Bidli - Jednoduše doma

Design interiérů

Představujeme vám Bidli Interiéry. Jsme tuzemský výrobce kuchyní a interiérů s příběhem. Spolupráci stavíme na dlouholetých vztazích. Do řemesla vkládáme svoje srdce. Poctivou prací plníme vaše sny o bydlení. Více informací

Design interiérů

Jsme tým profesionálů, kteří jsou tady pro splnění všech představ o dokonalém domově. Ať už chcete zařídit dětský pokoj, kuchyni či celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér. Pracujeme s ověřenými dodavateli kvalitního nábytku nebo doplníme o kuchyně či nábytek naší vlastní výroby. Už nemusíte trávit čas přemýšlením o tom, jestli se sedačka hodí ke kuchyni a jaká zvolit dvířka na skříňky.

Jak tvoříme domovy ve 4. krocích:

1

Úvodní konzultace

Prvotní schůzka s interiérovým designérem slouží ke vzájemnému seznámení. Popovídáme si o rozsahu zakázky, vašich představách a potřebách. Najdeme společně vhodné barevné spektrum a styl vašeho prostoru. Naše úvodní setkání zabere cca 2 hod.

2

Prezentace

Na druhé schůzce Vám designér představí návrh interiéru v podobě tabla/vizualizace s předběžným rozpočtem. Společné doladíme detaily a případné změny. Abyste si mohli splnit všechny sny, zajistíme vám i financování.

3

Zajištění nábytku na míru

Naši dodavatelé pro Vás zhotoví kvalitní a originální nábytek na míru nebo udělají přestavbu interiéru. Pokud se rozhodnete pro nábytek z katalogu, pomůžeme vám ho objednat z našeho e-shopu. Vybrat si samozřejmě můžete i své dodavatele.

4

Bydlíte s Bidli

A jsme ve finále. Pokud jste si vybrali další služby od nás, dokončíme stavební práce, nábytek vám dopravíme, smontujeme, uklidíme a pak už můžete spokojeně bydlet

Materiály a spotřebiče

Materiály
Spotřebiče

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Ing. Jiří Popolanský
Hypotéky
Brno
Poznejte průvodce
Renáta Gottfriedová
Hypotéky
Ostrava
Poznejte průvodce
Radka Klečková
Hypotéky
Liberec
Poznejte průvodce
Alena Kudrnová
Hypotéky
Praha
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím