Bidli - Jednoduše doma

Interiérový designér

Představujeme Vám Bidli design. Jsme tým profesionálů, kteří jsou tady pro splnění všech představ o dokonalém domově. A> už chcete zařídit dětský pokoj, kuchyni či celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér. Více informací

Interiérový designér

Pracujeme s ověřenými dodavateli kvalitního nábytku nebo doplníme Váš domov o kuchyně či nábytek naší vlastní výroby. Už nemusíte trávit čas přemýšlením o tom, jestli se sedačka hodí ke kuchyni a jaká zvolit dvířka na skříňky. Stačí zavolat a Bidli design se o vše postará. Jsme tým profesionálů, kteří jsou tady pro splnění všech představ o dokonalém domově. A> už chcete zařídit dětský pokoj, kuchyni či celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér. Pracujeme s ověřenými dodavateli kvalitního nábytku nebo doplníme o kuchyně či nábytek naší vlastní výroby. Už nemusíte trávit čas přemýšlením o tom, jestli se sedačka hodí ke kuchyni a jaká zvolit dvířka na skříňky.

y

Jak tvoříme domovy ve 4. krocích:

1

Úvodní konzultace

Prvotní schůzka s interiérovým designérem slouží ke vzájemnému seznámení. Popovídáme si o rozsahu zakázky, vašich představách a potřebách. Najdeme společně vhodné barevné spektrum a styl vašeho prostoru. Naše úvodní setkání zabere cca 2 hod.

2

Prezentace

Na druhé schůzce Vám designér představí návrh interiéru v podobě tabla/vizualizace s předběžným rozpočtem. Společné doladíme detaily a případné změny. Abyste si mohli splnit všechny sny, zajistíme vám i financování.

3

Zajištění nábytku na míru

Naši dodavatelé pro Vás zhotoví kvalitní a originální nábytek na míru nebo udělají přestavbu interiéru. Pokud se rozhodnete pro nábytek z katalogu, pomůžeme vám ho objednat z našeho e-shopu. Vybrat si samozřejmě můžete i své dodavatele.

4

Bydlíte s Bidli

A jsme ve finále. Pokud jste si vybrali další služby od nás, dokončíme stavební práce, nábytek vám dopravíme, smontujeme, uklidíme a pak už můžete spokojeně bydlet

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím