Bidli - Jednoduše doma
Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby. Více informací

Finance

Chcete si pořídit nové bydlení, nebo vylepšit to stávající? Přemýšlíte o tom, jak vaše bydlení financovat? Najdeme pro vás vhodné řešení. Naši průvodci financováním vám pomohou s výběrem toho správného úvěru na bydlení. Dlouhodobě spolupracujeme také s bytovými družstvy a SVJ. Pokud plánujete rekonstrukci bytového domu a hledáte vhodné financování, jste u nás správně.

Služby

1

Hypoteční úvěry

Hypotéka nebo Hypoúvěr jsou vhodné k financování vašich bytových potřeb, např. koupě nemovitosti nebo pozemku, stavby nového domu či rozsáhlejší rekonstrukce.

2

Předhypoteční úvěry

Předhypoteční úvěr je krátkodobý úvěr k investování do nemovitosti, který je poskytován bez zajištění nemovitostí v kombinaci s následným hypotečním úvěrem.

3

Rychloúvěry

Úvěry na rekonstrukci, nákup nového nábytku, zateplení fasády nebo třeba na výměnu oken získáte s minimem potřebných dokladů a bez nutnosti ručitele. Vyřízení je rychlé.

4

Úvěry ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření získáte s pevnou úrokovou sazbou. To znamená, že se v budoucnu u vašeho úvěru nebude měnit. Můžete ho čerpat již po dvou letech spoření.

5

Refinancování úvěrů na bydlení

Přeneste si úvěr k nám. Pomocí refinancování úvěru na bydlení, který již nějakou dobu splácíte, můžete dosáhnout na nižší úrokové sazby. To se promítne do nižších měsíčních splátek.

6

Pojištění stavby i domácnosti

Pojištění majetku vám pomůže při mimořádných událostech jako jsou požár, výbuch, úder blesku, poškození vodovodu, zatečení srážek a také v případě krádeže a vandalismu.

7

Životní pojištění

Životní pojištění ochrání vás i vaše blízké v nepříznivých životních situacích. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce pojistných rizik a najít vhodné individuální řešení.

8

Spoření a investice

S námi můžete spořit na bydlení, svým dětem nebo na penzi. Investiční fondy vám umožní zhodnotit volné finanční prostředky prostřednictvím kapitálových trhů.

9

Cestovní pojištění

Ať už se chystáte cestovat, sportovat, nebo jedete pracovně do zahraničí, buďte vždy bez obav. Pojistěte se na cestu proti úrazu, nemoci, poškození cizí věci nebo třeba krádeži.

10

Pojištění automobilů

Všichni vlastníci automobilů jsou povinni dle zákona sjednat pro své vozidlo pojištění odpovědnosti za škodu. Z tohoto pojištění jsou hrazeny případné škody na zdraví a majetku.

Hledám nemovitost

Vyberte si nemovitost podle svých představ z naší nabídky volných bytů, domů, pozemků a developerských projektů. Pokud chcete stavět, postavíme vám nízkoenergetickou dřevostavbu.

Potřebuji financování

Naši průvodci s vámi vyberou nejlepší způsob financování, který odpovídá vašim možnostem a očekáváním. Řešení máme i pro SVJ a bytová družstva.

Vše ostatní nechám na vás

Veškerou administrativu můžete bez obav nechat na nás. Pomůžeme vám získat stavební povolení, prodat stávající nemovitost, zařídíme přepisy energií a vaši domácnost také pojistíme.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Renáta Gottfriedová
Hypotéky
Ostrava
Poznejte průvodce
Lenka Marešková
Finance
Příbram
Poznejte průvodce
Radka Klečková
Hypotéky
Liberec
Poznejte průvodce
Václav Maleček
Hypotéky
Praha
Poznejte průvodce
Reference
Pavel J.
Dobrý den, paní Jelínková, tak jsem již úspěšně zapsaný v katastru, vypadá to, že vše proběhlo již hladce. Chtěl jsem Vám i paní Mrázikové velmi poděkovat za skutečně nadstandardní spolupráci.
13. 07. 2020
Andrea M.
Při spolupráci s firmou Bidli mi byl doporučen pan Kužel jako odborník na investování. Investicím nerozumím, a tudíž se mi na začátku zdálo vše složité, ale pan Kužel mi vše vysvětlil a zvolil pro mě nejsnadnější variantu investice. Jeho přístup je velmi profesionální, ale lidský. Všem mohu jeho služby vřele doporučit.
07. 07. 2020
Dana S.
Kdyby mi nebyl doporučen pan Petr Kužel, peníze bych asi nikam neinvestovala. Díky Petrovi jsem ztratila obavy. Už několikrát mě přesvědčil, že je skvělým odborníkem a také úžasný a slušný člověk.
02. 07. 2020
Mykhaylo D.
S panem Jiřím Kahounem a jeho službami pro nás jsme byli nadmíru spokojeni. Hypoteční úvěr od Modré pyramidy pomohl v minulosti zajistit několika našim blízkým příbuzným a proto i pro nás byl jasnou volbou a téměř sázkou na jistotu. Vyzdvihli bychom hlavně jeho lidský přístup, zejména přátelské jednání a komunikaci, kterou přizpůsobuje nám klientům, kteří nemají v tomto odvětví žádné zkušenosti. Většinu administrativních věcí jsme spolu vyřizovali online, převzal za nás i komunikaci s třetí stranou ohledně koupě nemovitosti a tím nám neskutečně ulehčil. Vše vyřešil, se vším si poradil a jen díky němu jsme to vše zvládli. Ohromně si ho vážíme, a tímto mu mnohokrát děkujeme za jeho služby. Je to člověk na pravém místě. S úctou a pozdravem Drešerovi.
02. 07. 2020
Petr O.
David Sybol je mým finančním poradcem již více než sedm let. Za tuto dobu mi pomáhal s řešením celé řady mých potřeb ze světa financí, od nejrůznějších forem spoření (podílové fondy, investiční pojištění) až po hypoteční financování mých bytových potřeb. Spolupráce s ním byla vždy příjemná, vždy se snažil nejprve dobře naslouchat mým potřebám a pochopit je tak, aby mohl následně nabídnout vhodná řešení, a to obvykle ve více alternativách. Nikdy jsem neměl z jeho jednání pocit toho, že se mi snaží vnutit něco, co by nemuselo být pro mě vhodné a mělo by být spíše nástrojem jeho osobního prospěchu. Jednání byla vždy věcná a konstruktivní, stejně tak i komunikace s ním, ať už při osobních setkáních, či po mailu a telefonu. Spolupráci s ním tak mohu po všech stránkách jedině doporučit. Již jsem tak ostatně i aktivně učinil, kdy David poskytuje své poradenské služby také mojí partnerce.
18. 06. 2020
Petr Š.
Petr je odborník v tom, co dělá. Má veškeré znalosti o dané oblasti a profesionální přístup. Ohledně investic dokáže poradit se vším, co člověka dokáže napadnout a vždy navrhne nejlepší možné řešení. Petr Šolc
16. 06. 2020
Aleš V.
Dobrý den. V červenci 2019 jsem navštívil svoji banku s prosbou o financování koupě domu. Bylo mě sděleno , že toto financování nelze realizovat z důvodu nízké hodnoty našetřených prostředků.. V této době jsem dostal kontakt na p. Culku Jana z firmy .Bidli. Při první schůzce jsem byl skeptický vzhledem k vysoké částce ,způsobu financování . P. Culka mě přesvědčil, že to nemožné není.. Poskytl mě perfektní servis . Skutečně zajistil finanční krytí ve velmi krátkém čase a dnes bydlím ve vysněném domě.
15. 06. 2020
Šárka R.
S paní Šárkou Beranovou jsem vyřizovala financováni koupě svého bytu, kde vše proběhlo v naprostém pořádku a s panem Ondřejem Hofmanem jsem byt kupovala a mohu jen doporučit - velmi profesionální a milé jednání.
12. 06. 2020
Renata S.
Gábina je sympatická,dynamická mladá žena, která svou prací žije a tomu také odpovídají její pracovní výsledky, ve svém oboru je bezkonkurenční navíc její milá povaha a lidskost tvoří výjimečný charakter, není potřeba jí doporučovat, je potřeba jí poznat :-). Renata S.
09. 06. 2020
Robert U.
Pani Míková nám nielen vybrala najlepšiu ponuku na refinancovanie hypotéky, ale so svätou trpezlivosťou zodpovedala všetky naše otázky, asistovala nám pri podpisovaní zmlúv v banke a perfektne nás vybavila inštrukciami na ďalší postup. Po skončení ďalšej fixácie sa na ňu určite zase obrátime. Róbert U.
09. 06. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím