Finance a investice řeším od roku 2006. Není nic jednoduššího, prostě si mě vyzkoušejte!

Reference
Monika B.
Pan Bc. Mario Škaloud mi vždy velmi ochotně pomohla a hlavně jako laikovi skvěle poradil, jak své úspory investovat. I v náročné době Covidové, kdy jsem v práci v nemocnici byla od rána do večera, našel si čas a přijel mě navštívit osobně do práce, aby mi vše podrobně vysvětlil. Nemusela jsem se o nic starat, vše za mě zařídil. Jeho služby v oblasti finančního poradenství mohu vřele doporučit. S pozdravem, Monika Beránková
17. 06. 2021
Alena V.
Spolupráce s panem Mariem Škaloudem výborná. Vše proběhlo dle domluvy rychle a bez problému. Děkuji a těším se na další spolupráci. VOLFOVÁ
16. 06. 2021
Ilona K.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat p. Mokrenové a p. Škaloudovi za profesionální jednání a rychlé vyřízení při zprostředkování investic. Vše proběhlo, tak jak jsme se domluvili. Oba poradce doporučuji dalším klientům. S pozdravem Ilona K.
14. 03. 2021
Kateřina Z.
paní Marie Mokrenová, pan Mario Škaloud Hezký den, rád bych Vám, oběma, touto cestou ještě jednou poděkoval za profesionální přístup při zprostředkování investiční příležitosti (dluhopisy Holdingu Bidli) a její finální realizaci v této nelehké době. Těším se na další spolupráci. Děkuji a jsem s pozdravem Pavel Z.
12. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím