Na obchodu s nemovitostmi si cením spokojených zákazníků. Máte-li nemovitost, kterou potřebujete prodat nebo pronajmout, jsem tu vždy pro Vás.

Již realizované nabídky
Moje reference
Šárka R.
S paní Šárkou Beranovou jsem vyřizovala financováni koupě svého bytu, kde vše proběhlo v naprostém pořádku a s panem Ondřejem Hofmanem jsem byt kupovala a mohu jen doporučit - velmi profesionální a milé jednání.
12. 06. 2020
Aleš P.
Rychlé a férové jednání, komunikace na jedničku a přesné plnění všech dohod ohledně pronájmu. Za celou rodinu mohu říci, že pro další spolupráci se obrátíme opět na pana Ondřeje Hofmana.
09. 06. 2020
Lukáš Z.
Naprostá spokojenost, super jednání , žádné zbytečné zdržování. S BIDLI konkrétně s p. Hofmanem jsme prodávali náš byt v Jablonci n/N a mohu jen doporučit, zvlášť musím vyzdvihnout možnost a hlavně funkci profesionálního nafocení a natočení bytu. Byt byl prodán téměř okamžitě.
22. 05. 2020
Michal M.
Sdílím velice pozitivní zkušenost v záležitosti prodeje bytu. Od chvíle první schůzky do připsání peněz na účet uběhly dva měsíce. Jednání pánů Ondřeje Hofmana a Jakuba Pýchy bylo vždy profesionální a dobře připravené. Mimo nutné součinnosti při stylingu bytu a podpisu dokumentů jsem nemusel ve věci prodeje bytu nic dělat a ušetřil jsem hodně času. Pány Hofmana a Pýchu mohu vřele doporučit. Celkově nadstandardní přístup a veliká spokojenost.
10. 05. 2020
Veronika J.
Maximální spokojenost s panem Hofmanem. Kupovali jsme byt v Děčíne. Mohu spolehlivě doporučit.
06. 03. 2020
Najmanová .
Pan Hofman je profesionál, se kterým je radost spolupracovat. Vždy platí co řekne, je s ním skvělá komunikace a vždy jedná v zájmu klienta. Výborně vyřídí veškeré formality a informuje o každém svém kroku. Za mě nejlepší realitní agent, kterého jsem potkala. Rozhodně ráda komukoliv doporučím.
05. 02. 2020
Petr L.
S panem Hofmanem spolupracujeme dlouhodobě a plánujeme pokračovat i nadále. Kvalitní a rychlé zpracování a především řádné a včasné plnění požadavků vede k mé naprosté spokojenosti. Mohu pouze doporučit, a to jak ze strany poptávajícího tak i také ze strany nabízejícího.
29. 01. 2020
Jindřich B.
Doporučuji naprosto pro bezproblémový prodej. Vše vyřešeno podle dohody k úplné spokojeností všech zúčastněných. Dále bych chtěl pochválit i jeho kolegu pana Pýchu za vzornou prezentaci. Díky.
11. 01. 2020
Jan K.
Doporučuji výhradně, naprosto bezproblémový prodej vyřešen v dosti krátkém horizontu ke spokojeností kupujících i mé. Díky.
18. 11. 2019
Petr H.
Velmi dobrá spolupráce. Velice děkujeme panu Hofmanovi. Prodal naši chalupu a se vším pomohl. Velmi dobrá komunikace. Vřele doporučujeme.
19. 08. 2019
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím