Miluji dobrodružství, nové výzvy a poznání. I přestože ráda cestuji a dlouhou dobu jsem žila v zahraničí, vím, že návratům domů se nic nevyrovná!
Ráda vás bezpečně provedu světem nemovitostí a pomůžu vám najít vysněný domov, do kterého se budete i vy vždy rádi vracet.

Již realizované nabídky
Moje reference
Marta K.
Děkuji slečně Janě Chrobákové za profesionální práci,vstřícné a příjemné jednání s jakým jsem se dosud nesetkala a v případě potřeby se na ni opět s důvěrou obrátím.
20. 08. 2020
Ilona V.
Jana Chrobáková je milá a velmi ochotná. Měla jsem velké štěstí o všechno se postarala i nad rámec běžných povinností. Určitě se zase příště na ni obrátím. Všem doporučuji realitní kancelář Bidli a paní Janu zvlášť.
20. 08. 2020
Aneta S.
Naprosto skvělá zkušenost,rozhodně slečnu Janu doporučuji. Svou práci dělá perfektně a svědomitě.
18. 02. 2020
Hana B.
Slečna Jana nám pomohla ve všem, co se týče poradenství okolo stavění domečku a hledání nemovitostí. Mohu jen doporučit! Vše srozumitelně vysvětleno, spolehlivé jednání a hlavně rychlost! Nikdy jsem si nemyslela, že vybírání nemovitosti je taková legrace. Pokud hledáte opravdu spolehlivého člověka, obraťte se na slečnu Janu! Vřele doporučuji:)
18. 02. 2020
Hana I.
Děkuji paní Janě Chrobákové za profesionální a příjemnou spolupráci při prodeji mého bytu. Cením si flexibility při komunikaci i domlouvání prohlídek a férového přístupu jak ke mně jakožto prodávající, tak ke kupujícím. Služby paní Chrobákové doporučuji a přeji mnoho spokojených klientů.
18. 02. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím