Ve skupině Bidli (původně RSH) působím od roku 2010 a momentálně pracuji jako regionální manažer týmu realitních makléřů. Obchodu s nemovitostmi se věnuji již od roku 1999. Za tu dobu jsem se podílel na úspěšné realizaci prodeje více jak 500 nemovitostí. Mám tak mnoho zkušeností s řešením i složitých a zdánlivě neřešitelných případů. Rád pomohu i Vám s prodejem či koupí nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit a požádat o nezávaznou konzultaci.

Již realizované nabídky
Moje reference
Štěpánka M.
Před časem se naše rodina ocitla v situaci, kdy jsme se rozhodli koupit nemovitost. Pro její financování jsme prodávali malou nemovitost s jejímž prodejem nám právě pomohlo Bidli. Celý proces byl hladký, příjemný, bezproblémový a to vše ve velmi krátkém časovém termínu. Zároveň náš příběh pokračuje kapitolou, kdy nám Bidli pomohlo zkompletovat veškeré finance a udělalo nám příjemnou nabídku pro dofinancování potřebné částky pro koupi nové nemovitosti. I zde byl přístup velmi příjemný a ze strany finančních (či hypotečních) poradců velmi profesionální. Komunikace Bidli se všemi zapojenými členy rodiny (od skoro devadesátiletého dědečka po nezkušenou vnučku i strachující se maminku) byla adekvátní, jasná a trpělivá, jak to podobné situace vyžadují. Oceňujeme lidský přístup i příjemné pracovní hodiny, flexibilitu a rychlost reakcí. Taktéž kladně hodnotíme škálu služeb i servis na pobočce.
09. 06. 2020
Štěpánka M.
Jménem mého tatínka Zdeňka Doležala, bychom vám chtěli poděkovat za vaši profesiální práci a součinnost na prodeji tatínkovy nemovitosti v Praze v Narcisové ulici. Včera jsme byt předali novému majiteli bez závad. Vše jste stihli uskutečnit do požadovaného termínu, aby finanční prostředky z prodeje mohl tatínek poskytnout své vnučce na koupi jejího bytu, který bude zároveň financován hypotékou zajištěnou Bidli. Proto vám ještě jednou děkujeme za tuto část procesu pro získání domovů pro naše nejmladší rodinné příslušníky.
01. 01. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím