V realitách se pohybuji od roku 2008 a od té doby mi je velkým potěšením hledat lidem nové a pěkné bydlení. Naplňuje mě práce s lidmi, navazování nových kontaktů, které se mohou stát pracovně dlouhodobé.
S Bidli mám možnost uchopit komplexnost firmy a hledat nejlepší řešení pro klienty a zajistit maximální spokojenost, což je mou prioritou.

Již realizované nabídky
Moje reference
Ivan R.
Rok jsem se snažil prodat 1+kk byt na Žižkově, ve velmi žádané lokalitě. Byt byl po úplné rekonstrukci, plovoucí podlaha, dlažba v chodbě, obklady v koupelně i wc byly stejného dekoru, nádherně spolu ladily, úplně nová kuchyňská linka, včetně myčky, pračky, trouby atd. Oslovily mě známé firmy, skutečně veliké realitky. Avšak, rok byl můj byt neprodejný. Jednou večer čtu email od mně neznámé realitní makléřky. Protože já se nikdy nevzdávám, na nabídku spolupráce s paní Vegelovou jsem odpověděl. Nevěřil jsem vlastním očím! Tato drobná dáma prodala můj (předtím rok neprodejný) byt s takovou noblesou, profesionálně a rychle, že bych všem přál, aby jejich obchod s nemovitostí režírovala tato dáma. Zastřešující realitní společnost Bidli následně vypořádala celý obchod velice profesionálně, rychle a bez chyb. Právnička byla velmi profesionální, flexibilní, vstřícná a milá. Kooperací paní Vegelové, společnosti Bidli a spolupracující právničky, byl obchod uzavřen během neuvěřitelných dvou týdnů a peníze doputovaly na můj účet ve smluvené částce. Děkuji této útlé, avšak velmi vitální a schopné dámě, která je velice profesionální. Díky její profesionalitě jsem se přestěhoval do nového bytu bez nervů. Ještě jednou, moc děkuji, paní Vegelová. S upřímnou vděčností, Ivan Růžička
17. 08. 2020
Kateřina G.
S paní Vegelovou se spolupracovalo velice dobře. Hlídala veškeré podklady a dokumenty, stačilo se jen domluvit na schůzce a vše se zařídilo včetně právníka. Opravdu velká pomoc a mohu vřele doporučit. Kateřina G.
03. 07. 2020
Jiří H.
PRODÁVAJÍCÍ: Rád bych chtěl tímto poděkovat za úspěšné dokončení obchodu a popřát všem do budoucna úspěchy v osobním i pracovním životě. S pozdravem a pěkný den Jiří Havrda KUPUJÍCÍ: S paní Vegelovou jsme byli spokojeni. Domluva s ní byla rychlá a veškeré dokumenty k bytu, které jsme si během naší komunikace postupně vyžádali, zaslala ještě téhož dne téměř ihned. Byla milá, vstřícná a kde mohla, tak pomohla. Samotný proces koupě se poněkud zpomalil, když přišlo na řadu vylaďování kupní smlouvy (několik dnů trvalo, než jsme je dostali k přečtení, a po zaslání našich komentářů ještě poměrně dlouho trvalo, než jsme se dostali k čistopisům, které bychom mohli ukázat bance. Nakonec jsme to všechno stihli, ale bylo to sotva den před termínem). Na druhou stranu advokátní úschovna vyšla vstříc všem našim požadavkům na úpravy, za což jsme byli vděčni. Služby Bydli.reality mohu doporučit. Klára Volková
19. 05. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím