Bidli - Jednoduše doma
Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby. Více informací

Efektivní úroková sazba hypotéky od 1,07 %

Chcete si koupit vlastní nemovitost a máte více než 20 % volných finančních prostředků? U nás máte možnost získat efektivní úrokovou sazbu hypotéky již od 1,07 %!

Jak to funguje?

Představte si situaci, kdy si berete hypotéku na 3.000.000 Kč. Z vlastních prostředků byste rádi uhradili celý 1.000.000 Kč, což je více než těch 20 % z kupní ceny. Doporučili bychom Vám tedy použít oněch 600.000 Kč z této sumy na hypotéku, ale zbylých 400.000 Kč investovat do BIDLI dluhopisů. Zhodnocením investice Vám klesnou náklady na celou hypotéku, tj. poníží se Vám úroková sazba hypotéky.

Porovnání s klasickou hypotékou:

Klasická hypotéka:

Kupní cena 3.000.000 Kč, 1.000.000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2.000.000 Kč, sazba 2,19 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 7.584 Kč.

Efektivní úrok:

Kupní cena 3.000.000 Kč, 600.000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2.400.000 Kč, sazba 2,19 %, splatnost 30, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400.000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %.

Při investici 400.000 Kč se sice zaplatí o 41.166 Kč vyšší úroky na větší hypotéce, ale zároveň se tyto prostředky zhodnotí (6,5 % p.a. ) celkem o 119.000 Kč za 5 let fixace, takže výsledný hrubý výnos před zdaněním (15 %) je 77.834 Kč.

Zaujalo Vás to, nebo máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás telefonicky 730 779 201 (na telefonu nás zastihnete během pracovních dní od 8-17 hodin) nebo napište e-mail na: info@bidli.cz

Služby

1

Hypoteční úvěry

Hypotéka nebo Hypoúvěr jsou vhodné k financování vašich bytových potřeb, např. koupě nemovitosti nebo pozemku, stavby nového domu či rozsáhlejší rekonstrukce.

2

Předhypoteční úvěry

Předhypoteční úvěr je krátkodobý úvěr k investování do nemovitosti, který je poskytován bez zajištění nemovitostí v kombinaci s následným hypotečním úvěrem.

3

Rychloúvěry

Úvěry na rekonstrukci, nákup nového nábytku, zateplení fasády nebo třeba na výměnu oken získáte s minimem potřebných dokladů a bez nutnosti ručitele. Vyřízení je rychlé.

4

Úvěry ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření získáte s pevnou úrokovou sazbou. To znamená, že se v budoucnu u vašeho úvěru nebude měnit. Můžete ho čerpat již po dvou letech spoření.

5

Refinancování úvěrů na bydlení

Přeneste si úvěr k nám. Pomocí refinancování úvěru na bydlení, který již nějakou dobu splácíte, můžete dosáhnout na nižší úrokové sazby. To se promítne do nižších měsíčních splátek.

6

Pojištění stavby i domácnosti

Pojištění majetku vám pomůže při mimořádných událostech jako jsou požár, výbuch, úder blesku, poškození vodovodu, zatečení srážek a také v případě krádeže a vandalismu.

7

Životní pojištění

Životní pojištění ochrání vás i vaše blízké v nepříznivých životních situacích. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce pojistných rizik a najít vhodné individuální řešení.

8

Spoření a investice

S námi můžete spořit na bydlení, svým dětem nebo na penzi. Investiční fondy vám umožní zhodnotit volné finanční prostředky prostřednictvím kapitálových trhů.

9

Cestovní pojištění

Ať už se chystáte cestovat, sportovat, nebo jedete pracovně do zahraničí, buďte vždy bez obav. Pojistěte se na cestu proti úrazu, nemoci, poškození cizí věci nebo třeba krádeži.

10

Pojištění automobilů

Všichni vlastníci automobilů jsou povinni dle zákona sjednat pro své vozidlo pojištění odpovědnosti za škodu. Z tohoto pojištění jsou hrazeny případné škody na zdraví a majetku.

Hledám nemovitost

Vyberte si nemovitost podle svých představ z naší nabídky volných bytů, domů, pozemků a developerských projektů. Pokud chcete stavět, postavíme vám nízkoenergetickou dřevostavbu.

Potřebuji financování

Naši průvodci s vámi vyberou nejlepší způsob financování, který odpovídá vašim možnostem a očekáváním. Řešení máme i pro SVJ a bytová družstva.

Vše ostatní nechám na vás

Veškerou administrativu můžete bez obav nechat na nás. Pomůžeme vám získat stavební povolení, prodat stávající nemovitost, zařídíme přepisy energií a vaši domácnost také pojistíme.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Renáta Gottfriedová
Hypotéky
Ostrava
Poznejte průvodce
Lenka Marešková
Finance
Příbram
Poznejte průvodce
Radka Klečková
Hypotéky
Liberec
Poznejte průvodce
Václav Maleček
Hypotéky
Praha
Poznejte průvodce
Reference
Jiří T.
Chtěl bych paní Kudrnové poděkovat za její čas a pomoc, kdykoli jsem cokoli potřeboval, vždy mi vyšla vstříc. Pokud bych měl ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval pomoci s financováním bydlení, vždy ji mile rád doporučím!“ Jiří Turek
17. 09. 2020
Pavel H.
Daliborovy služby využívám přes 12 let, a vždy jsem maximálně spokojen nejen s výsledkem, ale i celým procesem diskuze a výběru nejvhodnějšího produktu. Jeho služby se nebojím doporučovat přátelům, a ti z nich, kteří Dalibora kontaktovali, mi můj názor na jeho spolehlivost a kvalitu potvrdili.
10. 09. 2020
Lenka S.
Ráda bych ohodnotila přístup pana Aleše Dítěte jako velice profesionální a vstřícný. Na každou otázku dokáže odpovědět srozumitelně, okamžitě a přímo. Jednání s ním je velice příjemné i v takto stresové a zavazující záležitosti jako je hypotéka. Mgr. Lenka Severová
10. 09. 2020
Eva H.
S panem Čerychlem spolupracuji dlouhodobě, vždy pro mě dokázal vyjednat v konkurenčním prostředí nejvýhodnější nabídku, jedná rychle, profesionálně a produkt vždy přizpůsobil mým požadavkům a potřebám. Maximální spokojenost, s čistým svědomím ho doporučuji všem známým. Eva H.
10. 09. 2020
Šárka J.
Dobrý den, byla jsem spokojená s jednáním a ochotou paní Lucie Grisové při sjednávání úvěru od Buřinky. Šárka J.
04. 09. 2020
Aneta N.
S vyřízením úvěru jsem byla nadmíru spokojená. Jednání s paní Moravcovou probíhalo vždy rychle, přátelsky a bez problémů. Paní Moravcová mě vším provedla, vše vysvětlila, a celým procesem jsem si tak prošla bez obav.
02. 09. 2020
Štěpán K.
S vyřízením hypotéky a čerpáním jsme byli spokojeni, začali jsme včas, takže peníze přesně před platbou první velké faktury. Vše nám bylo vysvětleno a probráno s námi v dostatečném detailu. Moc děkujeme.
01. 09. 2020
Lukáš V.
Děkujeme panu Ing. Pavel Češík za vyřízení všech podkladů pro zřízení hypotečního úvěru a za celkové služby. Ochotně nám vše upřesnil i včetně našich dotazů. Jednání velice dobré.
01. 09. 2020
Alena V.
Ráda bych touto cestou pozitivně ohodnotila velmi proaktivní přístup pana Ing. Pavla Češíka. Vážím si profesionality, odbornosti a až překvapivé rychlosti, se kterou byla má poptávaná služba vyřešena. Jsem velmi spokojená.
01. 09. 2020
Jakub D.
Pan Culka, byl vždy velmi ochotný a profesionální. Vždy vyřešil daný problém, bez zaváhání a s obrovským přehledem. Zdá se, že pan Culka vyřeší jakýkoliv problém, spolupráci s ním můžu vřele doporučit.
31. 08. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím