Bidli - Jednoduše doma
Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby. Více informací

Finance

Chcete si pořídit nové bydlení, nebo vylepšit to stávající? Přemýšlíte o tom, jak vaše bydlení financovat? Najdeme pro vás vhodné řešení. Naši průvodci financováním vám pomohou s výběrem toho správného úvěru na bydlení. Dlouhodobě spolupracujeme také s bytovými družstvy a SVJ. Pokud plánujete rekonstrukci bytového domu a hledáte vhodné financování, jste u nás správně.

Služby

1

Hypoteční úvěry

Hypotéka nebo Hypoúvěr jsou vhodné k financování vašich bytových potřeb, např. koupě nemovitosti nebo pozemku, stavby nového domu či rozsáhlejší rekonstrukce.

2

Předhypoteční úvěry

Předhypoteční úvěr je krátkodobý úvěr k investování do nemovitosti, který je poskytován bez zajištění nemovitostí v kombinaci s následným hypotečním úvěrem.

3

Rychloúvěry

Úvěry na rekonstrukci, nákup nového nábytku, zateplení fasády nebo třeba na výměnu oken získáte s minimem potřebných dokladů a bez nutnosti ručitele. Vyřízení je rychlé.

4

Úvěry ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření získáte s pevnou úrokovou sazbou. To znamená, že se v budoucnu u vašeho úvěru nebude měnit. Můžete ho čerpat již po dvou letech spoření.

5

Refinancování úvěrů na bydlení

Přeneste si úvěr k nám. Pomocí refinancování úvěru na bydlení, který již nějakou dobu splácíte, můžete dosáhnout na nižší úrokové sazby. To se promítne do nižších měsíčních splátek.

6

Pojištění stavby i domácnosti

Pojištění majetku vám pomůže při mimořádných událostech jako jsou požár, výbuch, úder blesku, poškození vodovodu, zatečení srážek a také v případě krádeže a vandalismu.

7

Životní pojištění

Životní pojištění ochrání vás i vaše blízké v nepříznivých životních situacích. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce pojistných rizik a najít vhodné individuální řešení.

8

Spoření a investice

S námi můžete spořit na bydlení, svým dětem nebo na penzi. Investiční fondy vám umožní zhodnotit volné finanční prostředky prostřednictvím kapitálových trhů.

9

Cestovní pojištění

Ať už se chystáte cestovat, sportovat, nebo jedete pracovně do zahraničí, buďte vždy bez obav. Pojistěte se na cestu proti úrazu, nemoci, poškození cizí věci nebo třeba krádeži.

10

Pojištění automobilů

Všichni vlastníci automobilů jsou povinni dle zákona sjednat pro své vozidlo pojištění odpovědnosti za škodu. Z tohoto pojištění jsou hrazeny případné škody na zdraví a majetku.

Hledám nemovitost

Vyberte si nemovitost podle svých představ z naší nabídky volných bytů, domů, pozemků a developerských projektů. Pokud chcete stavět, postavíme vám nízkoenergetickou dřevostavbu.

Potřebuji financování

Naši průvodci s vámi vyberou nejlepší způsob financování, který odpovídá vašim možnostem a očekáváním. Řešení máme i pro SVJ a bytová družstva.

Vše ostatní nechám na vás

Veškerou administrativu můžete bez obav nechat na nás. Pomůžeme vám získat stavební povolení, prodat stávající nemovitost, zařídíme přepisy energií a vaši domácnost také pojistíme.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Jiří Benáček
Hypotéky
Znojmo
Poznejte průvodce
Lenka Marešková
Finance
Příbram
Poznejte průvodce
Eva Gajdošová
Hypotéky
Praha
Poznejte průvodce
Renáta Gottfriedová
Hypotéky
Ostrava
Poznejte průvodce
Reference
Jitka V.
Dobry den vsem, kteri hledaji odborniky v oblasti bydleni. Z vlastni zkusenosti musim doporucit jedinne Bidli,kde lze vse vyresit rychle, jednoduse a hlavne velmi srozumitelne "pod jednou strechou".Nemusite prebihat od urednika k urednikovi, jelikoz zde si sednete k salku dobre kavy a vyresite vse naraz a to od prodeje bytu az po cerpani hypotecniho uveru. V klidu a v pohode, bez stresu. Nedavno jsme s manzelem a dvema malymi detmi shaneli vetsi bydleni, dlouho jsme to odkladali plni obav, z toho, jak vse zaridit. Potrebovali jsme prodat stary maly byt a soucasne ve velmi kratke dobe ziskat hypoteku na byt novy. Jelikoz jsem na rodicovske dovolene nejsme pro vetsinu bank v pozici mlade rodiny dostatecne solventni. Moje I manzelova banka nam nechtely pujcit a tak nas napadlo obratit se na bidli, kde nas vylozene zachranil clovek na svem miste a to pan Martin Gazdik. Je to opravdovy specialista se srdcem na spravnem miste a neuveritelnym umem zaridit vse rychle a prehledne. Pomohl nam zaridit hypoteku velmi rychle a s podminkami, ktere nam vyhovuji. Diky Martinovi jsme dosahli vysneneho bydleni, kde se nam krasne bydli, bez nej a jeho tymu: Lucie Gazdikove a Natalie Dvorakove, bychom to nezvladli. Vsem patri nase velke DIKY. Dale bychom chteli podekovat za bezchybny servis v oblasti prodeje stareho bytu panu Vitezslavovi Culkovi a pani Irene Drazkove a jejich kolegum, kteri prodali byt rychle a v cene, kterou jsme za byt chteli ziskat a to take velmi rychle a spolehlive. V bidli panuje pratelska atmosfera, kde se citite prijemne a za nas se muzete na cleny tymu Bidli spolehnout, muzeme totiz jedinne doporucit.
13. 03. 2020
Sylva M.
Vážená Bidli a Vážená Modrá Pyramido, Píši vám jako vaše velmi spokojená klientka, abych zde vyjádřila poděkování a vděčnost, protože diky naprosto mimořádně kvalitni práci pana Lukáše Josefuse bude moje rodina mít vytouženou možnost bydlet pospolu pod jednou střechou v krásném domě se zahradou, a především si budu moci vzít k sobě moji přestárlou a nevidomou maminku a poskytnout jí takto důstojné stáří. Toto je pro mne hodnota naprosto nejvyšší, která se nedá ničím vyvážit, a jsem si jista, že bez práce pana Josefuse by se mi to nikdy nepovedlo. Byla jsem určitě nejsložitější klient, jakého si lze představit, a potřebovala jsem poměrně vysoký úvěr u Modré Pyramidy, abych koupi zmíněného domova pro moji rodinou mohla realizovat. Pan Josefus byl ochoten se mne jako klienta ujmout přesto, že věděl, že tento případ jej bude stát mnohem víc práce než standardní případ, že bude se potýkat s mnohými komplikacemi, spotřebuje s tím mnohem více času a bude muset počítat s nepružnou komunikací, protože pracuji na operačním sále a ještě k tomu v zahraničí. Z těchto důvodů se mou žádosti o úvěr předtím nikdo nebyl ochoten vůbec ani zabývat, zkrátka - přespříliš práce a muzika nejistá... Pan Josefus se mne nejen ujal, ale skutečně celou věc dokázal dotáhnout do štastného konce. Jeho profesionalita je naprosto fantastická, při jednání je velmi příjemný, lidský, a přitom naprosto profesionální. Nikdy mi nedal nijak najevo, že jeho i jeho čas je vzácný a přizpůsobil si jej pro mne podle mých potřeb, protože jsem na jednání lítala ze zahraničí. Vysoce si vážím, že jednal s individuálním přístupem, s pochopením mé složité rodinné situace, a s maximální snahou najít řešení. Skutečně jako vrcholový sportovec, který do toho dá opravdu všechno a nic nevzdává. Záleží mi na tom, abyste věděli, jak skvělého člověka máte ve svém týmu. Bez jakékoli nadsázky zde mohu říct, že moje vděčnost, za to, že svým úžasným a ojedinělým výkonem nám umožnil cestu k opravdovému domovu, mne bude provázet s každým otevřením jeho dveří. S pozdravem, MUDr Sylva Ambrozová
11. 03. 2020
Dušan P.
Hypotéku jsme řešili s panem Ing. Češíkem a nemohli jsme vybrat lépe. Rychlé jednání a maximální nápomocnost ve všech směrech. Pan Česík umí v oboru chodit, můžu ho doporučit všem, kdo si nejsou jistí, kde s financováním bydlení začít.
10. 03. 2020
Daniel K.
- Pan Ing. Pavel Češík je opravdu třída ve svém oboru. Velmi mi pomohl s koupí bytu a hlavně s celým procesem získání hypotéky. Je moc ochotný a rychlý. Vše nám dobře vysvětlil. Mohu jen doporučit! Děkuji. Karnas
09. 03. 2020
Pavel P.
Dobrý den, potřebovali jsme s manželkou úvěr na nákup chaty či chalupy, kterou dosud nemáme vybranou a stále hledáme. Chtěli jsme si nechat předem schválit úvěr a v Bidli nám s tímto pomohla paní ing. Eva Gajdošová. Před prvním setkáním s paní Gajdošovou jsme měli několik schůzek s poradci od různých RK , ale tyto schůzky byly bez konkrétních čísel a podmínek úvěrů. Proto nás překvapilo setkání s paní Gajdošovou, která nám přesně vysvětlila podmínky a se vším nám pomohla. Potřebovali jsme i posunou lhůtu pro čerpání úvěru a i toto nám paní Gajdošová pohlídala a upozornila nás, že je potřeba podat žádost o prodloužení této lhůty. Proto mohu dát toto doporučení. Jednání vždy příjemné a hlavně profesionální.
06. 03. 2020
Barbora K.
Domlouvala jsem koupi bytu přes nejmenovanou realitní kancelář, kde jsem ne zcela byla spokojena. Dostala jsme skvělé doporučení na Bidli, kde si i má kolegyně nechávala zařizovat Hypo úvěr od p. Lenky Kaderové. S touto milou dámou jsem byla velice spokojená. Její lidský přístup, jednání a komunikace je na velice profesionální úrovni. Velice si vážím takových lidí, jelikož se člověk s takovým přístupem setká pouze párkrát za život. Chtěla bych touto formou recenze poděkovat paní Kaderové a vyzdvihnout její přístup. Zároveň když jsem u té chvály, chtěla bych i poděkovat na spolupráci v Bidli s paní Vajdečkovou, která nám zajišťovala pojištění bytu a překlenovací úvěr od Buřinky. Ještě jednou moc děkuji :)))
05. 03. 2020
Helena P.
Dobrý den, před nějakou dobou jsem po mnoha letech objevila chalupu, která byla nabízena k prodeji. Chalupu velmi krásnou, umístěnou v mé zamilované lokalitě jižních Čech. Protože jsem však byla již téměř v důchodovém věku, nebyla jsem schopná najít banku, která by byla ochotná nabídnout hypotéku na splátky v rozumné výši za rozumnou cenu. Od známých jsem dostala referenci na finanční poradkyni, paní Evu Gajdošovou, která mi nejenom připravila splátkový plán v souladu s mými potřebami, ale pomohla mi projít všechna úskalí koupě nemovitosti. Pomohla mi připravit vše potřebné od návrhu smlouvy, přes rychlé zajištění znalce, až po finální pojistnou smlouvu na nemovitost. Kdykoliv mám dnes ještě nějaký dotaz, obratem se mi věnuje a případné problémy řeší s laskavým úsměvem. Děkuji mnohokrát za pomoc při splnění mého snu!
05. 03. 2020
Jan H.
Paní Eva Gajdošová, milá, ochotná, se vším poradila a hlavně nedělalo ji problém zvednout tel. kdykoliv, neměl jsem pocit, že ji obtěžuji. Děkuji.
05. 03. 2020
Rudolf B.
Už to je přes rok, kdy jsme řešili refinancování naší hypotéky na dům. Obrátili jsme se na poradkyní na hypotéky, kterou byla paní Eva Gajdošová. V naší konkrétní situaci bylo řešení refinancování úspěšné a díky dohodnutým podmínkám i mnohem výhodnější než u původní banky. Odbornice s dokonalým přehledem na finančním trhu.
05. 03. 2020
James C.
I needed a loan or mortgage to renovate a property. Eva Gajdošová at Bidli was extremely helpful in explaining my options and the benefits and drawbacks of each, choosing the right product, and dealing with all the related administration. Eva was communicative, engaged, and knowledgeable, and her helpfulness went above and beyond the call of duty.
05. 03. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím