Podání ruky má pro mě stejný význam jako smlouva. V obchodě uznávám férové jednání a lidský přístup.

Již realizované nabídky
Moje reference
Magda M.
S realitním makléřem Radkem Pajičem jsem měla od začátku naší spolupráce dobré zkušenosti - vždy mi nabídl možnosti, výběr nechal na mě a do ničeho mě nenutil. Byl ke mě maximálně otevřený a vycházel vstříc mým požadavkům, i když to v danou chvíli nebylo v jeho prospěch. Pochopil, že provize přichází se spokojeným zákazníkem...
10. 06. 2020
Jindřiška S.
Děkujeme Radku Pajičovi za výpomoc při prodeji domu. Velmi ochotně se nám věnoval a i přes velkou vzdálenost a situaci s karanténou absolvoval spoustu prohlídek.
29. 05. 2020
Petra J.
Bydleli jsme v bytě, ale jak to tak bývá, byt už potřeboval rekonstrukci a nám se do ní úplně nechtělo. Nechtělo se nám stěhovat na dobu rekonstrukce někam do nájmu a celkově nám to nepřišlo jako úplně dobrý nápad. Rozhodli jsme se tedy udělat akci kulový blesk. Naším průvodcem byl Radek Pajič z Bidli, který se o nás celou dobu staral a musíme přiznat, že to byl proces náročný a zdlouhavý - prodat stávající nemovitost, vyřešit nákup nové nemovitosti, prohlídky, jednání s prodávajícím i kupujícími, bylo toho opravdu hodně. Jsme rádi za Radkovu trpělivost, snahu nacházet řešení i v situacích, kdy jsme neviděli světlo na konci tunelu. Velmi si ceníme servisu, kdy jsme se mohli spolehnout, že co se řeklo, to platilo.Radek v této naší situaci rozhodně nebyl sám a celý Bidli tým odvedl skvělou práci.Dostali jsme díky vaší práci nový start do života a velmi si toho vážíme. Věříme, že s vaším přístupem budete mít spoustu spokojených klientů i do budoucna. Děkujeme!
28. 04. 2020
Patrik T.
Rád bych se podělil o svoji zkušenost s prodejem bytu přes realitního makléře Radka Pajiče. Od začátku naší spolupráce jsem ocenil zejména dynamiku a celkové tempo, jakým se daly věci do pohybu. O ceně prodávané nemovitosti jsme měli jasno, pan Pajič nám rychlým propočtem naši představu potvrdil a my šli tak s cenou okamžitě na trh. Jednalo se o atypické bydlení, které mělo předurčeného kupce, a sice člověka, který bude kupovat srdcem. Nabídek jsme během prodeje dostali několik, na tu správnou jsme čekali asi 5 měsíců, a byla to zásluha právě pana Pajiče, že se byt nakonec úspěšně prodal. Přímočaré a přátelské jednaní celou tu anabázi velmi zpříjemnilo a ujistilo mě o správnosti výběru RK.
11. 02. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím