Jmenuji se Eva Gajdošová. V bankovnictví působím více jak 8 let. Věřím, že díky mému profesionálnímu přístupu společně dojdeme co nejdříve a za těch nejlepších podmínek k Vašemu vysněnému bydlení.

Moje reference
Barbora M.
Paní Gajdošová je velmi sympatická, všechna jednání probíhala vždy v příjemné atmosféře. Je velmi profesionální, její přístup je přátelský. Dokázala zodpovědět všechny naše otázky, je vidět, že se ve své práci opravdu vyzná. Poradila nám se vším co jsme potřebovali, vždy nabídla několik možností řešení. Časově se ochotně přizpůsobila našemu rozvrhu. Rozhodně doporučujeme i dalším zájemcům.
08. 04. 2020
Pavel P.
Dobrý den, potřebovali jsme s manželkou úvěr na nákup chaty či chalupy, kterou dosud nemáme vybranou a stále hledáme. Chtěli jsme si nechat předem schválit úvěr a v Bidli nám s tímto pomohla paní ing. Eva Gajdošová. Před prvním setkáním s paní Gajdošovou jsme měli několik schůzek s poradci od různých RK , ale tyto schůzky byly bez konkrétních čísel a podmínek úvěrů. Proto nás překvapilo setkání s paní Gajdošovou, která nám přesně vysvětlila podmínky a se vším nám pomohla. Potřebovali jsme i posunou lhůtu pro čerpání úvěru a i toto nám paní Gajdošová pohlídala a upozornila nás, že je potřeba podat žádost o prodloužení této lhůty. Proto mohu dát toto doporučení. Jednání vždy příjemné a hlavně profesionální.
06. 03. 2020
Helena P.
Dobrý den, před nějakou dobou jsem po mnoha letech objevila chalupu, která byla nabízena k prodeji. Chalupu velmi krásnou, umístěnou v mé zamilované lokalitě jižních Čech. Protože jsem však byla již téměř v důchodovém věku, nebyla jsem schopná najít banku, která by byla ochotná nabídnout hypotéku na splátky v rozumné výši za rozumnou cenu. Od známých jsem dostala referenci na finanční poradkyni, paní Evu Gajdošovou, která mi nejenom připravila splátkový plán v souladu s mými potřebami, ale pomohla mi projít všechna úskalí koupě nemovitosti. Pomohla mi připravit vše potřebné od návrhu smlouvy, přes rychlé zajištění znalce, až po finální pojistnou smlouvu na nemovitost. Kdykoliv mám dnes ještě nějaký dotaz, obratem se mi věnuje a případné problémy řeší s laskavým úsměvem. Děkuji mnohokrát za pomoc při splnění mého snu!
05. 03. 2020
Jan H.
Paní Eva Gajdošová, milá, ochotná, se vším poradila a hlavně nedělalo ji problém zvednout tel. kdykoliv, neměl jsem pocit, že ji obtěžuji. Děkuji.
05. 03. 2020
Rudolf B.
Už to je přes rok, kdy jsme řešili refinancování naší hypotéky na dům. Obrátili jsme se na poradkyní na hypotéky, kterou byla paní Eva Gajdošová. V naší konkrétní situaci bylo řešení refinancování úspěšné a díky dohodnutým podmínkám i mnohem výhodnější než u původní banky. Odbornice s dokonalým přehledem na finančním trhu.
05. 03. 2020
James C.
I needed a loan or mortgage to renovate a property. Eva Gajdošová at Bidli was extremely helpful in explaining my options and the benefits and drawbacks of each, choosing the right product, and dealing with all the related administration. Eva was communicative, engaged, and knowledgeable, and her helpfulness went above and beyond the call of duty.
05. 03. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím