Obchodování s realitami se zabývám více než pět let. Pro své klienty zajišťuji kompletní servis při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Ze své zkušenosti vím, že čestné jednání, vzájemná důvěra a profesionální přístup jsou základem úspěchu každého obchodu. Těším se na spolupráci s Vámi.

Již realizované nabídky
Moje reference
Simona H.
Dobrý den, tímto chci poděkovat za Vaši spolupráci a ochotu při prodeji parcely. Patří Vám velké dík za příjemné a vstřícné jednání . S pozdravem H.S.
24. 06. 2020
Rudolf D.
Chci poděkovat panu Horákovi za jednání a vstřícnost při prodeji mých nemovitostí-bytu v Novém Boru a pozemků v Žirči. Stejně tak za férový přístup při doporučitelské činnosti. R.D.
12. 06. 2020
Radka F.
Při koupi bytu v rodinném domě jsem využila služeb společnosti Bidli a pomoci pana Tomáše Horáka. Pan Tomáš Horák zajistil vše potřebné ke koupi nemovitosti. Od počátku až do konce dohlížel nad celou transakcí. Spolupracoval s dalšími kolegy, kteří mi nabídli pomoc se zafinancovánim nemovitosti. Umožnil mi koupi nádherného bytu. S jeho službami a pomocí jsem byla maximálně spokojená.R.F.
10. 06. 2020
PharmDr Hana V.
Vážený pane Horáku, děkujeme za Váš profesionální přístup, vstřícnost a rychlost při prodeji našeho pozemku. Jednání s Vámi bylo naprosto korektní, v případě potřeby jste nám vždy ochotně poradil a pomohl. Děkujeme a rádi Vás každému doporučíme. -- S přáním hezkého dne David V.
09. 06. 2020
Marie G.
Vážený pane Horáku, musím touto cestou poděkovat za profesionální a lidský přístup při prodeji naší emovitosti v Chrudimi-Markovicích. Vaše služby tímto vřele doporučuji budoucím i stávajícím klientům. S přáním hezkého dne Marie G.
09. 06. 2020
Radek M.
S panem Horákem spolupracuji při obchodování s nemovitostmi delší dobu. Jeho služby jsou profesionální, s perfektním přehledem o trhu nemovitostí. Jeho služby jsem několikrát doporučil a vždy ke spokojenosti. Radek M.
09. 06. 2020
Michal M.
Chtěl bych touto cestou poděkovat makléři Tomáši i Horákovi za profesionální a rychlé jednání při prodeji bytu. Bylo vše dle mých představ. Mohu jen doporučit. Michal M.
09. 06. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím