Specialista prodeje realit v Praze a Středočeském kraji. Tato činnost mě velice uspokojuje a baví. Ač se to mnohdy nezdá, práce to bývá zábavná, kreativní a složitá. Musíte být trochu právníkem, trochu řemeslníkem a architektem, úředníkem, psychologem a dobrým organizátorem.
Ale především spolehlivým a profesionálním partnerem.
Další info o mě najdete na webu Jiri.Kuna.cz

Již realizované nabídky
Moje reference
Martin Š.
Díky panu Kunovi jsem si opravil svůj názor na profesi realitních makléřů. Profesionalita, vstřícnost a především rychlost komunikace. To vše napomohlo ke zdárnému průběhu prodeje pozemku, který nebyl díky rozdílným pohledům smluvních stran na některé právní otázky zrovna přímočarý. A neměl bych opomenout ani úplný začátek tohoto procesu - profesionální a komplexní příprava prodeje ze strany pana Kuny, včetně kvalitního zpracování prezentace nemovitosti. Ing. Martin Šafář
25. 04. 2020
Petr K.
Řekněte jednu věc, proč se Vám se mnou dobře pronajímalo? Vstřícnost, trpělivost, ochota, rychlost Proč jste si mě vybral, abych Vám pronajal byt? Poznal jsem Vás při jiném obchodu, neměl jsem důvod nezkusit hledat podnájemníka přes Vás. Co mi, podle Vás, šlo dobře? Praktická realizace, to je od doporučení ceny, inzerce, včetně fotek, přes sehnání klientů, realizace prohlídek, následný výběr.
09. 03. 2020
Martina F.
Realitní specialista pan Jiří Kuna mne kontaktoval s nabídkou možnosti prodat můj pozemek. Spolupráce s ním byla od začátku do konce rychlá a plynulá. Je spolehlivý, vstřícný, dodržuje dohodnuté termíny a vše, co slíbil a nabídl, také splnil a dotáhl do konce. Pokud budu potřebovat, v budoucnu bych se na něj jistě znovu obrátila."
09. 03. 2020
Natalja F.
Dobrý den, tímto způsobem bych ráda poděkovala realitnímu makléři Jiřímu Kunoví. Pomohl mi prodat můj nebytový prostor. Pan Kuna velmi profesionálně odvedl svoji práci. Jeho jednání bylo diskrétní a na úrovni. Díky profesionálnímu přístupu k prezentaci nebytového prostoru, fotografie, plánek, virtuální prohlídka, vlastní webové stránky pro moji nemovitost se nakonec prodala za plnou požadovanou cenu. Já, jako prodávající, tak i kupující jsme byli včas a pečlivě informováni o postupu prodeje a vývoji ohledně financování kupujícím. Byl zajištěný plný právní servis, Kupní smlouva, Smlouva o advokátní úschově, Vklad do katastru nemovitostí a také převedl energie na nového majitele. Vše proběhlo hladce a peníze byly vyplaceny včas. Jeho služby a špičkový servis při prodeji nemovitosti mohu s klidným srdcem doporučit všem jeho budoucím klientům. Přeji panu Kunovi hodně úspěchů v jeho práci. S pozdravem Mgr. N. Ferencová
03. 03. 2020
Juraj K.
Sme radi že náš domček v Tehove zastřešoval počas prodeje nemovitosti realitní makléř Jiří Kuna.Tímto mu dekujeme za přístup a profesionalitu s jakou nemovitost prodal. Pan Kuna odvedl nejenom svoji práci ale mi získali i rodinného přítele. Jeho jednání bylo diskrétní a na úrovni. Díky unikatnímu(profesnímu) přístupu k prezentaci mašeho dřevodomečku jako fotografie,technická dokumentace, virtuální prohlídka a vlastní webová stránka pro náši nemovitost se prodala za plnou námi požadovanou cenu. My, jako prodávající, tak i kupující jsme byli včas a pečlivě informováni o postupu prodeje a vývoji ohledně zajištění plného právního servisu, Kupní smlouva, Smlouva o advokátní úschově, Vklad do katastru nemovitostí. Vše proběhlo podle naší představy a peníze byly vyplaceny včas. Jeho služby a špičkový servis při prodeji nemovitosti (múžeme)my doporučujeme všem jeho budoucím klientům kteří s ním začnou spolupracovat. Přejeme panu Kunovi hodně pracovních úspěchů . Darina Semanová a Kamenistý. Díky pane Kuna.
03. 03. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím