Ve financích obecně se pohybuju od roku 2006, jako hypoteční specialista mám praxi několik let. Je to krásná práce, která mě moc baví a ráda lidem pomáhám k vysněnému bydlení. Ke každému přistupuji individuálně a podle potřeb, protože se řídím heslem: "Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde."
Ráda vymýšlím nevymyslitelné a hledání výhybek a kliček je pro mě výzva.

Reference
Irena Lišková
Paní Hrabáková je velice ochotná. Se vším nám poradila a vše dobře vysvětlila. Byla natolik laskavá a ochotná mi vysvětlit věc i 3x když jsem to nechápala. Řekla nám co se bude dít, jak máme čerpat a co máme dělat. Za mě je paní Hrabáková nepostradatelným článkem když si člověk chce pořídit vlastní bydlení. Vřele doporučuji a přeji dál tolik spokojených klientů, jakým jsem byla i já sama.
10. 08. 2021
Jan Brisuda
S paní Věrou Hrabákovou jsme byli velice spokojeni, udělala pro nás maximum. I když to s námi měla někdy těžké, musela nám pětkrát všechno vysvětlovat, tak i přesto byla profesionální. Tak abych to shrnul a moc jí poděkoval za její čas, tak rodinka Brisudů dává paní Věře Hrabákové 1000%, takže veliká spokojenost, moc děkujeme. Přejeme hodně štěstí ji i vaší společnosti.
01. 03. 2021
Radek Galbavý
Byla jste vždy milá a vstřícná. Moc jste nám pomohla v hromadě věcí a určitě ještě pomůžete. Nebýt vás asi by jsme nebydlely ve svém, moc a moc děkujeme.
24. 02. 2021
Hana Staňková
Děkuji za Vaší pomoc ohledně bydlení, kterou jste odvedla na 100%. Vím, že se na Vás mohu vždy obrátit a moc si Vás vážím.
23. 02. 2021
Richard Jarošík
Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za péči a starost, kterou jste mi věnovala při zprostředkování úvěru na koupi bytu. Váš laskavý přístup a osobní obětavost byla úžasná. Doposud jsem neměl tu čest, pracovat s takovým profesionálem, jako jste vy. Moc vám za vše děkuji a mile rád vás všem doporučím. S úctou Jarošík.
26. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím