Reference
Lukáš Roupec
Dobrý den vše OK,
děkuji Lukáš
23. 09. 2021
Jan Čapský
Dobrý den,
zatím mohu pouze sdělit informace z jednání ohledně získání před schváleného úvěru.
Kompletní referenci Vám dám až budou finance využity, zdali zde nebude nějaký zádrhel, zdržení apod.
Zatím však mohu s klidným svědomím říci, že služby pana Nešetřila jsou na velmi dobré úrovni. S čím si není úplně jistý, nechá si poradit od zkušenějších kolegů a toho si vážím.
Děkuji
Jan Čapský
22. 09. 2021
Anetta Foltýnová
Dobrý den,
Ráda bych touto cestou napsala recenzi za spolupráci s panem Nešetřilem z BIDLI – Pardubice a panem Gojným
Nevěřila jsem, že bych mohla, tak rychle mít vyřízenou hypotéku (do měsíce vyřízeno). I přes první nechválení (chyba na mé straně) pan Nešetřil našel
další možný způsoby jak o hypotéku požádat a podruhé se již podařilo.
Jsem samožadatelka 24 let, tudíž byl menší problém.
I přes dvacet změn, které proběhly byl pan Nešetřil trpělivý a nadále zjišťoval potřebné informace a návrhy možného řešení.
Původně jsem chtěla kupovat byt, pozemek s mobilheimem a nakonec jsem se dostali až ke stavbě RD s Vaší pomocí 😊
Nyní hledáme pozemek a věřím, že bude spolupráce i nadále skvělá.
Dostali jsme také možnost spolupráce pro developery, což se bude v naší rodině hodit.
Děkuji Foltýnová Anetta
10. 06. 2021