dá opravdu všechno a nic nevzdává. Záleží mi na tom, abyste věděli, jak skvělého člověka máte ve svém týmu. Bez jakékoli nadsázky zde mohu říct, že moje vděčnost, za to, že svým úžasným a ojedinělým výkonem nám umožnil cestu k opravdovému domovu, mne bude provázet s každým otevřením jeho dveří. S pozdravem, MUDr Sylva Ambrozová
11. 03. 2020
Valeriya Tomanova
"Na p. Josefuse jsem dostala doporučení od známého a jsem moc ráda, že jsem toto doporučení dostala. Spolupráce s nim byla velice příjemná, efektivní a na profesionální úrovni. P. Josefus mi pomohl zařídit refinancování hypotéky rychle a za dobrých podmínek."
02. 03. 2020
Martin Kondraš
Schůzka s panem Josefus proběhla na vysoké profesionální úrovni. Vše bylo rychle vyřízené k mojí celkové spokojenosti. Doporučím pane Josefuse i ostatním klientům.
25. 02. 2020
Andrea Dobrovolná
Došlo mi, že jestli včera bylo naše setkání „poslední´ a jak jsem spěchala zpět do práce, tak jsem se nestačila s vámi „rozloučit“ a popřát vám mnoho úspěchů a štěstí jak při pracovních, tak i soukromých záležitostech. Děkuji za skvělou spolupráci a profesionální přístup. Všude vás doporučím. Strašně Ráda jsem vás poznala!! Děkuji P.S. na tu růžovou propisku stále myslím!
03. 02. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím