Moje reference
Jakub D.
Pan Culka, byl vždy velmi ochotný a profesionální. Vždy vyřešil daný problém, bez zaváhání a s obrovským přehledem. Zdá se, že pan Culka vyřeší jakýkoliv problém, spolupráci s ním můžu vřele doporučit.
31. 08. 2020
Vlastimil M.
Na pana Culku jsem získal kontakt od mého kamaráda. Nacházel jsem se v nepříliš výhodné finanční situaci, která byla zdánlivě neřešitelná. Můj kamarád mě ubezpečil se slovy cituji: „Pokud s tím dokáže někdo něco udělat, je to právě pan Culka“. Vzhledem ke skutečnosti, že bývám velice nedůvěřivým člověkem, jsem příliš slovům svého přítele nevěřil, nicméně nakonec jsem telefon přeci jen zvedl a vytočil Honzovo telefonní číslo. Na druhé straně se ozval profesionální, pevný a rozhodný hlas, který si věděl rady snad se všemi nesnázemi na Zemi. Nejen, že pan Culka dokázal mou situaci vyřešit slovně, ale během pár dnů ji vyřešil i reálně, čímž mi a mé rodině pomohl ze situace, v které jsem se nacházel a navíc nám ušetřil spousty financí. Rozhodně pana Culku rád doporučím ostatním svým známým a se stejným nadšením jako byl doporučen mě. Děkujeme
31. 08. 2020
Daniel S.
Měli jsme s přítelkyní zájem o financování na vlastní bydlení, na doporučení od kamaráda jsme oslovili pana Culku, od prvního telefonátu profesionální a hlavně přátelský přístup, proces proběhl i přes některé nepředpokládané situace skvěle. Jsme rádi, že jsme služeb pana Culky využili, věřím a pevně doufám, že v budoucnu některých služeb ještě využijeme. Vřele doporučuji.
17. 08. 2020
Vladimír Š.
Vážení, z jara letošního roku jsem na doporučení mého známého oslovil pana Jana Culku, Vašeho zaměstnance, z důvodu sjednání hypotečního úvěru a částečně i za účelem bankovního poradenství. Jelikož jsem si takový typ úvěru nikdy dříve nebral a jako osoba nezkušená v tomto ohledu jsem nechtěl nechat nic náhodě, oslovil jsem za tímto účelem také konkurenci a čekal, kdo se ke své práci jak postaví. Rád bych Vám tímto sdělil, že pan Culka svým aktivním, nevtíravým a důsledným přístupem kompletně všechny doslova převálcoval a společně jsme sjednání hypotečního úvěru u společnosti mBank dotáhli, i přes nepředvídané komplikace do zdárného konce. Jedná se o člověka flexibilního v pravém smyslu toho slova, ochotného a v neposlední řadě také lidského a přátelského, z mého pohledu profesionál každým coulem, perfektně ovládající svou práci.
04. 08. 2020
Aleš V.
Dobrý den. V červenci 2019 jsem navštívil svoji banku s prosbou o financování koupě domu. Bylo mě sděleno , že toto financování nelze realizovat z důvodu nízké hodnoty našetřených prostředků.. V této době jsem dostal kontakt na p. Culku Jana z firmy .Bidli. Při první schůzce jsem byl skeptický vzhledem k vysoké částce ,způsobu financování . P. Culka mě přesvědčil, že to nemožné není.. Poskytl mě perfektní servis . Skutečně zajistil finanční krytí ve velmi krátkém čase a dnes bydlím ve vysněném domě.
15. 06. 2020
Lucie H.
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat celému týmu společnosti BIDLI za hladký průběh zrealizování koupě našeho vysněného bydlení. Především chci poděkovat panu Janu Culkovi za vynikající, profesionální a vstřícný přístup, který si myslím, že se v dnešní době jen tak nevidí. Po celou dobu s námi vše komunikoval, hezky nám vysvětlil a také sepsal jasné kroky, kterých jsme se po celou dobu drželi a které také byly dodrženy. Také si vážím toho, že byl ochoten se dostavit na jednání s námi přímo k nám domů. Podotýkám, že to neměl zrovna blízko. Určitě bych pana Culku doporučila nejen svým známým, ale i ostatním, kteří hledají člověka na svém místě.
20. 05. 2020
Kryštof B.
Oceňujeme přátelský a přitom stejně tak profesionální přístup pana Culky. Od první chvíle se nás snažil pochopit a najít tu nejvýhodnější cestu právě pro nás. Moc mu děkujeme.
19. 05. 2020
Martina V.
Mohu říci, že jsme byli velmi spokojeni s panem Culkou. Je velmi milý a ochotný. Sjednali jsme pojištění nemovitostí a životní pojištění pro celou rodinu. I přes velkou vzdálenost, kterou mezi sebou máme, komunikace byla perfektní a celkové vyřízení proběhlo velmi rychle. Kéž by byly i pojišťovny tak rychlé a milé pokud někdy dojde k plnění. 🙂
15. 05. 2020
Zdeněk Š.
S prací Honzy jsem vzdycky nad míru spokojen, časově flexibilní, co slíbí to dodrží, jednání na vysoké úrovni, pozitivně naladěný člověk (což se dnes moc nevidí – radost s ním jednat), veškerým mým požadavkům vždycky vyhověl, doporučil jsem i ostatním znamým a i ty jsou taktéž nad míru spokojeni, rozhodně doporučuji.
12. 05. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím