Moje reference
Aleš V.
Dobrý den. V červenci 2019 jsem navštívil svoji banku s prosbou o financování koupě domu. Bylo mě sděleno , že toto financování nelze realizovat z důvodu nízké hodnoty našetřených prostředků.. V této době jsem dostal kontakt na p. Culku Jana z firmy .Bidli. Při první schůzce jsem byl skeptický vzhledem k vysoké částce ,způsobu financování . P. Culka mě přesvědčil, že to nemožné není.. Poskytl mě perfektní servis . Skutečně zajistil finanční krytí ve velmi krátkém čase a dnes bydlím ve vysněném domě.
15. 06. 2020
Lucie H.
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat celému týmu společnosti BIDLI za hladký průběh zrealizování koupě našeho vysněného bydlení. Především chci poděkovat panu Janu Culkovi za vynikající, profesionální a vstřícný přístup, který si myslím, že se v dnešní době jen tak nevidí. Po celou dobu s námi vše komunikoval, hezky nám vysvětlil a také sepsal jasné kroky, kterých jsme se po celou dobu drželi a které také byly dodrženy. Také si vážím toho, že byl ochoten se dostavit na jednání s námi přímo k nám domů. Podotýkám, že to neměl zrovna blízko. Určitě bych pana Culku doporučila nejen svým známým, ale i ostatním, kteří hledají člověka na svém místě.
20. 05. 2020
Kryštof B.
Oceňujeme přátelský a přitom stejně tak profesionální přístup pana Culky. Od první chvíle se nás snažil pochopit a najít tu nejvýhodnější cestu právě pro nás. Moc mu děkujeme.
19. 05. 2020
Martina V.
Mohu říci, že jsme byli velmi spokojeni s panem Culkou. Je velmi milý a ochotný. Sjednali jsme pojištění nemovitostí a životní pojištění pro celou rodinu. I přes velkou vzdálenost, kterou mezi sebou máme, komunikace byla perfektní a celkové vyřízení proběhlo velmi rychle. Kéž by byly i pojišťovny tak rychlé a milé pokud někdy dojde k plnění. 🙂
15. 05. 2020
Zdeněk Š.
S prací Honzy jsem vzdycky nad míru spokojen, časově flexibilní, co slíbí to dodrží, jednání na vysoké úrovni, pozitivně naladěný člověk (což se dnes moc nevidí – radost s ním jednat), veškerým mým požadavkům vždycky vyhověl, doporučil jsem i ostatním znamým a i ty jsou taktéž nad míru spokojeni, rozhodně doporučuji.
12. 05. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím