Bidli - Jednoduše doma

Interiérový design

Představujeme vám Bidli design. Jsme tým profesionálů, který je tu od toho, aby splnil všechny vaše představy o dokonalém domově. Ať už chcete zařídit dětský pokoj, kuchyni či celý dům, naši interiéroví designéři vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér. Více informací

Interiérový design

Pracujeme s ověřenými dodavateli kvalitního nábytku. Váš domov můžeme doplnit o kuchyně či nábytek naší vlastní výroby. Už nemusíte trávit čas přemýšlením o tom, jestli se sedačka hodí ke kuchyni a jaká zvolit dvířka na skříňky. Stačí zavolat a Bidli design se o vše postará. Jsme tým profesionálů, který je tady pro splnění všech představ o dokonalém domově. Ať už chcete zařídit dětský pokoj, kuchyni či celý dům, naši interiéroví designéři vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Jak tvoříme domovy ve 4 krocích:

1

Úvodní konzultace

Prvotní schůzka s interiérovým designérem slouží ke vzájemnému seznámení. Popovídáme si o rozsahu zakázky, vašich představách a potřebách. Najdeme společně vhodné barevné spektrum a styl vašeho prostoru. Naše úvodní setkání zabere cca 2 hod.

2

Prezentace

Na druhé schůzce vám designér představí návrh interiéru v podobě tabla/vizualizace s předběžným rozpočtem. Společně doladíme detaily a případné změny. Zajistíme vám i financování, abyste si mohli splnit všechny vaše sny o dokonalém bydlení.

3

Zajištění nábytku na míru

Naši dodavatelé pro vás zhotoví kvalitní a originální nábytek na míru nebo udělají přestavbu interiéru. Pokud se rozhodnete pro nábytek z katalogu, můžete si ho rovnou objednat prostřednictvím našeho e-shopu nebo si samozřejmě vybrat své vlastní dodavatele.

4

Bydlíte s Bidli

A jsme ve finále. Pokud jste si vybrali z našich dalších služeb, dokončíme stavební práce, nábytek vám dopravíme, smontujeme, uklidíme a pak už můžete spokojeně bydlet.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Petra Tománková
Interiéry
Poznejte průvodce
Denisa Vanek
Interiéry
Poznejte průvodce
František Macháček
Interiéry
Ústí nad Labem
Poznejte průvodce
Daniela Krulikovská
Interiéry
Ostrava
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím